Články FiftyFifty.cz, strana 82

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 82 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 82

FiftyFifty

Putování po vinařských stezkách Strážnicka

Putování po vinařských stezkách StrážnickaJiž 6. června proběhne další akce ze série Krajem vína 2015. Tentokrát se milovníci dobrého vína i nadšení sportovci sejdou ve Strážnici, kde proběhne start výletu. Pro cyklisty, ale i pěší budou nachystaná zajímavá zastávková místa s koštem vín i místních specialit.

Kašpárkohraní letos zcela poprvé rozezní Tomáš Klus

Kašpárkohraní letos zcela poprvé rozezní Tomáš Klus Největší rodinný festival Kašpárkohraní určený dětem a jejich rodičům přivítá všechny svoje příznivce v neděli 14. června v pražských Letenských sadech, vstup je zdarma

dTest a ESC: Pozor na podvodné nabídky ubytování

dTest a ESC: Pozor na podvodné nabídky ubytováníChcete si objednat ubytování po internetu? Buďte opatrní. Podvodné nabídky ubytování mohou být poměrně sofistikované a těžko odhalitelné. Podvodníci zneužívají i velké seriózní servery zprostředkující ubytování. Jak předejít nepříjemnému překvapení a finančním ztrátám?

Nejčastější omyly ohledně neplacení nájemného

Nejčastější omyly ohledně neplacení nájemnéhoLidé si často myslí, že nebudou-li platit nájemné, čeká je pouze výpověď nájmu bytu. To je ovšem omyl. Z nájemníka se v takovém případě stává dlužník, a to se všemi důsledky. Ukončení nájemní smlouvy rozhodně neznamená, že se tím dluh na nájemném maže.

dTest: Ovocné přesnídávky - bioprodukt propadl kvůli pesticidům

dTest: Ovocné přesnídávky - bioprodukt propadl kvůli pesticidůmOvocné přesnídávky představují rychlé a praktické řešení dětské svačiny na cestách i doma. Jaká je jejich kvalita? Spotřebitelský časopis dTest poslal do laboratoře 12 ovocných přesnídávek s jahodami zakoupených v českých obchodech. Bioprodukt zařazený do testu propadl kvůli vysokému obsahu pesticidů.

Cyklistické desatero aneb jak zvýšit bezpečnost dětí na kole

Cyklistické desatero aneb jak zvýšit bezpečnost dětí na koleKaždý sportovně založený rodič se již každoročně nemůže dočkat jara, až venkovní teploty dovolí oprášit kolo a vyrazit za poznáním přírodou či cyklostezkami. Víkendové projížďky na kole totiž představují příjemnou aktivitu, do které se může zapojit celá rodina.

Správa KRNAP: Ježci se opět vrátili do volné přírody

Správa KRNAP: Ježci se opět vrátili do volné přírodyJežci, kteří přezimovali ve vrchlabské Záchranné stanici pro hendikepovaná zvířata Správy KRNAP, jsou již opět ve volné přírodě.

Děti a předškolní kroužky – ano nebo ne?

Děti a předškolní kroužky – ano nebo ne?Dítě a jeho předškolní výchova je pro rodiče velkou otázkou. O jeho správný rozvoj v předškolním věku se starají jak rodiče, tak také mateřská školka. Je zde ale další možnost, jak děti rozvíjet a nabízet jim různorodé podněty, a tou jsou předškolní kroužky.

Moderní otcové jsou hraví

Moderní otcové jsou hraví Česká rodina se mění a spolu s ní obzvlášť role a vliv otce. V posledních letech vzrůstá zájem mužů podílet se aktivně na výchově dětí. Generaci pasivnějších otců střídají muži, kteří mají o starání se o děti upřímný zájem a jsou ochotni jim věnovat energii a čas. Ten s nimi tráví nejen starostlivou péčí, ale také hraním.

Kouzelná světýlka do dětských pokojíčků

Kouzelná světýlka do dětských pokojíčkůTaky jste jako malí neměli rádi tmu? V době, kdy se venku brzy zešeří, je osvětlení v dětském pokoji ještě důležitější než jindy. Jaká světýlka ale zvolit a čeho se vyvarovat?

Slavnosti svobody v Plzni

Slavnosti svobody v Plzni V režii Václava Marhoula a bratří Cabanů nabídne Plzeň svým návštěvníkům přehlídku vojenské historické techniky, přelet stíhacích letounů Armády České republiky, bohatý kulturní program i roztančené náměstí..

Špilberk Food Festival - letos netradičně i v Královské kapli

Špilberk Food Festival - letos netradičně i v Královské kapliBrněnský hrad Špilberk se první červnový víkend stane dějištěm významné gastronomické události. Ve dnech 5. - 7. června se totiž odehraje už 4. ročník akce Špilberk Food Festival. Návštěvníky láká na pochoutky z osvědčených restaurací, ale i od nováčků.

Za rok 2014 bylo nařízeno celkem 878.496 exekucí!

Za rok 2014 bylo nařízeno celkem 878.496 exekucí!Ze zveřejněných statistik vyplývá, že celkový počet nařízených exekucí v roce 2014 byl ve srovnání s rokem 2013 vyšší o 102.550 případů. Dle údajů poskytnutých Ministerstvem spravedlnosti ČR došlo vloni k dramatickému nárůstu exekucí, čímž se razantně zvrátil sestupný trend, který jsme mohli pozorovat v letech 2012 a 2013.

Jak regulovat sluneční paprsky a spotřebu energie s venkovními roletami a žaluziemi

Jak regulovat sluneční paprsky a spotřebu energie s venkovními roletami a žaluziemiNejen v létě, ale i na jaře slunce vydatně vyhřívá interiéry bytů, domů či kanceláří. Ačkoliv si většina z nás slunečních paprsků venku užívá, v některých případech nám mohou řádně znepříjemňovat život. Kromě toho, že slunce daný interiér výrazně ohřívá, může nás také oslňovat při práci, čtení knihy nebo sledování televize. Jakých možností lze využít, aby se do interiéru dostávaly sluneční paprsky jen podle vašich představ?

Fenomenální pianista Fred Hersch zahraje na JazzFestBrno

Fenomenální pianista Fred Hersch zahraje na JazzFestBrnoDo Česka vůbec poprvé přijíždí jeden z nejlepších pianistů současnosti a dvojnásobný nominant na letošní Grammy Fred Hersch. Americká jazzová legenda svým sólovým vystoupením ozdobí program 14. ročníku mezinárodního hudebního festivalu JazzFestBrno.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.