Články FiftyFifty.cz, strana 44

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 44 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 44

FiftyFifty

První úspěch

Jak ho prožijete, jak se při něm cítíte, může rozhodnut o celém vašem dalším životě. První velký úspěch může člověku zvednout sebevědomí, takže dál kráčí sebejistě v podstatě od vítězství k vítězství. Říká si, jednou jsem to dokázal a dokážu to i jindy. Drobné prohry ho neničí, protože má pocit vítěze, pocit úspěšného člověka.

Poslední rozloučení

seriál :: Dopisy z hladu

Pokud jsem tenkrát plakala, pak ne dostatečně, neboť tvůj odchod mě stále bolí. Zůstaly mi ale vzpomínky, můj první článek, který sis z novin vystřihla a v paměti naše poslední shledání. Přesto stále věřím, že mě životem provázíš...

Tajemný bod G: mýty a pověry

V sexualitě existuje mnoho mýtů. Například že partneři musí mít orgasmus společně, že existují ty správné a nesprávné polohy, že u prvního styku nelze otěhotnět a také že existuje jakýsi zázračný bod G. Tento novodobý sexuologický mýtus se díky medializaci vryl do myslí běžných lidí a mnoha párům ničí jejich sexuální život, protože se jej marně snaží najít.

Dopad na děti

Jak dopadá ztráta zaměstnání nebo krach podnikání na děti? Může to v nich zanechat doživotní následky? Odpověď je jednoznačně ano, a to v každém případě. Většinou jsou to důsledky negativní. Může je sice zmírnit vhodné chování rodičů, ale jen do určité míry.

Co můžeš odložit na zítřek

Člověk se chce cítit dobře a užívat si teď, v daném okamžiku a ne někdy v daleké budoucnosti. Odkládání úkolů a povinností je proto přirozenou lidskou vlastností. Přitom největší prohry ať už jde o zaměstnání nebo soukromí, plynou právě z tohoto přístupu. V posledních letech se stále více prosazuje.

Láska kvete všude. I na pracovišti

Příležitostí k seznámení ubývá. Lidé se proto sbližují i v práci..

Nejbizarnější stavby

Umožňují únik od lidí, od civilizace nebo jen zvýšení adrenalinu. Jsou unikátní a s oblibou si je pronajímají umělci, manažeři, VIP osobnosti, ale některé už slouží i široké veřejnosti, pokud na to má.

Děti potřebují oba rodiče. I po rozvodu.

Před několika týdny potvrdil Ústavní soud, že nesouhlas jednoho z rodičů (obvykle matky) nemůže být sám o sobě důvodem, proč nevyhovět návrhu na svěření dítěte do střídavé péče obou rodičů. V zákoně je to tak napsáno už dávno, respektive podmínka souhlasu obou rodičů v něm žádná není, ale v praxi tato zábrana proti tzv. střídavce dosud přežívala.

Život s námi má jiné plány

seriál :: Dopisy z hladu

Nemůžeme žít svůj život pro jiné. Musíme jít za svým srdcem a za svými sny. A občas se může stát, že s námi život bude mít jiné plány a odvede nás třeba do jiných zákoutí, kultur a k jiným možnostem....

Zakázané ovoce nejlépe chutná

seriál :: Dopisy z hladu

Porušila jsem všechna svá striktní pravidla, která mi měla zaručit štěstí, zdraví, úspěch. Štěstí, zdraví, úspěchu a i lásky jsem se ale dočkala až tehdy, když jsem dělala všechno obráceně. Je umění vyjet z každodenních kolejí a užívat si život s tím, co přináší.

Střídavá péče o dítě je jen pro ukázněné rodiče

Na faktu, že nejdůležitějšími osobami pro dítě a jeho zdravý vývoj jsou rodiče, se jistě shodneme téměř všichni. Také většina z nás uzná, že rozvod je pro dítě náročnou situací a i po něm potřebuje oba rodiče.

Život se zelení a v zeleni

Zelené rostliny, které pokrývají celé stěny a někdy samy slouží jako funkční přepážky v bytě. Živé stromy, zeleň a kameny. Nový životní styl, který lidi přibližuje přírodě.

Erekce odráží celkové zdraví muže

Zavedení nového typu léku – fosfodiesterázy typu 5 (PDE-5) inhibitorů – známého jako viagra v roce 1998 na trh představovalo revoluci v léčbě sexuálních dysfunkcí mužů. Poprvé v historii byl dostupný medikament, který byl schopný účinně léčit erektilní dysfunkci.

Děti informovanější než rodiče?

V otázkách drog určitě! Ve výchově dětí obvykle platí, že rodiče svým ratolestem předávají své životní zkušenosti. Ne vždy to ale musí platit. Příkladem budiž třeba drogová problematika, v níž jsou děti obvykle o mnoho zkušenější než jejich rodiče.

Vila Tugendhat

Na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO byla zapsána v prosinci 2001 jako pozoruhodný příklad funkcionalizmu třicátých let v architektuře. Brněnská vila Tugendhat je nejvýznamnější stavbou německého architekta Ludwiga Miese van der Rohe na evropské půdě.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz