Festivaly 2008

FiftyFifty, společenský magazín.
Festivaly 2008 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Festivaly 2008

FiftyFifty

Články seriálu Festivaly 2008

Portoričan, Hispánec a Indián? Funkdoobiest!

seriál :: Festivaly 2008

Když se před více než třemi lety ocitli Funkdoobiest na Slovensku, byla škoda, že se pro ně tehdy nenašel nějaký termín také u nás. Nakonec se však přeci jen usmálo štěstí i na zdejší fanoušky a dnes, 25. září, je poprvé během jejich košaté kariéry pohostí pražský Abaton.

Dudáci z celého světa ve Strakonicích

seriál :: Festivaly 2008

Přijeli aby hráli a reprezentovali tak svou zemi a kulturu. Ale jistě - zatímco Skotové popíjeli po večerech české pivo, Španělé se mohli ujíst českých buchet s povidly, Turci poznávali nový svět. A bylo veselo!

Jubilejní Fresh Film Fest

seriál :: Festivaly 2008

Ve dnech 27. až 31. srpna proběhne v Karlových Varech jubilejní pátý ročník Fresh Film Festu, který se za dobu své existence vyprofiloval v největší evropskou soutěžní přehlídku zaměřenou na studentské filmy a debuty. Během pěti dní bude na festivalu uvedeno v deseti kinosálech na 200 filmů, z čehož 51 v soutěžních sekcích. Promítat se bude v šesti sálech hotelu Thermal, v kinech Čas a Panasonic, klubu Elko a v Kině na řece.

Staronový festival Průniky se hlásí!

seriál :: Festivaly 2008

Na to, že po Letním O2 Sázavafestu se mohou příznivci tohoto festivalu těšit i na Podzimní verzi, si už mnozí zvykli. Aby si ale mohli dostatečně užít festivalových radovánek před první sněhovou nadílkou také mimopražští, rozhodl se Sázavafestský tým přiložit ruku k dílu, a obnovit festival Průniky.

Program O2 Sázavafestu - včetně filmů!

seriál :: Festivaly 2008

Seznam účinkujících je pár dní již znám, teď se můžete podívat, kdy a kde vystupují vaši favoriti. Když bude nejhůř, můžete se podívat na nějaký pěkný film.

Nálada na Rock for People

seriál :: Festivaly 2008

Moje nálada na festivalu byla skvělá. Na první pohled na tom ti ostatní byli stejně, ale podle festivalových novin a postřehů některých novinářů tomu tak nebylo. Podívejme se na jeden z největších letních festivalů trochu jinak.

O2 Sázavafest pro všechny

seriál :: Festivaly 2008

O2 Sázavafest letos uvítá velké množství zahraničních hostů. Opět se posouvá o laťku výš a zachovává si svou jedinečnost, kterou je nejen hudební všestrannost festivalu...

Poslední školní den na Střeláku

seriál :: Festivaly 2008

V pátek 27.6. se na pražském Střeleckém ostrově koná jednodenní festival reggae, soul, african and caribean music party...

ROCK FOR PEOPLE už za 2 týdny

seriál :: Festivaly 2008

Letošní ročník festivalu se koná v termínu 3. - 5. 7. 2008 a jeho organizátoři představí návštěvníkům jako hlavní hvězdy festivalu kapely The Offspring, Kaiser Chiefs a Massive Attack.

Přes 100 kapel na Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2008

Lou Rhodes, zpěvačka, kytaristka a členka formace Lamb, je jedno z posledních zahraničních jmen potvrzených na letošní ročník festivalu Colours of Ostrava. Lou přijede s komorním folkovým programem plným křehkých a poetických písní. Na Colours vystoupí v sobotu 12. července.

Vzdušná akrobacie na Letné

seriál :: Festivaly 2008

Hlavní hvězdou letošního ročníku mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla LETNÍ LETNÁ se stane francouzský soubor LES COLPORTEURS, který do České republiky přijede vůbec poprvé. Od 28. srpna do 2. září v pražských Letenských sadech...

