Články FiftyFifty.cz, strana 56

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 56 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 56

FiftyFifty

Literární soutěž Fantastická povídka 2011

Literární soutěž Fantastická povídka 2011Už pouze do konce července mají možnost dosud neobjevení autoři české a slovenské literární science fiction, fantasy a hororové scény přihlásit svou povídku do literární soutěže Fantastická povídka roku 2011. Zatím je přihlášených přes 320 povídek.

První den na Sázavafestu bude vstup zdarma

seriál :: Festivaly 2011

První den na Sázavafestu bude vstup zdarmaDo zahájení festivalu zbývají cca dva týdny a pořadatelé přišli se zajímavou nabídkou nejen pro občany Benešova. „Tento nápad vznikl na popud radnice Benešova, a když jsme o tom hlouběji přemýšleli, rozhodli jsme se akci rozšířit i za brány města. Kdo bude chtít nahlédnout do Zeleného ostrova, nebude muset ve čtvrtek platit žádné vstupné,“ uvedl Pavel Kloupar, ředitel a dramaturg festivalu.

Prázdninová Praha ožije divadelními festivaly

seriál :: Festivaly 2011

Prázdninová Praha ožije divadelními festivalyDo hlavního města se valí hvězdy z celé Evropy

Začíná festival Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2011

Začíná festival Colours of OstravaDnes v 16 hodin se otevřou brány mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava. Při svém desátém ročníku nabídne poprvé v historii více zahraničních (50) než tuzemských kapel (46).

Youssou N´Doura na Colours of Ostrava nahradí Salif Keita

seriál :: Festivaly 2011

Youssou N´Doura na Colours of Ostrava nahradí Salif KeitaSenegalský zpěvák Youssou N´Dour bohužel ze zdravotních důvodů zrušil část evropského turné, v rámci něhož měl zahrát i na festivalu Colours of Ostrava.

QUIX Luminárium - bez bariér

QUIX Luminárium - bez bariérNadcházející prázdninovou sezónu v Praze osvěží originální světový projekt vzduchových staveb, který bude ve dnech 15.-18. července 2011 otevřen široké veřejnosti na Letišti Praha Letňany.

Open Air Festival to letos rozparádí na 9 pódiích

seriál :: Festivaly 2011

Open Air Festival to letos rozparádí na 9 pódiíchPátek taneční, sobota kytarová a samozřejmě čtvrtek zdarma. Tak vypadá v kostce podoba letošního Open Air Festivalu na letišti v Panenském Týnci.

Festival Hrady CZ: Kryštof, Wohnout i držitelé letošních Andělů Nightwork

Festival Hrady CZ: Kryštof, Wohnout i držitelé letošních Andělů Nightwork Hudební festival Hrady CZ, který se s loňskou návštěvností 42 tisíc lidí již pevně ukotvil na mapě letních festivalů, zveřejňuje kompletní program svého letošního sedmého ročníku.

Chromeo rozvlní pražskou MeetFactory

Chromeo rozvlní pražskou MeetFactoryKanadské elektrofunkové duo Chromeo zahraje poprvé v Praze 6. července v MeetFactory. Představí zde svoji úspěšnou třetí desku Business Casual, která vyšla loni v srpnu.

Nic proti ničemu

Nic proti ničemu“Falešný pedofil v občanském sdružení.” - Ironická komedie o přemrštěné toleranci současných třicátníků.

Duke Special, oblíbenec Glena Hansarda, zahraje v ČR

Duke Special, oblíbenec Glena Hansarda, zahraje v ČR Duke Special, excentrický severoirský kabaretiér, který se u nás představil loni v roli předskokana irských The Frames, přijede v druhé polovině června do České republiky na čtyři samostatné koncerty.

Metro Music Bar Brno: Roxette revival

Metro Music Bar Brno: Roxette revival První český revival kapely Roxette, který vznikl díky věrnému fandovství hlavního interpreta nikoliv z komerčních účelů, jak jste u revivalů zvyklí! Je oficiálně podporován českým Roxette fan klubem.

Pražské Quadriennale pro děti: tajuplný Kabinet kuriozit

Pražské Quadriennale pro děti: tajuplný Kabinet kuriozitHřiště pro nevyčerpatelnou dětskou fantazii, dobrodružnou výpravu napříč světovou výstavou, tvůrčí dílny nebo Cenu dětských návštěvníků za nejzajímavější expozici nabídne již zanedlouho projekt PQ dětem.

Úspěšný muzikál Lucrezia Borgia opět v Praze

Úspěšný muzikál Lucrezia Borgia opět v PrazeUplynulo již více než 7 let od doby, kdy jsme mohli v Praze spatřit unikátní muzikálové představení Lucrezia Borgia. V letech 2003-2005 bylo toto dílo našeho známého režiséra, choreografa a libretisty Libora Vaculíka prezentováno na scéně Národního divadla.

Devínsky masaker

Devínsky masaker9. června přijde do českých kin celovečerní slovenský film Devínsky masaker. V našich zemích ojedinělý film žánru dokudrama nabízí detailní rekonstrukci tragické události, kdy Lubomír Harman vyvraždil obyvatele sousedního bytu na bratislavském sídlišti Devínská Nová Ves.
© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.