Festivaly 2015

FiftyFifty, společenský magazín.
Festivaly 2015 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Festivaly 2015

FiftyFifty

Články seriálu Festivaly 2015

Festival Kytara napříč žánry zahájí virtuóz na Chapman Stick Steve Adelson

seriál :: Festivaly 2015

Již 18. rokem přiváží do České republiky festival Kytara napříč žánry ty nejlepší hráče na akustické kytary a objevuje i další zajímavé hudební nástroje.

Mime Fest v Poličce: klasická pantomima, nový cirkus i divoké balkánské rytmy

seriál :: Festivaly 2015

Hvězdy světové pantomimy a klaunérie Michael Trautman, skupina Okidok nebo Bodecker & Neander zavítají do Poličky, kde 14. září odstartuje týdenní mezinárodní festival pantomimy Mime Fest. Ten nabídne přes dvacet představení pro děti a dospělé, odborné workshopy, rodinná představení na náměstí a dokonce koncert kapely Circus Problem.

Hrady CZ zakončí svou letošní pouť na Bezdězu

seriál :: Festivaly 2015

Hudební festival Hrady CZ se po Bouzově přesouvá 28. a 29. srpna na Bezděz, kde svou letošní pouť zakončí. Festival letos u příležitosti svého jedenáctého ročníku návštěvníkům nabízí rozšířený páteční program s šesti koncerty na dvou pódiích a po loňských ohlasech také opět komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, organizátoři lákají také na rozšířený program pro děti.

Trutnoff zveřejňuje dnešní program

seriál :: Festivaly 2015

Nejstarší přehlídka svého druhu Trutnoff Open Air Festival, který se uskuteční ve dnech 20. - 23. srpna, již tradičně nezveřejňuje časový program ani rozdělení kapel do jednotlivých dnů. V případě prvního čtvrtečního dne však dělá výjimku a poodhaluje tajemství a úvod svátečního setkání. Na festivalu vystoupí na devadesát kapel včetně britských Prodigy, Subways, metalové Gojiry či noblesního Ondřeje Havelky a horňácké cimbálovky.

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní po osmačtyřicáté

seriál :: Festivaly 2015

Tomáš Klus, Chinaski, Mandrage, Divokej Bill, Michal Hrůza a další kapely a interpreti 21. a 22. srpna, areál likérky ve Vizovicích

Trutnoff Open Air porušuje tradici. Vedle metalu cimbálovka a jednodenní vstupenky

seriál :: Festivaly 2015

Legendární festival Trutnoff Open Air porušuje jednu ze svých tradic. Poprvé pořadatelé dávají do prodeje limitovaný počet jednodenních vstupenek. Krom hlavní hvězdy - Prodigy a nedávno oznámené metalové kapely Gojira vystoupí na festivalu i folkový dívčí soubor Rózinky z Kozojídek, Horňácká cimbálová muzika primáše Petra Mičky, Wabi Daněk nebo Ondřej Havelka se svým swingovým orchestrem.

Rock for People v Plzni: po Dykovi tanec až do rána. Vážení, zadejte se!

seriál :: Festivaly 2015

Jedna roztančená párty stále doznívá ve vzpomínkách a uších nejednoho návštěvníka hradeckého Rock for People. Přitom za pár dní vypukne další večírek! Od 3. do 5. července se v Plzni představí výběr kapel téměř ze všech zemí Evropské unie. Od Finska až po Itálii, od Velké Británie po Lotyšsko.

Festival Hrady CZ pojedenácté

seriál :: Festivaly 2015

Jedenáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ, který letos odstartuje 10. července na hradě Točníku, vstupuje do druhé desítky svého konání s několika změnami. Především rozšiřuje svůj páteční program na dvě pódia s kvalitním zvukem, buduje větší a komfortnější areály na Kunětické hoře a na louce v podhradí v Bouzově a návštěvníkům nabídne speciální program pro rodiny s dětmi.

Za týden startuje Rock for People

seriál :: Festivaly 2015

Týden zbývá do okamžiku, kdy se otevřou brány Festivalparku v Hradci Králové a odstartuje 21. ročník Rock for People. Ten letos proběhne od 4. do 6. června.

Dětský festival Piccoli Letních slavností staré hudby láká již tuto neděli na hudbu i tanec

seriál :: Festivaly 2015

Dětský festival Piccoli láká již příští neděli 24. května na zábavné představení pro celou rodinu i originální dílny pro malé muzikanty a tanečníky.


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz