Články FiftyFifty.cz, strana 77

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 77 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 77

FiftyFifty

Aktivní otcovství je v České republice stále rozšířenějším fenoménem

Aktivní otcovství je v České republice stále rozšířenějším fenoménemČechům je dnes aktivní otcovství známější. Muži chtějí na rodičovskou, stále jim v tom ale brání finance, říká nový průzkum.

Festival Mezi ploty v novém kabátě

Festival Mezi ploty v novém kabátě Projekt Mezi ploty se v roce 2014 představí v nové podobě. Kromě festivalu v areálu pražské Psychiatrické nemocnice Bohnice, který se tentokrát uskuteční ve dnech 4. a 5. října, bude zahrnovat také spolupráci s Českou televizí a veřejnou sbírku se zprávami DMS na pomoc duševně nemocným.

Zážitková výstava Naše cesta na Výstavišti v Holešovicích

Zážitková výstava Naše cesta na Výstavišti v HolešovicíchOd 1. října do 30. listopadu na Výstavišti v Praze-Holešovicích vyroste svět unikátní zážitkové výstavy Naše cesta. Jejím cílem je přiblížit dětem i dospělým každodenní život lidí se zrakovým, sluchovým a tělesným postižením.

Týden kávy 2014: Z plantáže až k šálku

Týden kávy 2014: Z plantáže až k šálkuOslavy Mezinárodního dne kávy, který připadá na 1. října, jsou již v kavárenském Brně tradicí, na níž vždy od 1. do 7. října narazíte všude tam, kde voní káva.

Varování od ženy za pultem

Varování od ženy za pultemKdyž jsem po dlouhém hledání získala místo prodavačky v oddělení lahůdek jednoho nadnárodního obchodního řetězce, měla jsem z toho velkou radost a považovala jsem si toho. Po měsících strávených doma „na podpoře" jsem moc dobře věděla, že slušných pracovních míst je jako šafránu.

Co politici plánují s centrem Prahy? Přijďte s nimi diskutovat do Divadla ABC

 Co politici plánují s centrem Prahy? Přijďte s nimi diskutovat do Divadla ABCV úterý 30. září od 17 hodin se v kavárně Divadla ABC bude konat diskuzní panel na téma „Co politici plánují s centrem Prahy“. Debatu pořádá Sdružení Nového Města pražského ve spolupráci s Městskými divadly pražskými a zúčastní se jí zástupci politických stran 65 Demokratů Jana Kasla, ANO, ČSSD, koaliční kandidátka – STAN, KDU-ČSL, Iniciativa občanů, LES, ODS a TOP 09. Moderátorem diskuze bude Jan Adámek, předseda Sdružení Nového Města pražského. Vstup pro veřejnost je zdarma.

Druhý vrchol sezóny aneb V září ještě není vyhráno

Druhý vrchol sezóny aneb V září ještě není vyhránoI když někteří z nás přestáli období letních dovolených úspěšně bez jediného klíštěte, neměli bychom ani v podzimních měsících předčasně ztrácet obezřetnost. Kdo není proti klíšťovce chráněn očkováním, neměl by zapomínat repelent.

Člověk v tísni - výzkum: Svět dnešních středoškoláků

Člověk v tísni - výzkum: Svět dnešních středoškolákůVětšina českých středoškoláků si myslí, že nemůže ovlivnit problémy ve společnosti. Vyplývá to z nových výsledků dotazníkového šetření společnosti Člověk v tísni, které proběhlo na středních školách v České republice.

Zatraceně ztracený?

Zatraceně ztracený?Čipovat nebo nečipovat psy? Na tuto otázku kladně odpoví určitě ten, komu se pejsek již někdy ztratil. Elektronicky označovat psy je zatím povinné jen v případě vydání pasu nutného pro cestování po zemích EU, ale také je to nutné i při vycestování mimo.

Čtyři tipy, jak měřit spotřebu vody

Čtyři tipy, jak měřit spotřebu vodyMajitelé domů a bytová družstva se často potýkají s pokusy o nelegální zásahy do vodoměrů s cílem ovlivnit měření spotřeby vody. Podvodníkům totiž znatelně ulehčují život zastaralé nebo nekvalitní vodoměry. Ve spolupráci s odborníky jsme připravili několik tipů, jak zabránit nelegálním manipulacím s vodoměry a rovněž zpřesnit rozúčtování spotřeby vody v domě.

Single domácností přibývá. Mění se i stravování

Single domácností přibývá. Mění se i stravováníZpůsob života současné české populace se rapidně mění. Podle odborníků Češi stále více upřednostňují alternativní formy soužití. Jednou z nich je i takzvaná single domácnost neboli domácnost tvořená jednou osobou.

Klíšťová encefalitida: čtvrtina případů pochází z Česka

Klíšťová encefalitida: čtvrtina případů pochází z ČeskaČeská republika drží několik významných rekordů v odvětví sportu, vědy a kultury. Několik by se jich však našlo i v oblasti péče o lidské zdraví. Neblahým příkladem může být jeden rekord, kterého jsme dosáhli za posledních 40 let. Čtvrtina případů klíšťové encefalitidy v Evropě totiž pochází právě z naší země.

Češi žijí v nezdravém vnitřním prostředí. Málo se větrá.

Češi žijí v nezdravém vnitřním prostředí. Málo se větrá.Jako nevyhovující by se dal označit stav vnitřního prostředí nejen ve veřejných budovách, jako jsou školy či úřady, ale také v řadě českých domácností. I běžné bytové domy s vyměněnými okny a zateplenou fasádou se často potýkají s vysokou koncentrací oxidu uhličitého v interiéru.

Multižánrový festival České Pivopění a Pivohraní nabídne akce pro celou rodinu

Multižánrový festival České Pivopění a Pivohraní nabídne akce pro celou rodinuJiž třetí ročník multižánrového festivalu České Pivopění a Pivohraní proběhne 21. září od 13. do 22. hodin, a to na Vítězném náměstí v Praze 6. Návštěvníci tak budou mít i letos unikátní možnost ochutnat na jednom místě více než 100 druhů piv z rodinných, malých a středních pivovarů z celé České republiky.

V lednu na běžkách, v září po svých!

V lednu na běžkách, v září po svých!Také milujete jedinečnost a atmosféru vrcholu zimních dálkových běhů, kterým beze sporu již po více než 40 let je Jizerská 50? Přijde Vám škoda, že běžky můžete ze sklepů díky českým klimatickým podmínkám vytáhnout jen na pár týdnů v roce? Právě pro Vás organizátoři připravili letní přípravu v podobě nové disciplíny.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.