Festivaly 2011

FiftyFifty, společenský magazín.
Festivaly 2011 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Festivaly 2011

FiftyFifty

Články seriálu Festivaly 2011

Bohémové na Bohemce

seriál :: Festivaly 2011

Mezinárodní festival současného umění 4+4 dny v pohybu se kromě divadla, tance a výtvarného umění zaměřuje také v rámci projektu Místa činu na kulturní oživování nevyužitých, zanedbaných a jinak zajímavých budov a prostor. Letos se část Míst činu kromě budovy bývalého ÚLUVu na Národní třídě odehrává v půvabné čtvrti starých Vršovic.

Kytara napříč žánry s hvězdným Vicentem Amigem a africkou rytmickou bitvou

seriál :: Festivaly 2011

Výjimečný dramaturgický záběr nabídne i letos tradiční festival Kytara napříč žánry, jenž tentokrát vsadil i na ethno a world music. Vedle toho nejlepšího z domácí scény představí i několik objevů a talentů, stejně jako hvězdy světové velikosti.

Struny podzimu: špičkový jazz, virtuózní bel canto i nadžánrový akordeon

seriál :: Festivaly 2011

Bohatší nadílku jazzu než v předchozích letech, zvučná jména z klasiky i staré hudby, worldmusic a sofistikovaného crossoveru, program pro děti, klubovou noc i projekty na podporu mladých hudebníků – s touto nabídkou vstupuje do svého 16. ročníku mezinárodní hudební festival Struny podzimu.

Nic proti ničemu v předpremiéře na letošním Fresh Film Festu

seriál :: Festivaly 2011

Film Nic proti ničemu režiséra Petra Marka měl svou mezinárodní premiéru na letošním festivalu v Karlových Varech a jako jediný český film zastupoval tuzemskou produkci v soutěžní sekci Na východ od Západu.

Festival On the Road letos nabídne legendární Visáče i divadla

seriál :: Festivaly 2011

Na šestý ročník benefičního festivalu On the Road letos dorazí mladé energické kapely i osvědčení rockoví harcovníci. Ve dnech 26. a 27. srpna se návštěvníkům představí téměř dvě desítky hudebních těles. Letošní novinkou bude druhá scéna, na které vystoupí kromě zajímavých divadelních souborů i začínající literáti.

OAF dětem: žonglování, DJ školka i malování na obličej

seriál :: Festivaly 2011

Děti už nemusí zůstávat 11. - 13. srpna u babičky na hlídání, když si rodiče vyrazí na Open Air Festival. Pořadatelé pro ně totiž opět vytvořili Dětskou a workshopovou zónu Puntík se spoustou zábavy.

Letní Letnou zahájí Malabar. Vstup zdarma.

seriál :: Festivaly 2011

Letošní ročník festivalu Letní Letná zahájí 21. srpna přímo na pražské Letné velkolepá podívaná francouzského souboru Malabar, která bude přístupná zdarma.

První den na Sázavafestu bude vstup zdarma

seriál :: Festivaly 2011

Do zahájení festivalu zbývají cca dva týdny a pořadatelé přišli se zajímavou nabídkou nejen pro občany Benešova. „Tento nápad vznikl na popud radnice Benešova, a když jsme o tom hlouběji přemýšleli, rozhodli jsme se akci rozšířit i za brány města. Kdo bude chtít nahlédnout do Zeleného ostrova, nebude muset ve čtvrtek platit žádné vstupné,“ uvedl Pavel Kloupar, ředitel a dramaturg festivalu.

Prázdninová Praha ožije divadelními festivaly

seriál :: Festivaly 2011

Do hlavního města se valí hvězdy z celé Evropy

Začíná festival Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2011

Dnes v 16 hodin se otevřou brány mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava. Při svém desátém ročníku nabídne poprvé v historii více zahraničních (50) než tuzemských kapel (46).

Youssou N´Doura na Colours of Ostrava nahradí Salif Keita

seriál :: Festivaly 2011

Senegalský zpěvák Youssou N´Dour bohužel ze zdravotních důvodů zrušil část evropského turné, v rámci něhož měl zahrát i na festivalu Colours of Ostrava.

Open Air Festival to letos rozparádí na 9 pódiích

seriál :: Festivaly 2011

Pátek taneční, sobota kytarová a samozřejmě čtvrtek zdarma. Tak vypadá v kostce podoba letošního Open Air Festivalu na letišti v Panenském Týnci.

Porta Řevnice 2011: Vystoupí světový kytarista Peppino D Agostino

seriál :: Festivaly 2011

Hvězdy folk, country a trampské hudby se představí poslední víkend před prázdninami na Portě v Řevnicích.

Tři sestry na Open Air Festivalu, fanoušci je mají zdarma

seriál :: Festivaly 2011

Ani vindru. Přesně tolik si musíte vzít s sebou na vstupné na první den Open Air Festivalu. O to víc ale mohou příchozí investovat do zábavy, ať už zážitkového, nebo tekutého charakteru.

Newyorská scéna na Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2011

Festival Colours of Ostrava, který se koná od 14. do 17. července v zeleném srdci severomoravské metropole, připravuje pro své návštěvníky opět unikátní scénu věnovanou hudbě New Yorku, která bude mít podobu autentického místního klubu s dekoracemi, stylovou obsluhou i jídlem a nápoji.

Iron Maiden headlinerem festivalu Sonisphere 2011

seriál :: Festivaly 2011

V minulém roce se festival Sonisphere stal největším festivalem v České republice. S Velkou thrash metalovou čtyřkou v čele – Metallica, Slayser, Megadeth a Anthrax – spojil Sonisphere v Milovicích všechny festivalové nadšence a metalové fanoušky z celého světa a s 35 000 návštěvníků vytvořil nadšený dav.

Jarní Sázavafest láká na Kluse i Šrůmovou

seriál :: Festivaly 2011

V pražském Kulturním centru Vltavská se 2. dubna od 17 hodin uskuteční Jarní Sázavafest, který návštěvníky jaksepatří navnadí na Sázavafest letní. Mezi hlavní hvězdy se zařadí inteligentní písničkář Tomáš Klus nebo třinečtí Charlie Straight, vítězové mnoha respektovaných hudebních soutěží (Anděl, MTV).

La Película: kandidát na Oscary, býčí filmy i výstava plakátů

seriál :: Festivaly 2011

Unikátní španělský filmový žánr tzv. býčích filmů, ale také strhující thrillery, historická dramata, romantické komedie či umělecké snímky - 6. ročník festivalu španělsky mluvených filmů La Película nabídne českému a moravskému publiku skutečně výběrovou kolekci současné španělské kinematografie.


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz