Články FiftyFifty.cz, strana 43

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 43 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 43

FiftyFifty

Posedlost s více divadelní tváří

Představení Posedlost s Tatianou Vilhelmovou a Petrem Čadkem v hlavních rolích dostalo novou, více divadelní podobu, tedy se přesunulo ze studiového prostoru pro tanec Ponce na divadelní prkna Divadla v Celetné.

Auto*Mat

Do kin míří dlouho očekávaný dokument Auto*Mat režiséra Martina Marečka. Inspirující, emotivní a vtipný dokumentární příběh hledá hravým způsobem odpovědi na otázky související s životem ve městě, civilizací v pohybu a dobrodružnou cestou ke změně.

Na Radiohead jeďte na kole!

Jak se nejlépe dopravit na koncert Radiohead 23. srpna na pražském Výstavišti v Holešovicích? Ne autem, ale na kole!

Letní Letná: Le Boustrophédon

seriál :: Festivaly 2009

Po souboru Cirque Trottola představí letos festival Letní Letná dalšího předního zástupce francouzského nového cirkusu – soubor Le Boustrophédon. Od 27. do 31. srpna uvedou jeho členové působivé představení „Court-Miracles“ založené na cirkusovém umění a mistrovské práci s loutkami, které se na jevišti prolínají s živými herci.

Shakespearovské slavnosti nabízí v srpnu komedie

seriál :: LSS 2009

Festival Letní shakespearovské slavnosti vstoupil o tomto víkendu do své druhé poloviny: v sobotu 1. srpna v Praze v Nejvyšším purkrabství reprízou "Komedie omylů" s Martinem Pechlátem, Jitkou Čvančarovou, Davidem Suchařípou a dalšími. V neděli 2. srpna se rozběhla na letní scéně Hudební fakulty AMU na Malostranském náměstí 13. repríza komedie "Jak se vám líbí" s Mariánem Labudou, Martinem Dejdarem a sestrami Soňou a Zuzanou Norisovou.

O2 Sázavafest: Zajímavosti českých interpretů

seriál :: Festivaly 2009

Letošní ročník největšího tuzemského multižánrového a multikulturního festivalu začíná v areálu Malá Strana v Kácově již dnes a potrvá do neděle 2. srpna. Do středočeského městečka dorazí jako hlavní hvězda Američan Moby, ale vedle něj vystoupí okolo 150 hudebních uskupení, která jsou velmi zajímavá a mnohá z nich si exkluzivně na O2 Sázavafest připravila specielní show.

Víte, jak si hrají děti při povodních?

Agentura ProDěti, s.r.o., ve spolupráci s městem Benešov nad Ploučnicí, uspořádala dvě odpoledne pro děti a rodiče, které zasáhla letošní povodeň. V postižených obcích - na termálním koupališti v Benešově nad Ploučnicí a v obci Markvartice – vystavěla pohádkovou zemi, kde na děti čekal nevšední relaxační program.

Natáčení 2Bobulí skončilo

Hádek a Langmajer spadli ze skály… tak nějak by asi zněl titulek bulvárního plátku. Pravdou však je, že se hlavním protagonistům připravovaného pokračování úspěšné komedie z vinařského prostředí nic nestalo, jen se v závěru natáčení pracovalo na vůbec nejakčnějších scénách z celých 2Bobulí.

Tim Eriksen – Northern Roots Live In Náměšť

Když uslyšíte zpívat Tima Eriksena, těžko budete hledat přirovnání. Jeho uhrančivý hlas se rozléhá, uchvacuje, podmaňuje a unáší každého krajinou snů a nekonečných dálek.

O2 Sázavafest se blíží a ceny vstupenek klesají!

seriál :: Festivaly 2009

Pořadatelé O2 Sázavafestu krátce po odhalení kompletního line-upu letošního ročníku snižují od 10. do 20. července cenu vstupenek o 200 korun. Právě uveřejnění celého čtyřdenního programu festivalu na internetových stránkách zvedlo nebývalý zájem o vstupenky. Čísla z předprodejů ukazují dvojnásobnou cifru než loni.

Festival České hrady.CZ láká..

Na památky, hudbu, divadlo a cykloturistiku. Organizátoři festivalu České hrady.CZ v rámci jubilejního pátého ročníku rozšiřují festival o další prázdninový víkend.

Manželské etudy + po dvaceti letech

Před třiceti lety vstoupila dokumentaristka Helena Třeštíková do života šesti manželských párů, aby déle než šest let sledovala jejich lidské i partnerské zrání, proměny jejich vztahu v konfrontaci s každodenní realitou a osud snů, s nimiž do manželství vstupovali.

Kašpárek v rohlíku 2 – Kašpárek navždy

Maamíí, je černá barva důležitější než bílá? Máámi, tancují polárníci a je špageta vnitřek makarónu? Tááátíí, pojď zpívat o ničem. Mamííí, můžu čůrat venku?

V Kytlicích zahraje Divokej Bill i Dreadzone

seriál :: Festivaly 2009

Festivalové léto není tvořeno jen velkými akcemi, jako je Rock for People. Právě tento festival však rozesel do letních měsíců řadu svých menších a mladších „bratříčků“. Řadí se mezi ně i jednodenní festival Kytlice, který se letos 18. července uskuteční už posedmé.

Gott cenu opravdu nečekal

Spočítat, kolik hudebních cen už Karel Gott vlastní, je téměř nadlidský výkon. Přesto mu na poličce přibyla další soška, tentokrát s nápisem Für immer jung, tedy věčně mlád. Dostal ji jako dárek ke svým sedmdesátinám.




© 2005 – 2020 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.