Olmeca Live Sessions 2008 - léto v Mlékojedech!

seriál :: Festivaly 2008

Máte rádi akce pod širým nebem, koupání a dobrou muziku? Zkuste letošní Mlékojedy a Olmeca Live Sessions!

Letní kino Střelák 2008

seriál :: Festivaly 2008

Začátek festivalu filmu a hudby se neúprosně blíží. Již 7. června bude oficiálně zahájena dvanáctá sezóna promítání Kinematografu bratří Čadíků na Střeleckém ostrově. Zelený ostrov v samotném srdci Prahy bude až do 31. srpna domovem filmů a koncertů.

Doreen Shaffer vystoupí na Mighty Sounds

seriál :: Festivaly 2008

Hlavní hvězdou čtvrtého ročníku festivalu Mighty Sounds, který proběhne 18.-20. července v Olší u Tábora, bude královna jamajské hudby Doreen Shaffer.

O2 Sázavafest Battle 2008

seriál :: Festivaly 2008

Čtvrtý ročník O2 Sázavafest Battle 2008 se uskuteční 28. 6. 2008 na Konopišti! Vy, kterým tato akce nic neříká, vězte, že je to skvělá příležitost vyhoupnout se někam výš, především pro mladé schopné kapely. Stačí jen poslat demo či poslední plnou desku!

Letní shakespearovské slavnosti chystají Komedii omylů

seriál :: Festivaly 2008

S herci letošní novinky Letních shakespearovských slavností se koncem minulého týdne ve zkušebně Stavovského divadla poprvé sešel režisér Ivan Rajmont, aby jim předal scénáře a první pokyny ke hře Komedie omylů. Ta bude na slavnostech uvedena vůbec poprvé...

ROCK FOR PEOPLE 2008 má nejsilnější dramaturgii ve své historii

seriál :: Festivaly 2008

Pořadatelé Rock for People potvrzují pro letošní ročník festivalu další výraznou hvězdu – kultovní představitele hypnoticky-experimentálního ambientu – MASSIVE ATTACK, kteří doplňují trojlístek headlinerů 3-denního festivalu. Každý z headlinerů obsadí jeden den.

Letní hudební festival v Táboře

seriál :: Festivaly 2008

Na letištní ploše aeroklubu Tábor proběhly v minulosti úspěšné festivaly Go Planet Roxy a Love Planet, na jejichž tradici letos navazuje multižánrový hudební Planet Festival, který proběhne v pátek a v sobotu 13. a 14. června.

Festival České hrady počtvrté

seriál :: Festivaly 2008

Festival ČESKÉ HRADY.CZ nabízí návštěvníkům hudební přehlídku úspěšných skupin a interpretů tuzemské scény, zároveň podporuje aktivní trávení volného času a napomáhá zviditelňování krásných historických památek v regionech.

O´Connor, Garbarek a Koité - hvězdy Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2008

Irská zpěvačka Sinéad O´Connor, proslulý norský saxofonista Jan Garbarek a malijský písničkář Habib Koité, jsou vedle již oznámených kultovních Happy Mondays hlavními hvězdami letošního ročníku letního hudebního festivalu Colours of Ostrava.

První odtajnění Rock for People 2008

seriál :: Festivaly 2008

Festival Rock for People se v loňském roce přestěhoval z Českého Brodu do nového, velmi komfortního místa - na bývalé vojenské letiště v Hradci Králové. Tam jej najdete i letos, a to v termínu 3. – 5. 7. 2008.

Mighty Sounds - Summer Ska Punk Explosion!

seriál :: Festivaly 2008

Přípravy na v pořadí již čtvrtý ročník Mighty Sounds jsou v plném proudu a potvrzené kapely se valí jedna za druhou. Festival proběhne na tradičních loukách v Olší u Tábora ve dnech 18.-20. července.


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz