Články FiftyFifty.cz, strana 49

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 49 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 49

FiftyFifty

Synové Žbirky a Bílé natočili klip pro nový Mekyho singl

Miro Žbirka ani v létě nezahálí. Pro své fanoušky připravil novou písničku s názvem Tadam-dam si dám, kterou nazpíval spolu se zpěvačkou Marthou. Navazují tak na svůj megahit Co bolí, to přebolí. Nahrávka vznikla v produkci Aleše Zenkla, v USA ji zmixoval a zmastroval Steve Walsh.

Vrahouni v našich kinech

Akční komedii Vrahouni (The Killers) podle scénáře Boba DeRosy a T. M. Griffina natočil režisér Robert Lukatic (Příšerná tchyně, Pravá blondýnka). V hlavních rolích se představí Ashton Kutcher (který je zároveň spoluproducentem filmu) a Katherine Heiglová.

Rebelové Russkaja na Sázavafestu

seriál :: Festivaly 2010

Letošní Sázavafest se pomalu ale jistě blíží a seznam účinkujících se neustále rozšiřuje. Dalším zahraničním hostem letošního jubilejního ročníku totiž bude rakousko-ruská skupina Russkaja.

Alfons Mucha - Apoteóza lásky

„Naším cílem je představit Muchu jako brilantního kreslíře, nápaditého kreativce a vynikajícího fotografa, zkrátka tak, jak není veřejnosti tolik znám,“ uvádí John Mucha, vnuk Alfonse Muchy a předseda správní rady Muchovy nadace.

Koncert Billyho Idola v Praze se blíží

Britský hudebník Billy Idol, hvězda rockové a new wave scény 80. let, předvede již 27. června s doprovodnou kapelou v pražském klubu SaSaZu, že rozhodně neztratil nic ze své energie a osobního charismatu. K jeho hitům, kterým pomohla ve velké míře tehdy vzniklá MTV a které bodovaly v amerických hitparádách, patří písně jako „Dancing With Myself“, „Rebel Yell“, „Hot In The City“, „Eyes Without A Face“ nebo „Flesh For Fantasy“.

Kuky se vrací… na výstavu do Kladna

Zámecká galerie v Kladně ve spolupráci s Biografem Jana Svěráka přináší dětem i dospělým možnost „nahlédnout za filmové plátno“ a seznámit se s postavičkami, rekvizitami a dekoracemi z filmu Kuky se vrací.

Přichází „novodobý Malý princ“: Kryštofův Vzdušný zámek

I přestože je Kryštofův Vzdušný zámek autorskou prvotinou Ladislava Karpianuse, má tento mladý a nadějný autor za sebou již dvě divadelní hry, čtyři dětské knihy, na kterých se částečně podílel buď autorsky nebo jako editor, scénáře oblíbeného sitcomu Comeback nebo nově připravovaného dětského komediálního seriálu Mazalové.

HAIDAfest plný hvězd: Plíhal, Čechomor, Spirituál Kvintet..

seriál :: Festivaly 2010

To nejlepší na jednom místě! Karel Plíhal, jehož účast je poctou pro každý festival, protože se těchto hromadných klání téměř vůbec neúčastní, vystoupí na HAIDAfestu - nejcharismatičtějším z festivalů těchto žánrů! Čím je tenhle festival tak přitažlivý?

Andělský hlas Iarly O´Lionáirda zazní na Colours i v kostele

seriál :: Festivaly 2010

Irský zpěvák Iarla O´Lionáird, známý i u nás například spoluprací s kapelou Čechomor, kromě vystoupení s jeho „domácí“ formací Afro Celt Sound System přidá na festivalu Colours of Ostrava výjimečný sólový koncert v kostele.

UDG mění kytaristu a čeká je nabité léto

Ústecká partička UDG má nového kytaristu. Kapelu opouští francouzský kytarista Guillaume Kondracki a na jeho místo za běhu naskočil liberecký kytarista Tomáš „Volt“ Vohradský.

Sonisphere festival bude největší

seriál :: Festivaly 2010

Předprodej potvrzuje, že festival Sonisphere s kapelou Metallica v čele bude největším tuzemským festivalem. Vstupenek už je prodáno více než 30 000. Přípravy na festival jsou v plném proudu a pořadatelé kromě kompletního line-upu upřesňují také některé další údaje.

Lenka Dusilová – rebelující dáma

Dokonalé souznění tří rozdílných hudebních světů nabídne závěrečný koncert cyklu Rebelující dámy české hudby. Ve čtvrtek 10. června se ve velkém sále Městské knihovny v Praze představí úspěšné uskupení Eternal Seekers.

No Name na turné

Populární slovenská skupina No Name absolvuje v současné době turné při příležitosti vydání alba „The Best of“. Jako předkapela vystupuje ambiciozní formace Decode.it. V rámci tohoto turné se na Igora Timka a No Name můžete těšit ještě 28. května na Zimním stadionu v Příbrami.

Tři dny radosti, tři dny života navíc!

Jak jinak by měl člověk nazvat tři dny - letos od 3. do 5.června - kde jsme si každý rok užívali super atmosféry, pohody a nových přátelství! 12 000 diváků bylo vloni a tento rok jsou hlášeny rekordní prodeje vstupenek již nyní! Letos je na Coca-Cola JamRock Žamberk navíc plno zahraničních hvězd a vůbec muziky, která za to stojí.

Nový cirkus, tanec, muzikál i pohádky na Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2010

Letošní divadelní scéna na festivalu Colours of Ostrava nabídne velmi různorodý a bohatý program: od dvou představení nového cirkusu Rosti Nováka a režijního dua SKUTR (La Putyka a 8 – Polib prdel kosům), přes legendární kabaret vtipných chlapců z VOSTO5ky, vrcholný současný tanec souboru DOT504, pantomimu, muzikál Stodolní studentů a profesorů Janáčkovy konzervatoře v Ostravě až po pohádky pro děti a jejich rodiče.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz