Festivaly 2009

FiftyFifty, společenský magazín.
Festivaly 2009 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Festivaly 2009

FiftyFifty

Články seriálu Festivaly 2009

Parlament budoucnosti na festivalu 4+4 dny v pohybu

seriál :: Festivaly 2009

Hádky kolem legislativních „přílepků“, osobní animozity, klientelistická rozhodnutí a diskurs určovaný šedými eminencemi v legislativních orgánech – tak toho všeho budou ušetřeni účastníci Parlamentu budoucnosti.

Řevnice zakončí letní festivalovou sezonu

seriál :: Festivaly 2009

Lehká melancholie každoročně obestírá jednodenní festival Řev Řevnice. Jde totiž o tradiční vyvrcholení série festivalů pořádaných společností Ameba Production. Řevnice tak připomínají neúprosně končící léto i dlouhý půst do dalšího open-air festivalu.

Natruc Kolín přivítá Plexis i Medvěda 009

seriál :: Festivaly 2009

Tradiční akcí, která už neodmyslitelně patří k hudebnímu létu v Čechách, je jednodenní festival Natruc Kolín. V sobotu 22. srpna zažije půvabný kolínský Kmochův ostrov už podvanácté příboj špičkových českých kapel a davy návštěvníků, kteří si chtějí dosyta užít poslední prázdninové dny.

Letní Letná: Le Boustrophédon

seriál :: Festivaly 2009

Po souboru Cirque Trottola představí letos festival Letní Letná dalšího předního zástupce francouzského nového cirkusu – soubor Le Boustrophédon. Od 27. do 31. srpna uvedou jeho členové působivé představení „Court-Miracles“ založené na cirkusovém umění a mistrovské práci s loutkami, které se na jevišti prolínají s živými herci.

O2 Sázavafest: Zajímavosti českých interpretů

seriál :: Festivaly 2009

Letošní ročník největšího tuzemského multižánrového a multikulturního festivalu začíná v areálu Malá Strana v Kácově již dnes a potrvá do neděle 2. srpna. Do středočeského městečka dorazí jako hlavní hvězda Američan Moby, ale vedle něj vystoupí okolo 150 hudebních uskupení, která jsou velmi zajímavá a mnohá z nich si exkluzivně na O2 Sázavafest připravila specielní show.

O2 Sázavafest se blíží a ceny vstupenek klesají!

seriál :: Festivaly 2009

Pořadatelé O2 Sázavafestu krátce po odhalení kompletního line-upu letošního ročníku snižují od 10. do 20. července cenu vstupenek o 200 korun. Právě uveřejnění celého čtyřdenního programu festivalu na internetových stránkách zvedlo nebývalý zájem o vstupenky. Čísla z předprodejů ukazují dvojnásobnou cifru než loni.

V Kytlicích zahraje Divokej Bill i Dreadzone

seriál :: Festivaly 2009

Festivalové léto není tvořeno jen velkými akcemi, jako je Rock for People. Právě tento festival však rozesel do letních měsíců řadu svých menších a mladších „bratříčků“. Řadí se mezi ně i jednodenní festival Kytlice, který se letos 18. července uskuteční už posedmé.

Děti se bavily na prvním Kašpárkohraní

seriál :: Festivaly 2009

Na 13 tisíc spokojených a sluncem prosluněných návštěvníků nejrůznějších věkových kategorií se v neděli 14. června odpoledne zúčastnilo premiérového ročníku dětského festivalu Kašpárkohraní v pražské Oboře Hvězda. Vzhledem k programové rozmanitosti a počtu návštěvníků se jednalo o doposud největší dětský festival.

Rock for People: programové pilíře potvrzeny

seriál :: Festivaly 2009

Kompletní program zveřejnil v těchto dnech festival Rock for People. I když může ještě doznat drobných změn, pilíře jednotlivých dní jsou jasné.

O2 Sázavafest otevře Lenka Dusilová s Eternal Seekers

seriál :: Festivaly 2009

Oficiální otevření celého areálu festivalu O2 Sázavafestu se uskuteční v pátek 31. července za vystoupení Lenky Dusilové s unikátním projektem Eternal Seekers, za který byla zpěvačka vyznamenána cenou Anděl 2008!

Colours of Ostrava: exkluzivně Tata Bojs a Ahn Trio

seriál :: Festivaly 2009

První večer festivalu Colours of Ostrava ve čtvrtek 9. července bude patřit nejen slavnému skladateli minimalistické a filmové hudby Michaelu Nymanu a jeho bandu, ale i společnému koncertu hanspaulských Tata Bojs s korejsko-americkým Ahn Triem.

Sázavafest: Jimmy Somerville poprvé v Česku!

seriál :: Festivaly 2009

První srpnový víkend přivítá multižánrový a multikulturní festival O2 Sázavafest rekordní počet zahraničních hostů. Pořadatelé se domnívají, že padne i návštěvnický rekord.

Sázavafest: hostitel vítěze European Reggae Contest!

seriál :: Festivaly 2009

Český O2 Sázavafest se postavil vedle italského festivalu Rototom Sunsplash. Ten patří mezi největší světové reggae akce na světě a především stojí za celoevropskou soutěží European Reggae Contest, jejíž vítěz vystoupí na jednom z pódií v Kácově!

Kašpárkohraní v oboře Hvězda

seriál :: Festivaly 2009

Praha hostí po celý rok velké množství hudebních a divadelních festivalů, poskromnu je ale akcí, které jsou určené dětem a jejich rodičům.

Jamie Cullum, David Byrne, Thievery Corporation: další velká jména na Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2009

Do programu festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 9. do 12. července v zeleném srdci severomoravské metropole, přibyla další velká jména současné světové hudební scény.

Největší hvězda v historii O2 Sázavafestu - Moby!

seriál :: Festivaly 2009

Hlavní hvězdou devátého ročníku největšího multižánrového festivalu v České republice, který se uskuteční od 30. července do 2. srpna ve středočeském Kácově, se stane americký skladatel a zpěvák Moby.

Zimní Rock for People rozehřejí Sunshine, Vypsaná fixa nebo Chinaski

seriál :: Festivaly 2009

Znamenitý výběr českých kapel a množství novinek z příprav největšího českého hudebního festivalu čekají na návštěvníky Zimního Rock for People. Ten proběhne v sobotu 28. února na tradičním místě, v Kulturním domě Střelnice v Hradci Králové, v režii skupin Fake Tapes, Southpaw, Sunshine, Vypsaná fixa a Chinaski.


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz