Články FiftyFifty.cz, strana 26

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 26 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 26

FiftyFifty

Holka z továrny

Chtěla se stát umělkyní a na chvíli to vypadalo, že z ní je veliká superstar, ale všechno bylo jinak. Byla to "ta s Andy Warholem".

Když létají lahve

Jestli byla někde letos velká koncentrace létajících lahví, bylo to minulý čtvrtek v Lucerna Music Baru. Konala se zde prestižní soutěž barmanů, která již pátým rokem nese název Havana Grand Prix. Vyhráli ti nejlepší, "Malá Lucerna" praskala ve švech pod tíhou lidí a atmosféry, hrálo se, tančilo a pilo. Celá akce je právem nazývána velkolepou show...

Aneta Langerová na Točníku

seriál :: Letní fesťáky 2007

České hrady.CZ jsou tradičně hudební přehlídkou toho nejlepšího z české hudební scény. Každý páteční večer proběhne v hradních prostorách karneval, který umocní jedinečnou atmosféru festivalu v tomto netradičním prostředí.

Kupec benátský s Bolkem Polívkou otevřel novou letní scénu

seriál :: LSS 2007

Tři dny a tři noci připravoval produkční tým Shakespearovských slavností novou letní scénu na nádvoří Hudební fakulty AMU v Lichtenštejnském paláci na Malostranském náměstí č. 13. Ta se divákům poprvé představila tuto sobotu představením Kupec benátský s Bolkem Polívkou v roli židovského lichváře Shylocka.

Čtyři česká náměstí se rozvlní v rytmech jazzu

seriál :: Letní fesťáky 2007

Staroměstské náměstí v Praze, Velké náměstí v Prachaticích, Náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích a nádvoří pivovaru Pilsner Urquell v Plzni budou v půli července dějištěm druhého ročníku jedinečného jazzového festivalu Bohemia Jazz Fest - letos oficiálně nazvaného Pilsner Urquell Bohemia Jazz Fest.

Jak bylo na Rock For People

seriál :: Letní fesťáky 2007

Třináctý ročník hudebního festivalu Rock For People se poprvé konal jinde než v Českém Brodě. Kvůli přístupnosti a rozloze areálu přesunuli pořadatelé akci do Hradce Králové na letiště. Počasí ale neudělalo festivalu ostudu a „pršelo jako v Brodě“, jen toho bahna bylo méně.

Festival Colours of Ostrava 2007 propukne již ve čtvrtek

seriál :: Letní fesťáky 2007

Ve čtvrtek 12. července propukne v zeleném srdci severomoravské metropole mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, který letos láká fanoušky na nejpestřejší program ve své historii.

Gaia Mesiah na festivalech

seriál :: Letní fesťáky 2007

Už třetí ročník prázdninového festivalu České hrady.CZ proběhne opět tento rok na čtyřech historických místech...

Prázdninový Kinematovlak vyjíždí

Prázdninový Kinematovlak vypraví letos poprvé Česká televize ve spolupráci s Českými drahami v pátek 6. července z festivalových Karlových Varů.

„Beton Relaxační Den“ každou středu na Střeleckém ostrově v Praze

Hledáte místo pro relaxaci, posezení v příjemném prostředí, místo na hru s přáteli? Pod zelenými stromy s vyhlídkou na slavné pražské dominanty – Hradčany, Národní divadlo či Kampu a Sovovy mlýny, je pro vás připravena Beton Relaxační Zóna.

Marianne Faithfull na plátně ve Varech a živě na Colours of Ostrava

seriál :: Letní fesťáky 2007

Marianne Faithfull budou moci v příštích čtrnácti dnech čeští diváci potkat ve dvou rolích: jako představitelku hlavní role v novém filmu "Irina Palm", který bude uveden dvakrát na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, a zároveň jako zpěvačku, která svým koncertem uzavře v neděli 15. července hudební festival Colours of Ostrava

Koktejly a kubánské rytmy

Strhující barmanská show, osvěžující koktejly a skvělá muzika. Nejen to prožijete na pátém ročníku barmanské soutěže Havana Club Grand Prix 2007!

Festivalové kukátko - zaostřeno na Vary (II. díl)

Vedle hlavní kategorie hraných filmů budou na MFF bojovat o ceny tvůrci filmové tvorby také v soutěžních sekcích "Na východ od západu" a "Soutěži dokumentárních děl"..

Třetí Letopisy Narnie jsou již v plánu

Díky komerčním úspěchu zfilmované verze Letopisů Narnie se právě natáčí druhý díl s podtitulem Princ Kaspian. Jeho premiéra je plánovaná na květen příštího roku. Není ale na místě plýtvat časem, již v lednu se začne pracovat na díle třetím, a to pod taktovkou režiséra Michael Apteda.

Festival Colours of Ostrava poprvé v kostele

seriál :: Letní fesťáky 2007

Kromě hlučných venkovních scén nabídne festival Colours of Ostrava i místo ke zklidnění, relaxaci a odpočinku – scénu v Evangelickém kostele.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz