Články FiftyFifty.cz, strana 31

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 31 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 31

FiftyFifty

Dotkni se....

"Hele, včera se mi stalo něco v noční tramvaji..."

Internetové pomluvy

Jsou velmi nebezpečné. Mohou člověka diskreditovat v zaměstnání i v osobním životě. Jak se pomluvám na internetu bránit?

O sexu je třeba s dětmi mluvit otevřeně

Pamatujete si, jaké to bylo tehdy, ve vašich školních letech? Citový tobogán, hormonální šílenství a tělesné změny, velmi otřesená sebejistota, neobvyklý zájem o opačné pohlaví, což bylo vzrušující, podivné, matoucí...

Poundbury - vesnice na přání prince

Tato vesnice na okraji Dorchesteru v kraji Dorset v Angli, v kraji z románů Thomase Hardyho, je experimentem v architektuře měst. Takzvaně na zelené louce nebo spíše na „hnědé louce“ se rozhodl Charles, princ Waleský, postavit novou vesnici podle moderních názorů na městské plánování a s ohledem na životní prostředí.

Zelené porno

Slavná italská herečka a modelka Isabella Rossellini natočila osm krátkých filmů o přírodě. Uměleckým ztvárněním sexuálních praktik některých živočichů chce přispět k propagaci přírody a její ochrany.

Hormon lásky

Hraje významnou roli v mnoha aspektech lidského života včetně romantických, rodičovských a společenských vztahů. Lidé s vysokou hladinou oxytocinu jsou přátelští, navazují lépe milostné vztahy a vynikají příkladnou rodičovskou láskou.

Tanec na základové desce

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Mediální masáž

Tak jako každé ráno usedám k dennímu tisku, ne, není to bulvární plátek, jsou to „seriózní“ noviny…

Pasivní domy - účet za elektřinu vás zahřeje

Chcete- li mít nohy v teple, čerstvý vzduch bez otevírání oken a k tomu ještě ušetřit za energie, postavte si pasivní dům.

Ekologicky šetrné bydlení

Stavět ekologicky šetrné domy je jedním ze současných trendů dnešního stavebního průmyslu. V čem se liší od ostatních a jaké jsou jejich výhody?

Šperk pro pány

Už čtyři století patří k pánské módě. Občas ustupují do pozadí, ale nikdy nezmizely. Jejich móda se opět vrací v plné slávě. Tentokrát i pro dámy. Manžetové knoflíčky.

Skála v základech a mozoly

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Feng Shui v garáži

seriál :: bydlení Feng Shui

Auta a další přepravovací prostředky si většina z nás nechává v garážích, anebo v dalších samostatných místech. Jak nás může ovlivnit garáž postavená přímo v přízemí domu?

Zdravotní klauni v pyžamu

„..Sestra se ale natáhla k Michalovi na postel. Děti nevěří vlastním očím. Dnešní klauniáda je opravdu neobvyklá. Mezi kloktáním vody klauni zazpívají pacientům i ukolébavku..“

Kokain se pašuje v ponorkách

Dopravu kokainu automobily se americkým úřadům daří omezovat stejně jako jeho dodávky do USA loděmi nebo letadly. Drogoví dealeři jsou ale stále krok před policií. Používají nový prostředek – ponorky.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz