Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 14 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty

Feng Shui a výběr správného domu

seriál :: bydlení Feng Shui

Když nás něco obklopuje, včetně našeho místa k bydlení, má to energii. Feng Shui se zabývá přemisťováním této energie tak, abychom do našich životů nastěhovali co nejvíce pozitivna a harmonie.

Nech toho, sousede

Buď máte štěstí a vaši sousedé vám dělají ze života ráj na zemi, nebo máte smůlu a sousedy, kteří vám ze života dělají peklo. Nabízí se otázka, jestli se můžete proti sousedům bránit. Můžete, rozhodně proti těm druhým.

Vlak a chlast

Do odjezdu vlaku zbývalo pět minut. Pět minut je dost na to, aby si člověk ještě stihl koupit něco k jídlu, tedy v případě, že u bufetu nebude někdo zdržovat nebo dokonce někdo v množném čísle vytvářet frontu.

Proč jste všichni nevyhráli

seriál :: Editorialy

Nevím, jestli zrovna vy čtete Zeleného Raoula, ale ten ze 7. 12. opravdu stojí za to. Hned v sousedství úvodníku šéfredaktora Reflexu se pravidelně roztahuje mimozemšťan vykuleného vzhledu, jehož příběh minulého týdne je jedním z těch povedených. A to i přesto, že tam tentokrát namísto zeleného mužíka figuruje víc slavný Čunek ze Vsetína…

Feng Shui, náš dům a my v harmonii

seriál :: bydlení Feng Shui

O skutečném domově můžeme mluvit, pokud v něm bydlíme ve zdraví a celkové spokojenosti. Dojít do souladu člověka, prostoru a přírodních zákonů můžete zkusit pomocí starého čínského umění.

V Keni probíhá konference o likvidaci vysloužilých lodí i počítačů

Zástupci 120 států jednají od 30.11.2006 v africké Keni o narůstající celosvětové hrozbě - elektronickém odpadu.

SPECIAL MUSIC SCHOOLS

seriál :: Language corner

Nowadays it is very hard to cope with children who show outstanding musical abilities. It is not always clear how best to develope and encourage their gift.

Lahodná vína na sváteční stůl

seriál :: Australská vína na váš stůl

Vánoce jsou u nás vůbec nejvíce oslavovaným svátkem. Je proto právě teď ta správná příležitost, přichystat pro své blízké skutečně kvalitní pohoštění. Přinášíme vám zaručeně dobrý tip v podobě lahodného australského vína Jacob´s Creek

Zkoumavá dáma a kyvadlo

Také občas v obchodě koukáte, zda tohle jídlo máte vůbec koupit a doma sníst? Paní Helena Jarešová si našla velkého pomocníka v kyvadélku, které jí pomáhá zjišťovat celou pravdu. A nenechá si zkazit náladu, i když ji někteří považují za blázna....

Jameson multimilionářem!

Jameson, nejprodávanější irská whiskey světa, poprvé dosáhla hranice dvou milionů prodaných devítilitrových kartonů, tedy 18 milionů litrů. Její prodej se v posledních deseti letech zdvojnásobil.

Tak trochu jiný dětský domov

Dětských domovů je hodně, ale tento je v mnoha ohledech jiný. Přijďte se sami přesvědčit na slavnostní zahájení činnosti dětského centra Radost, které se bude za přítomnosti primátora hl. města Prahy Pavla Béma konat v pátek 1. prosince v 15 hodin.

Chytré domy nám pomohou adaptovat se na změny klimatu

Inteligentní budovy, které spotřebovávají odpad a samy se zásobují energií, by Británii pomohly čelit šoku z globálního oteplování, tvrdí Sir David King, hlavní vědecký poradce britské vlády. Podle něj je nezbytné, aby se veřejnost připravila na změnu, napsal Guardian.

Zase jsem zapomněla

seriál :: Editorialy

Mám takovou slabost. Pravidelně zapomínám na narozeniny a svátky svých blízkých. Nepomáhají ani data podtržená v kalendáři, mívám tak několikrát do roka pocit viny. Jde už poněkud do tuhého, jelikož jsem už druhý rok zapomněla na výročí naší svatby. Co ale nezapomínám a diář k tomu nepotřebuju, je nějaké to dění v širším světě. Už jste viděli Borata?

Blondýnky vedly už v pravěku!

Možná si toho už mnoho let sami všímáte – blondýny nikdy nevyšly a nejspíše ani nevyjdou z módy!

Wanastowi Vjecy

Torpédo je nejprodávanější CD v Čechách! V oficiální hitparádě prodejnosti IFPI rovnou na první příčku.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz