Články FiftyFifty.cz, strana 33

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 33 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 33

FiftyFifty

O´Connor, Garbarek a Koité - hvězdy Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2008

Irská zpěvačka Sinéad O´Connor, proslulý norský saxofonista Jan Garbarek a malijský písničkář Habib Koité, jsou vedle již oznámených kultovních Happy Mondays hlavními hvězdami letošního ročníku letního hudebního festivalu Colours of Ostrava.

První odtajnění Rock for People 2008

seriál :: Festivaly 2008

Festival Rock for People se v loňském roce přestěhoval z Českého Brodu do nového, velmi komfortního místa - na bývalé vojenské letiště v Hradci Králové. Tam jej najdete i letos, a to v termínu 3. – 5. 7. 2008.

Koupím kimono. A co Vy?

Nuck Chorris Gang hrají 100% karate music a jsou skvělá "mystifikační" bluesrapová parta. Partička s originálním smyslem pro humor spojuje rap, hip hop a blues, neotřele baví publikum a postupně sklízí zasloužené ohlasy.

Z Valašska až do Los Angeles pro Oscara

Jak si asi před rokem představovala své dnešní dvacáté narozeniny? A ještě dřív, když se jako potulná kočka toulala ulicemi irského Dublinu. Trochu bezprizorná, bez pocitu bezpečí vlastní rodiny, kamarádů a občanství.

Energie našich těl - čakry

Když dojdeš do svého nejnitěrnějšího bodu, zmizíš. Všechno se rozplyne. A až vyčistíš všechny své bloky, přijde Nirvána. Nevěříte?

Český lev naživo

seriál :: Český lev

Projít oslavou českého filmu v prostorách pražské Lucerny patří k výjimečným zážitkům. Vidíte tak například Jana Budaře mezi fotografy, který má právě podle slov hlavního moderátora obývat budku. Vybíhá pak právě včas, aby ponechal sošku Pavlu Landovskému.

Kašpárek v rohlíku - divadlo pro děti

Možná si vzpomenete, jak jste se jako malí báli, jak jste chtěli být popelářem stejně jako strejda a jak jste si mysleli, že pro každou princeznu jednou přijede krasavec na bílém koni. Naše děti jsou stejné a tvůrci divadelního představení Kašpárek v rohlíku mluví jejich řečí.

Každý hledá svůj pár

Až když umíráme si vybavíme celý svůj život. Uvědomíme si sílu života, vlastní příběh o kráse a netvorech, o kouzlech a pevnostech a o silách smrti. A když nás někdo zachrání, máme druhou šanci – smíme přejít most přes navždy!

Mighty Sounds - Summer Ska Punk Explosion!

seriál :: Festivaly 2008

Přípravy na v pořadí již čtvrtý ročník Mighty Sounds jsou v plném proudu a potvrzené kapely se valí jedna za druhou. Festival proběhne na tradičních loukách v Olší u Tábora ve dnech 18.-20. července.

František Vláčil: Zápasy

Výstava věnovaná Františku Vláčilovi, režisérovi nadčasových a výtvarně dokonalých filmů, navozuje tajemnou a dramatickou atmosféru, inspirovanou náladou Vláčilových filmů Marketa Lazarová a Údolí včel. Představuje život a dílo jedné z nejvýraznějších postav české kinematografie.

Aida na břehu Nilu a Vltavy

Poslední dobou nám operní domy stále častěji předkládají spoustu rádoby moderně pojatých kusů, přesto si troufám tvrdit, že Aida ve znamení tradice dokáže zaujmout, a to nejen starší generaci diváků...

Skafandr a motýl

Kamera je okem a to tím jediným hybným. Tím, které vidí (to druhé je zašité) komunikuje, a nakonec napíše knihu. Ve francouzském filmu Skafandr a motýl, patří toto oko bývalému šéfredaktorovi časopisu Elle a je tím jediným, co mu zbylo. Tedy kromě zcela normálně fungujícího mozku.

Šamanská tvář nekonečna

Setkat se tváří v tvář Nekonečnu, tomu, o němž každý slýchá pouze s příběhy o duchách, chce hodně síly. Ale autor románu Carlos Castaneda, nemá na vybranou. Je šamanem donem Juanem vybrán, aby pronikl do učení starých šamanů dávného Mexika.

Lovci pokladů: Kniha tajemství

Zajímalo by vás odhalení ztracených stránek z deníku Lincolnova vraha? Jste zvědaví, co mají společného starožitné stoly z Resolute v pracovnách královny Alžběty a amerického prezidenta? A co o tom všem ví pan Labolaye, tvůrce Sochy svobody?

Vyznání

seriál :: Trocha poezie
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz