LSS 2007

FiftyFifty, společenský magazín.
LSS 2007 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > LSS 2007

FiftyFifty

Články seriálu LSS 2007

Lucie Vondráčková opět hvězdou Shakespearovských slavností

seriál :: LSS 2007

Tragédie Othello se opět vrací na scénu v Nejvyšším purkrabství Pražského hradu. Titul z roku 1604 patřil od svého vzniku k nejpopulárnějším hrám Williama Shakespeara. I loni nastudovaná inscenace v režii Petra Kracika se těšila značnému zájmu divadelního publika.

Jak se vám líbí

seriál :: LSS 2007

Pro letošní Shakespearovské slavnosti nastudoval čarovnou komedii o hledání lásky Jak se vám líbí zkušený divadelník Emil Horváth, který se letos divákům představil také jako Prospero, ústřední figura hry Bouře. Pod jeho vedením se na jevišti sešli špičkoví čeští a slovenští herci. Inscenace poprvé uvedená loni v Bratislavě, má letos oficiální premiéru také na české části slavností.

Kupec benátský s Bolkem Polívkou otevřel novou letní scénu

seriál :: LSS 2007

Tři dny a tři noci připravoval produkční tým Shakespearovských slavností novou letní scénu na nádvoří Hudební fakulty AMU v Lichtenštejnském paláci na Malostranském náměstí č. 13. Ta se divákům poprvé představila tuto sobotu představením Kupec benátský s Bolkem Polívkou v roli židovského lichváře Shylocka.

Bouře se chystá na Pražský hrad

seriál :: LSS 2007

V pondělí 4. června proběhla v pražském Klubu Lávka tisková konference k programu Letních shakespearovských slavností 2007. Řeč byla o připravovaných novinkách, očekávaných premiérách i oblíbených titulech, které zaujaly diváky již v předchozích letech...

Shakespearovské slavnosti 2007

seriál :: LSS 2007

V úterý 15. května začal prodej vstupenek na oblíbený divadelní festival pod širým nebem - Letní shakespearovské slavnosti. Ty letos potrvají od 21.června do 14.září.

Letní shakespearovské slavnosti – nové hry, scéna i herecké hvězdy

seriál :: LSS 2007

Oblíbený divadelní festival, naplánovaný letos na 21. června do 14. září, přinese i toto léto řadu novinek. Těšit se lze na premiéry Shakespearových her i na chytlavé herecké obsazení.

Shakespearovské slavnosti opět v centru dění

seriál :: LSS 2007

Novou scénu Letních shakespearovských slavností ve dvoraně hudební fakulty AMU v Lichtenštejnském paláci si ve středu 11. dubna prohlédl legendární herec Jan Tříska. Ten si na slavnostech letos zahraje roli otroka Kalibana v nově nastudovaném představení BOUŘE.


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz