Články FiftyFifty.cz, strana 80

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 80 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 80

FiftyFifty

Smích zakázán. V Žižkovském divadle Járy Cimrmana

Už to tady bylo tolikrát! Muž - žena - milenka. Milostný trojúhelník. Dá se na tom vůbec ještě najít něco zajímavého? Pokud jste úspěšný chorvatský komediograf, tak určitě..

Jan Tříska v další premiéře Na Jezerce

Divadlo Na Jezerce opět přiveze hereckou legendu Jana Třísku z Los Angeles do Prahy. Tentokrát kvůli české premiéře kanadské hry Marka Leiner-Younga „Shylock“. Hru nastuduje s Janem Třískou režisér Radek Balaš.

Ve Švandově divadle vznikají Popeláři, špinavý funky muzikál o čistotě

Původní český muzikál Popeláři s hudbou Romana Holého, frontmana skupiny Monkey Business a kapely J.A.R., připravují ve Švandově divadle: premiéra bude 7. března, režíruje Dodo Gombár.

Divadlo Rokoko: Arnošt Goldflam zkouší českou premiéru Happy End

V Divadle Rokoko se připravuje česká premiéra současné izraelské tragikomedie Happy End, ve které se lehce a s nadhledem vypráví o velmi vážných věcech. Režie se ujal Arnošt Goldflam, který tak vůbec poprvé uvede na česká jeviště hru dramatičky Anat Gov.

Přivítejte rok Ovce. Songfest.cz s Jaroslavem Duškem a Feng-yűn Song startuje

Okouzlující Jazz a šansony v podání Feng-yűn Song a Tria PUO, world music, balkánští hudebníci, čínské houslistky, tanečníci z Indonésie či umělci z Mongolska a Japonska, k tomu navíc jedinečná atmosféra a především duchaplný a laskavý humor Jaroslava Duška. Tak bude vypadat ve čtvrtek 12. února v pražském paláci Akropolis vítání nového roku podle čínského kalendáře na festivalu Songfest.cz.

Lesk Oscarů na červeném koberci, pozornost se upíná k Julianne Moore

Nejprestižnější přehlídka filmových hvězd nabídne ve svém 87. ročníku opět nevídanou kolekci luxusních rób a neuvěřitelně drahých šperků. Fanoušci Oscarů ale dobře vědí, že jejich oblíbené favority lépe než samotné udílení cen představí show z 300 metrů dlouhého červeného koberce.

JazzFestBrno: McFerrino, Corea a Reeves, i nominant na Grammy Hersch

Největší hvězdy současného jazzu Bobby McFerrin, Chick Corea a Dianne Reeves, na dvě ceny Grammy 2015 nominovaný pianista Fred Hersch, tři z nejlepších jazzmanů nastupující generace Shai Maestro, Gerald Clayton a Ben Williams, Rozhlasový bigband Gustava Broma v jedinečné kombinaci s afroamerickým zpěvákem Kevinem Mahoganym. Brno od 15. března stane evropskou Mekkou jazzu.

Indies orámují výročí 25 let velkým mejdanem

Na oslavu 14.2. v brněnském Sono Centru přijedou zahrát Traband, Jablkoň, Kieslowski, Už jsme doma, Čankišou, Docuku a řada dalších. Celý program bude moderovat leader kapely Květy Martin E. Kyšperský.

Tři v tom po 30 letech. Na Jezerce.

Legendární hříčku o třech žhavých nápadnících a ženách jejich srdce chystá pro své diváky principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský, který si pro novinku v duchu dell’arte vyhlédl oceňovaného mladého režiséra Matěje Balcara. Zkoušení inscenace Tři v tom odstartovalo tento týden, premiérové diváky potěší 10. března 2015.

Divadlo ABC: Půlrok s V+W aneb Od Wericha do Voskovce

V prvním pololetí roku 2015 uplyne 110 let od narození Jana Wericha a Jiřího Voskovce. Divadlo ABC, které sídlí v prostorách někdejšího Osvobozeného divadla, bude tato významná výročí připomínat celou řadou speciálních akcí.

LA PELÍCULA podesáté. Letos s poctou Antoniu Banderasovi

Třetí únorový týden se již podesáté stane svátkem nejen pro všechny milovníky španělského jazyka a španělských filmů, ale letos potěší i fanoušky jednoho z nejznámějších španělských herců Antonia Banderase. Právě jemu je totiž věnovaná jedna ze sekcí nadcházející přehlídky španělsky mluvených filmů LA PELÍCULA.

Výstava české atletiky v Galerii Harfa předskokanem HME v Praze

U příležitosti konání halového mistrovství Evropy v atletice v Praze v letošním roce připravil organizační výbor HME výstavu české atletiky. Je otevřena až do 15. března 2015 v Galerii Harfa, která se nachází v těsné blízkosti O2 areny.

Tara Fuki křtí album Winna. Hostem Aneta Langerová

Duu Tara Fuki se podařilo na novém albu Winna připravit nevšední hudební zážitek. Jejich nová nahrávka Winna je tichá a sametová jak noc a mocná a dravá jak jarní tok zároveň.

Retrospektiva díla Jiřího Trnky odstartuje program výstav Plzně 2015

Rozsáhlou výstavu „Ateliér Jiřího Trnky“, která kompletně shrne osobnost plzeňského rodáka a světově uznávaného výtvarníka Jiřího Trnky, vytváří tým špičkových umělců.

František Nedvěd a Spirituál kvintet znovu spolu. I s Lucií Bílou.

Legendy domácí folkové a trampské scény se vracejí s repertoárem největších hitů ze zlaté éry bratří Nedvědů a Spirituál kvintetu. Dalším speciálním hostem koncertů bude Lucie Bílá, která s Františkem Nedvědem nazpívala duet.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz