Články FiftyFifty.cz, strana 111

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 111 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 111

FiftyFifty

Přeprodejci energií se vydávají už i za inspektory

Přeprodejci energií se vydávají už i za inspektoryS novým trikem přicházejí přeprodejci energií – vydávají se za inspektory. Česká obchodní inspekce zaznamenala v předešlých dnech návštěvy „inspektorů“ s cílem „zkontrolovat spotřebitelům účet za energie“ na Litoměřicku a v okolí, dále také na Mostecku. Nemusí se však jednat jen o tento region.

V Zoo Praha se narodilo další hříbě vzácného koně Převalského

V Zoo Praha se narodilo další hříbě vzácného koně PřevalskéhoPodle Červené knihy IUCN spadá kůň Převalského do kategorie ohrožený; v přírodě vyhynul koncem 60. let 20. století a přežil jen díky chovu v lidské péči...

Mileniálové odkládají svůj první sex: Jeden z osmi je ještě v 26 letech panic.

Mileniálové odkládají svůj první sex: Jeden z osmi je ještě v 26 letech panic. Mladí lidé ze skupiny takzvaných mileniálů odkládají svůj sexuální život – jeden z osmi mileniálů je ve 26 letech stále pannou nebo panicem. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu University College London v rámci projektu The Next Step, který sleduje život 16 tisíc lidí narozených v letech 1989–90 od jejich 14 let.

Za co všechno vám v přírodě hrozí pokuta

Za co všechno vám v přírodě hrozí pokutaTuristika, houbaření a táboření má v Česku dlouhou tradici. Pro pohyb a pobyt v přírodě však platí mnoho právních pravidel. Ochranu přírody a krajiny upravují nejen zákony, ale i návštěvní řády národních parků a dále předpisy měst a obcí. Za jejich porušení může být uložena pokuta ve výši pěti, ale i sto tisíc korun.

Neveselý účet statistik dopravní nehodovosti

Neveselý účet statistik dopravní nehodovostiBěhem prvních čtyř měsíců letošního roku vyšetřovala Policie ČR celkově 31 621 dopravních nehod, při kterých zahynulo 132 osob (z toho 39 v lednu, 22 v únoru, 31 v březnu a 40 v dubnu). Dalších 569 bylo zraněno těžce a 6 678 lehce. Ve všech těchto ukazatelích byl zaznamenán meziroční nárůst. Vyšetřovaných nehod bylo o 378 více. Bohužel se o 11 zvýšil i počet jejich obětí. Narostly i počty zraněných, těch těžce o 14 a lehce o 453.

Nejspokojenější sexuální život mají Indové a Mexičané, nejméně spokojení jsou Japonci

Nejspokojenější sexuální život mají Indové a Mexičané, nejméně spokojení jsou JaponciNejspokojenější sexuální život vedou Indové, Mexičané a Brazilci. Naopak nejméně spokojení jsou lidé v Japonsku, Jižní Koreji a Hongkongu. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu společnosti Tenga, kterého se zúčastnilo 13 000 lidí z 18 zemí světa. Ze studie dále plyne, že 78 % lidí holduje masturbaci. Nejrozšířenější je sebeukájení ve Velké Británii, Britové ze všech dotázaných národů také nejčastěji používají erotické pomůcky.

Spermiogram se horší, muži ztrácí zájem o sex

Spermiogram se horší, muži ztrácí zájem o sexSex za účelem plození dětí přestává být pro řadu mužů atraktivní. Jsou rozptýleni řadou jiných lákadel, kariérou a honbou za zážitky, které je nestojí příliš úsilí a neriskují při nich odmítnutí. Společnost degraduje, a tak se za 50 let může stát, že se v Evropě jiné dítě než ze zkumavky, nenarodí.

Vše, co potřebujete vědět o vodném a stočném

Vše, co potřebujete vědět o vodném a stočnémBez vody se neobejde žádná domácnost. Používáme ji každý den, ale často nemáme zcela jasno v tom, za co vlastně platíme – tedy jak se vypočítává vodné a stočné a jaká máme jakožto odběratel práva a povinnosti. Víte, jak se má dělat rozúčtování vodného v bytových domech? A co dělat, když máte podezření, že váš vodoměr měří chybně?

Bramboračkou dnes oslaví Petr Vacek na Náměstí míru svátek rodiny

Bramboračkou dnes oslaví Petr Vacek na Náměstí míru svátek rodinySvé kuchařské umění opět předvede na náměstí Míru v centru Prahy na dobročinném bazaru známý herec Petr Vacek. Na oslavu Mezinárodního dne rodiny, který si dnes připomíná celý svět, uvaří bramboračku.

Na co si dát pozor při pořízení družstevního bytu

Na co si dát pozor při pořízení družstevního bytuUvažujete-li o pořízení bydlení, narazíte vedle nabídky bytů v osobním vlastnictví i na nabídku těch družstevních. V inzerátech bývá u družstevních bytů někdy poznámka, že je možný brzký převod do osobního vlastnictví. To však často nebývá pravda. Počítejte proto s tím, že byt zůstane ve vlastnictví družstva, a seznamte se s tím, co to obnáší.

Loni u nás zahynulo na silnicích 44 cyklistů. Problémem začíná být alkohol

Loni u nás zahynulo na silnicích 44 cyklistů. Problémem začíná být alkoholNejvíce cyklistů zahynulo v Jihočeském kraji, na Vysočině žádný. 40 procent mrtvých cyklistů byli senioři, 27 procent nehod zaviněných cyklisty bylo s asistencí alkoholu či drog.

Kutilský úspěch zaručí uklizená a přehledně uspořádaná dílna

Kutilský úspěch zaručí uklizená a přehledně uspořádaná dílnaPráce v dílně je celý rok vždycky dost, ale její úklid se často podceňuje a snadno odkládá. Čas od času však není nad to udělat inventuru a uspořádat si svůj kutilský nepořádek. Dejte vašemu dílenskému vybavení řád. Ve čtyřech krocích.

Tygří dvojčata Bulan a Wanita poznávají venkovní výběh

Tygří dvojčata Bulan a Wanita poznávají venkovní výběhMláďata tygrů malajských narozená loni v říjnu v Zoo Praha, Bulan a Wanita, se v krásném jarním počasí poprvé podívala do venkovního výběhu. Tam teď budou trávit čím dál více času.

Fenomén YouTube: co dělat, aby děti sledovaly „bezpečně“

Fenomén YouTube: co dělat, aby děti sledovaly „bezpečně“Pokud máte děti ve věku, kdy stále více touží hledat odpovědi na všechny otázky na internetu, jako zodpovědní rodiče možná lehce trnete hrůzou. Jejich hlavním cílem se totiž stává YouTube, komunita milionů uživatelů, která nabízí nejen ty užitečné a dobré informace. Mnohdy skrývá taky výrazně nevhodný obsah, který by měl zůstat zraku našich ratolestí skrytý. Je potřeba se strachovat? A jak děti na YouTube pohlídat?

Portál pro nevidomé pomůže v knihovnách se surfováním na internetu

Portál pro nevidomé pomůže v knihovnách se surfováním na internetuKnihovna, místo, kde si půjčíte knihu, poslechnete hudbu, využijete internet. Běžná praxe pro většinu lidí, velký problém pro ty, co nevidí. Od dubna školí nadační fond FriendlyVox desítky knihovníků na systém, který pomáhá nevidomým snadno využívat internet.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.