Články FiftyFifty.cz, strana 97

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 97 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 97

FiftyFifty

Smím prosit?, šarmantní komedie s Janem Révaiem poprvé v Praze

Smím prosit?, šarmantní komedie s Janem Révaiem poprvé v PrazePrvní jarní neděli, 26. března, se v Divadle v Celetné odehraje slavnostní představení svižné francouzské komedie Smím prosit? Šarmantní hra s Janem Révaiem v hlavní roli vášnivého sukničkáře tu má svou pražskou premiéru.

Kytaroví mágové Tommy Emmanuel a Adam Rafferty se potkají v Rudolfinu

Kytaroví mágové Tommy Emmanuel a Adam Rafferty se potkají v RudolfinuNa pozvání pořadatelů festivalu Kytara napříč žánry se do Prahy vrací miláček publika, virtuózní kytarista, komplexní muzikant a výtečný bavič Tommy Emmanuel. Na 9. dubna si tento charizmatický Australan do Rudolfina pozval neméně šikovného kolegu, amerického kytaristu Adama Raffertyho.

Vokální událost v Praze: workshop s The King’s Singers

Vokální událost v Praze: workshop s The King’s Singers The King’s Singers, jeden z nejznámějších vokálních ansámblů, dvojnásobní držitelé prestižního ocenění Grammy®, přijede do Prahy na pozvání Kühnova dětského sboru. Představí se hned dvakrát: na galakoncertě v Rudolfinu 25. 2. a o den dříve, kdy bude mít veřejnost mimořádnou příležitost zažít tento světový ansámbl zblízka na workshopu na Novoměstské radnici.

JazzFestBrno: k Chicku Coreovi se přidají další hvězdy i dravé mládí

JazzFestBrno: k Chicku Coreovi se přidají další hvězdy i dravé mládíPořadatelé 16. ročníku festivalu JazzFestBrno představili kompletní program tradiční jarní jazzové přehlídky. K již dříve oznámeným koncertům superhvězd Chicka Corey, Richarda Bony či Stevea Gadda přibyla plejáda dalších prvotřídních hudebníků.

V Galerii Villa Pellé vystavuje Milan Cais z Tata Bojs

V Galerii Villa Pellé vystavuje Milan Cais z Tata Bojs27. ledna začala v Galerii Villa Pellé výstava multimediálního umělce a sochaře, bubeníka a zakládajícího člena skupiny Tata Bojs Milana Caise, který přichází po více než pěti letech se samostatnou výstavou.

Komedie Kdo je tady ředitel? slaví ve Švandově divadle světový rekord - 300 repríz!

Komedie Kdo je tady ředitel? slaví ve Švandově divadle světový rekord - 300 repríz!Už třístou reprízu oslaví ve Švandově divadle 3. února severská komedie Kdo je tady ředitel?, s Michalem Dlouhým a Kamilem Halbichem v hlavních rolích. Hra v režii Daniela Hrbka tak dosáhla světového rekordu: podle agentury Aura-Pont tolik představení tohoto titulu neodehrálo žádné jiné divadlo na světě.

Ledoví světoví státníci. Galerie Harfa v ledovém hávu už pošesté

Ledoví světoví státníci. Galerie Harfa v ledovém hávu už pošestéPrvní únorový víkend roku 2017 bude v oblíbené nákupní galerii patřit již tradičně Festivalu ledových soch. Šestý ročník se uskuteční v termínu 4. a 5. února a nese titul Ledoví světoví státníci.

SKUTR: Prodaná nevěsta v Essenu, Krvavá svatba a Racek v Praze.

SKUTR: Prodaná nevěsta v Essenu, Krvavá svatba a Racek v Praze.Známá režisérská dvojice SKUTR - Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský – má pro letošní rok už zaplněný pracovní diář. Těšit se tak mohou nejen diváci pražských scén, ale na i příznivci opery v Theater Essen.

Novinka ve Švandově divadle: Slušný člověk Karla Čapka

Novinka ve Švandově divadle: Slušný člověk Karla ČapkaO tom, jak neobyčejný může být jeden obyčejný lidský život, vypráví nová inscenace Švandova divadla Slušný člověk. Na motivy brilantní novely Karla Čapka Obyčejný život ji napsala a zrežírovala Martina Krátká – herečka, která se čím dál výrazněji prosazuje i jako divadelní režisérka. Premiéru chystá do suterénního Studia v sobotu 4. února 2017 od 19 hodin.

Modrá krev. Jak žije mladá generace české šlechty?

Modrá krev. Jak žije mladá generace české šlechty?Šlechtické tituly byly oficiálně zrušeny se vznikem samostatného Československa. Desítky příslušníků aristokracie, kteří u nás žijí, s nimi ale naštěstí nezmizely. Historie jejich rodů je významnou součástí dějin naší země a jejich majetky patří do pokladnice českého kulturního dědictví. Jak žije současná generace české šlechty, ukáže nový dokumentární cyklus Modrá krev.

Jitka Smutná a Dana Syslová vzkazují: „Stáří neexistuje!“

Jitka Smutná a Dana Syslová vzkazují: „Stáří neexistuje!“Divadlo Rokoko uvede 28. ledna premiéru komedie Premiéra mládí s podtitulem Stáří neexistuje! V režii Janky Ryšánek Schmiedtové si spolu vůbec poprvé zahrají Jitka Smutná a Dana Syslová. Na premiéru se přijede podívat i autor hry Christian Giudicelli.

Divocí Gogol Bordello z New Yorku letos na Mighty Sounds

Divocí Gogol Bordello z New Yorku letos na Mighty SoundsNejslavnější představitelé gypsy-punku, američtí Gogol Bordello, vystoupí v létě na festivalu Mighty Sounds. Ten letos proběhne v termínu 14. – 16. července 2017 v Táboře na letišti Čápův dvůr.

Jaroslav Dušek, Jan Budař a Feng-yűn Song přivítají rok Kohouta

Jaroslav Dušek, Jan Budař a Feng-yűn Song přivítají rok KohoutaDva týdny zbývají do okamžiku, kdy se rozloučíme s rokem Opice, a vládu podle čínské astrologie převezme Ohnivý kohout. Již pošestnácté se o stylovou oslavu postará multižánrový festival Songfest.cz.

TANEČNICE režisérky Stephanie Di Giusto vstupuje do českých kin

TANEČNICE režisérky Stephanie Di Giusto vstupuje do českých kinStrhující životopisné drama o průkopnici moderního tance natočené v česko-francouzské koprodukci bylo poprvé představeno na festivalu v Cannes, kde bylo zařazeno do prestižní soutěžní sekce Un Certain Regard. Do českých kin vstoupí 19. ledna.

Festival LA PELÍCULA má letos v hledáčku Valencii

Festival LA PELÍCULA má letos v hledáčku ValenciiJedinečný vhled do španělské kultury prostřednictvím filmového plátna nabídne v polovině února 2017 podvanácté festival La Película. Oblíbená filmová přehlídka opět představí nejaktuálnější počiny španělské kinematografie i výjimečné snímky z filmové historie. Chybět nebudou ani nejvýraznější filmy iberoamerických zemí.
© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.