Články FiftyFifty.cz, strana 15

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 15 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 15

FiftyFifty

Přejeme Vám

Milí čtenáři, čtenářky, milé děti....

No tak teda Vánoce no..

Letos budu za barbara. Utrhnu jako správnej měšťák někde kus chlupatý větve, dárky, co jsem už dostala a nechci, dám jiným pod stromek a místo kapra se salátem si dám biftek s červeným vínem.

O Vánocích, tradicích a zvycích..

Do křesťanského kalendáře byly tyto svátky zařazeny roku 336. Jsou prvním velkým svátkem církevního roku. České slovo "Vánoce" souvisí s německým "Weihnachten" ("svaté noci").

Vizovické pečivo ze sklepa

Vizovické pečivo se nejí, ale obdivuje. Ve vánočním čase si jím můžeme ozdobit stromek, mísu s ovocem nebo si ho jen tak vzít do dlaně a usmívat se nad krásou, kterou umí stvořit lidské ruce. Přesně tak, žádné stroje, ale lidé jako Světlana Tioková nám dlouhé hodiny připravují potěšení

Feng Shui a perfektní ložnice

seriál :: bydlení Feng Shui

Ložnice patří k našim nejzákladnějším místům v životě. Je to místo, kde spíme, sníme, relaxujeme a kde se milujeme. Jde o intimní teritotium, které sdílíme s naším partnerem, partnerkou či kde utíkáme do své samoty.

Becherovka game 2006!

Ve středu 13. prosince 2006 se v pražském Jam café uskutečnila závěrečná tisková konference k BECHEROVKA GAME 2006, na které byly vyhlášeny výsledky a oceněni vítězové.

Do nového roku s klaunem

seriál :: Editorialy

Je těžké někomu věnovat peníze a přitom doufat, že budou opravdu použity za tím správným a proklamovaným účelem. Finančně podporovat nějakou nadaci je vždy předmětem těžkého rozhodování. My jsme si vybrali klauny, kteří chodí po nemocnicích a dávají dětem alespoň na chvíli zapomenout na jejich bolístky.

What sort of shopper are you?

Love or hate it, we all go shopping. But there are really different types of shoppers. Do you know which kind you are? An addict shopper, reluctant shopper, careful shopper, unwilling shopper or happy shoper?...

Nenechte si zkazit Vánoce Kryštofem!

Jste ve stresu? Dámy, musíte po celém dni v práci ještě péct cukroví a pánové, chystáte se dárky zase kupovat čtyřiadvacátého na benzínové pumpě? Vánoce jsou svátky klidu a míru: klid, ten není už příchodem Mikuláše. A mír? Ten nám v tomto týdnu chce narušit dopravní policie. V přípravách je totiž poslední letošní Kryštof.

Vědci chtějí skoncovat s testy na zvířatech

Britská komise složená ze zástupců vědeckých společností zřejmě doporučí, aby se ani menší opice již nadále nesměly používat k vědeckým testům léků a léčebných prostředků, píše internetové zpravodajství BBC.

Nový Prostor

Prodejci časopisu Nový Prostor mění před vánočními svátky image, radikální změnou prochází také samotný časopis pod vedením nové šéfredaktorky Eriky Hníkové

Luxusní šumivé víno pro letošní oslavu silvestra

seriál :: Australská vína na váš stůl

Nejen skuteční znalci vín ocení sklenku opravdu kvalitního vína. Vína značky Jacob´s Creek se hodí pro každou příležitost - ochutnejte je právě v průběhu svátků! Lahve s vinětou Jacob´s Creek Reserve zaručují výjimečnost a sekt Chardonay Pinot Noir může být skutečnou oslavou tohoto moku nejen na Nový rok…

Pomozte ohroženým dětem a užijte si večer plný hudby

Bon Art Production s.r.o. zve všechny příznivce vánočních a muzikálových skladeb, klasické hudby a swingu na benefiční koncert Vánoce v Opeře.

Jameson pro každou náladu

Jameson Irish Whiskey je vůbec nejprodávánější irskou whiskey na světě. Její výjimečně jemná, oblá a vyzrálá chuť dokazuje, že John Jameson, který stál roku 1780 u jejího zrodu, povýšil pálení irské whiskey na umění.

Navštivte letní trh uprostřed zimní Prahy

Nově zrekonstruovaný Palác Křižík na Smíchově nabídne francouzské delikatesy
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz