Články FiftyFifty.cz, strana 43

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 43 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 43

FiftyFifty

Posedlost s více divadelní tváří

Představení Posedlost s Tatianou Vilhelmovou a Petrem Čadkem v hlavních rolích dostalo novou, více divadelní podobu, tedy se přesunulo ze studiového prostoru pro tanec Ponce na divadelní prkna Divadla v Celetné.

Na Radiohead jeďte na kole!

Jak se nejlépe dopravit na koncert Radiohead 23. srpna na pražském Výstavišti v Holešovicích? Ne autem, ale na kole!

Auto*Mat

Do kin míří dlouho očekávaný dokument Auto*Mat režiséra Martina Marečka. Inspirující, emotivní a vtipný dokumentární příběh hledá hravým způsobem odpovědi na otázky související s životem ve městě, civilizací v pohybu a dobrodružnou cestou ke změně.

Shakespearovské slavnosti nabízí v srpnu komedie

seriál :: LSS 2009

Festival Letní shakespearovské slavnosti vstoupil o tomto víkendu do své druhé poloviny: v sobotu 1. srpna v Praze v Nejvyšším purkrabství reprízou "Komedie omylů" s Martinem Pechlátem, Jitkou Čvančarovou, Davidem Suchařípou a dalšími. V neděli 2. srpna se rozběhla na letní scéně Hudební fakulty AMU na Malostranském náměstí 13. repríza komedie "Jak se vám líbí" s Mariánem Labudou, Martinem Dejdarem a sestrami Soňou a Zuzanou Norisovou.

Letní Letná: Le Boustrophédon

seriál :: Festivaly 2009

Po souboru Cirque Trottola představí letos festival Letní Letná dalšího předního zástupce francouzského nového cirkusu – soubor Le Boustrophédon. Od 27. do 31. srpna uvedou jeho členové působivé představení „Court-Miracles“ založené na cirkusovém umění a mistrovské práci s loutkami, které se na jevišti prolínají s živými herci.

O2 Sázavafest: Zajímavosti českých interpretů

seriál :: Festivaly 2009

Letošní ročník největšího tuzemského multižánrového a multikulturního festivalu začíná v areálu Malá Strana v Kácově již dnes a potrvá do neděle 2. srpna. Do středočeského městečka dorazí jako hlavní hvězda Američan Moby, ale vedle něj vystoupí okolo 150 hudebních uskupení, která jsou velmi zajímavá a mnohá z nich si exkluzivně na O2 Sázavafest připravila specielní show.

Víte, jak si hrají děti při povodních?

Agentura ProDěti, s.r.o., ve spolupráci s městem Benešov nad Ploučnicí, uspořádala dvě odpoledne pro děti a rodiče, které zasáhla letošní povodeň. V postižených obcích - na termálním koupališti v Benešově nad Ploučnicí a v obci Markvartice – vystavěla pohádkovou zemi, kde na děti čekal nevšední relaxační program.

Tim Eriksen – Northern Roots Live In Náměšť

Když uslyšíte zpívat Tima Eriksena, těžko budete hledat přirovnání. Jeho uhrančivý hlas se rozléhá, uchvacuje, podmaňuje a unáší každého krajinou snů a nekonečných dálek.

Natáčení 2Bobulí skončilo

Hádek a Langmajer spadli ze skály… tak nějak by asi zněl titulek bulvárního plátku. Pravdou však je, že se hlavním protagonistům připravovaného pokračování úspěšné komedie z vinařského prostředí nic nestalo, jen se v závěru natáčení pracovalo na vůbec nejakčnějších scénách z celých 2Bobulí.

O2 Sázavafest se blíží a ceny vstupenek klesají!

seriál :: Festivaly 2009

Pořadatelé O2 Sázavafestu krátce po odhalení kompletního line-upu letošního ročníku snižují od 10. do 20. července cenu vstupenek o 200 korun. Právě uveřejnění celého čtyřdenního programu festivalu na internetových stránkách zvedlo nebývalý zájem o vstupenky. Čísla z předprodejů ukazují dvojnásobnou cifru než loni.

Festival České hrady.CZ láká..

Na památky, hudbu, divadlo a cykloturistiku. Organizátoři festivalu České hrady.CZ v rámci jubilejního pátého ročníku rozšiřují festival o další prázdninový víkend.

Kašpárek v rohlíku 2 – Kašpárek navždy

Maamíí, je černá barva důležitější než bílá? Máámi, tancují polárníci a je špageta vnitřek makarónu? Tááátíí, pojď zpívat o ničem. Mamííí, můžu čůrat venku?

Manželské etudy + po dvaceti letech

Před třiceti lety vstoupila dokumentaristka Helena Třeštíková do života šesti manželských párů, aby déle než šest let sledovala jejich lidské i partnerské zrání, proměny jejich vztahu v konfrontaci s každodenní realitou a osud snů, s nimiž do manželství vstupovali.

Gott cenu opravdu nečekal

Spočítat, kolik hudebních cen už Karel Gott vlastní, je téměř nadlidský výkon. Přesto mu na poličce přibyla další soška, tentokrát s nápisem Für immer jung, tedy věčně mlád. Dostal ji jako dárek ke svým sedmdesátinám.

V Kytlicích zahraje Divokej Bill i Dreadzone

seriál :: Festivaly 2009

Festivalové léto není tvořeno jen velkými akcemi, jako je Rock for People. Právě tento festival však rozesel do letních měsíců řadu svých menších a mladších „bratříčků“. Řadí se mezi ně i jednodenní festival Kytlice, který se letos 18. července uskuteční už posedmé.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz