Články FiftyFifty.cz, strana 34

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 34 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 34

FiftyFifty

Pozvánka na monumentální Carmen

V pátek 25. dubna se nezkrotná Carmen představí v monumentálním provedení v pražské O2 Areně. Operu uvede společnost Art Concerts ve spolupráci s Live Nation. Představení, na kterém se podílí celá plejáda uznávaných umělců, bude zahájeno ve 20:00 hodin.

Dobrodružný život Joy Adamsonové

seriál :: Kdo to vlastně byl

Češka, která prožila dětství jako příslušnice německé komunity v Sudetech a která téměř půl století žila v chýši v divočině, aby zanechala světu zprávu o dávných kmenech a zákonech přírody...

MONGOL - ČINGISCHÁN je ryze mužská záležitost

Máte slabost pro výpravné ságy o slavných vůdcích z historie, kteří se nezalekli překážek ani krvavých obětí při cestě za svým snem? O výjimečných osobnostech, které neměli cestu za slávou a mocí zrovna pohodlnou? Potom je film režiséra Sergeje Bodrova pro vás to pravé.

Tvůrčí přetlak 100°C

Více než dva roky se soustředila kapela 100°C na skládání nových písniček pro nové dvojalbum. Od dnešního dne je výsledek jejich práce veřejně k dostání. Jméno? Brant Rock. Styl? Rock´n´roll 21. století!

Letní hudební festival v Táboře

seriál :: Festivaly 2008

Na letištní ploše aeroklubu Tábor proběhly v minulosti úspěšné festivaly Go Planet Roxy a Love Planet, na jejichž tradici letos navazuje multižánrový hudební Planet Festival, který proběhne v pátek a v sobotu 13. a 14. června.

Horton - slon jak má být

Hlavní figurka nového filmu tvůrců Doby ledové, má skvělou pamět, smysl pro humor a sloní dávku zodpovědnosti. Zachraňuje celý svět! Který je vměstnán do smítka na květu jetele...

Filmový víkend s Františkem Vláčilem

Speciální projekce filmů Františka Vláčila připravuje na sobotu 12. a neděli 13. dubna kino Aero ve spolupráci se společností Barrandov studio. Na programu je promítání Vláčilových filmů Holubice, Ďáblova past, Údolí včel a Marketa Lazarová.

Kaizers Orchestra zabuší v Akropoli

Již tuto sobotu rozbalí v pražském Paláci Akropolis svůj divoký dekadentní kabaret norská kapela Kaizers Orchestra. Tuto šestičlennou formaci doprovází hodnocení jedné z nejlepších evropských koncertních skupin a předchází je pověst výjimečného hudebního zjevení.

Pokračování filmu Crash...

to není, o nehodu a části těl v novém filmu Paula Haggise s názvem V údolí Elah ale divák nepřijde. Tommy Lee Jones pátrá po svém synovi, který se právě vrátil z Iráku a téměř přitom nesleze z plátna...

Tristan a Isolda v ABC

Legendu o lásce na život a na smrt, patřící ke klíčovým eposům kultury, uvidíme od 5. dubna v pražském Divadle ABC, kdy má nová inscenace premiéru. V rolích tragických milenců uvidíme Jakuba Prachaře se Zuzanou Kajnarovou. Starodávný příběh Tristana a Isoldy nastudoval renomovaný slovenský režisér Ondrej Spišák.

Věčné světy a věčné příběhy

„Přišla určitá výzva, a já začala malovat portréty, podoby světic i hříšnic, lidské příběhy – velké, ale i ty docela malé, minutové – trochu jinak,“ prozrazuje o své tvorbě a chystané výstavě její autorka – redaktorka a malířka Dana Flídrová…

Trilobitos romano

U příležitosti Mezinárodního dne Romů proběhne 8. dubna od 18 hodin v pražském Domě národnostních menšin vernisáž výstavy dokumentárních fotografií Lukáše Houdka s názvem Trilobitos romano. Výstava potrvá do 24. dubna.

Venkovský učitel potěší

… třetí láskyplné dítko režiséra Bohdana Slámy je na světě. Nedávno jste si mohli na stránkách našeho magazínu přečíst článek s výmluvným názvem Jít či nejít do kina? Nejste-li si zatím jisti rozhodnutím, pak se vám pokusím poradit – určitě jděte do kina!

Festival České hrady počtvrté

seriál :: Festivaly 2008

Festival ČESKÉ HRADY.CZ nabízí návštěvníkům hudební přehlídku úspěšných skupin a interpretů tuzemské scény, zároveň podporuje aktivní trávení volného času a napomáhá zviditelňování krásných historických památek v regionech.

One woman show Simony Stašové

Městská divadla pražská připravují ve spolupráci s agenturou FDA na konec dubna uvedení úspěšného monodramatu Willy Russella Shirley Valentine. Hra byla poprvé uvedena v roce 1986 a v roce 1989 se dočkala filmového zpracování.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz