Články FiftyFifty.cz, strana 52

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 52 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 52

FiftyFifty

Čankišou a Kumbalu roztančí pražský Vagon

Poslední adventní neděli 19.12. se v pražském klubu Vagon uskuteční další ze série koncertů Talenti a mistři. Klub tentokrát roztančí hned dvě brněnské ethno party: Čankišou a Kumbalu. Přijďte se odreagovat v předvánočním shonu!

Úterý po Vánocích

Zdánlivě banální milostný trojúhelník, který byl ve filmu i literatuře tisíckrát zpracovaný... Lásce se nedá poručit...

Předvánoční Rockfest vol.3

Již v sobotu 11. prosince 2010 se uskuteční III. ročník rockově-multižánrového pražského festivalu s názvem Předvánoční Rockfest. Letos festival nalezne své zázemí v klubu Matrix na Praze 3 a představí postupně šest reprezentativních hudebních skupin současné klubové scény.

České Vánoce

České Vánoce nejsou vánoční hra v klasickém slova smyslu, ale velmi svérázná adaptace starého známého příběhu, která je inspirována lidovým barokním divadlem, Ladovskými jesličkami a také dnešní většinově ateistickou společností, která Vánoce již dávno nevnímá jen jako svátky slavící Boží narození.

Taliesyn: Zvesela!

Druhé album pražské skupiny Taliesyn s lehkostí a zvesela překonává žánry i odkazy ostrovního folku a ačkoliv to nebyl důvod k pojmenování alba Zvesela!, je název přesto zcela v kontextu celkového vyznění nahrávky. „Zvesela! pochází z textu písně Výčepní a protože převaha skladeb na desce je pochmurně introspektivní, je název zcela na místě.“ sděluje Jan Bičovský.

Kalendář aktů hereček

Nástěnný kalendář s akty hereček připravují Městská divadla pražská. Šest žen, které uvidíme v březnové premiéře Holek z kalendáře, se v celé své kráse nechalo zvěčnit fotografkou Ilonou Sochorovou. Výsledkem je 12 nádherných fotografií zralých odvážných žen.

EuCiGo zahajuje Cestou za horizont s mladým Depardieu

Na filmový trh v České republice vstupuje nová distribuční síť EuCiGo (European Cinema Group Of Distributors). Jejím prvním počinem u nás je uvedení snímku mladého režiséra Alexandre Iordachesca „Cesta za horizont“ v hlavní roli s Guillaumem Depardieu, synem Gérarda Depardieu.

3B – Bongo BonBoniéra

„Cto mááš?“ muziku. „A máš to ve tči dé?“ Nooo, tohle je tři Bé.

Vítěz Austrálie má talent uzavře `Kytaru`

Mládí, nadšení, nevyčerpatelná energie a nepopiratelný talent – to jsou hlavní devízy brilantního mladého kytaristy Joea Robinsona. Vítěz populární soutěže Austrálie má talent, jejíž obdoba v současné době probíhá i v České republice, je na svém prvním evropském turné a zavítá i k nám. Hned několikrát se chystá zdejšímu publiku dokázat, že za jeho úspěchem stojí více než sympatický obličej a smysl pro humor.

Balet Faust: lidská duše zmítaná pokušením

Velké taneční drama Faust, inspirované nejen slavnou hrou J. W. Goetha, ale hlavně dramatickými dějinami minulého století, bude pro mnohé jistě překvapivou interpretací známé klasiky.

GASK: netradiční Alfons Mucha

Ojedinělý pohled na dílo Alfonse Muchy nabízí od 10. listopadu galerie GASK. Výstava, která je výjimečná již osobou kurátora Petra Wittlicha, „doyena“ české kunsthistorie, nebude koncipovaná jako běžná výstava přehledu umělcova díla. Soustředí se pouze na to nejcennější Muchovo téma – ženskou tvář. Odtud také název výstavy Alfons Mucha: Tváře.

Astrolog v Rokoku

Hravá podvodnická komedie plná intrik, důmyslných lstí, zápletek a podvodů, které se, jak to často bývá, mohou nečekaně obrátit proti jejich strůjcům, bude mít premiéru v sobotu 6. listopadu v Divadle Rokoko. Třetí premiéra letošní divadelní sezony vzniká pod vedením bulharského režiséra Nikolaje Peneva a dramaturga Jiřího Janků.

Poletíme? na Dobešku, křtí se album.

Před necelým půlrokem vydala skupina Poletíme? svoje druhé album „Skupina dobře vypadajících mužů“ a vyrazila na turné k albu na kterém odehrála přes pětadvacet klubových a festivalových koncertů.

Horkýže Slíže, Vypsaná Fixa, Sto Zvířat, United Flavour: 4v1

Co mají společného hudební skupiny Horkýže Slíže, Vypsaná Fixa, Sto Zvířat a United Flavour? Všichni interpreti v rámci několikaleté existence projektu t-music tour objeli Českou republiku a vystoupí spolu ve středu 24. 11. v pražské Tesla Areně. Společný koncert připomene historii tohoto ojedinělého hudebního konceptu.

Cyklus Nebezpečné vztahy: Warhol vs Cranach

Slavný obraz krále pop-artu Andyho Warhola s názvem Dvojitá zlatá Mona Lisa bude vystaven v kutnohorské galerii GASK spolu s obrazem Madona s dítětem od německého renesančního malíře Lucase Cranacha. Galerie Středočeského kraje tím pokračuje ve výstavním cyklu Nebezpečné vztahy.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz