Články FiftyFifty.cz, strana 62

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 62 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 62

FiftyFifty

Zlozvyky ´zasloužilých´ kuřáků odnášejí především nekuřáci

Zlozvyky ´zasloužilých´ kuřáků odnášejí především nekuřáciJen před pár dekádami jste si mohli zapálit všude: ve vlaku, v letadle i v kině. Dnes by někteří protikuřáčtí aktivisté nejraději všechny kuřáky ubytovali v izolovaných koloniích.

Anděl s berlemi

Anděl s berlemiDobrovolnice Renáta Muchová doprovází po chodbě rehabilitačního oddělení těšínské nemocnice starou paní. Na první pohled je těžké rozeznat, která z nich je pacientka. Dobrovolnice, původně kosmetička, má devětatřicet let. Opírá se o francouzské hole. Člověk může jen hádat, co se stalo. Že by uklouzla na náledí? Je konec února, za okny se čerti žení, nebylo by se čemu divit.

Konec boomu elektronických cigaret?

Konec boomu elektronických cigaret?E-cigarety se staly v poslední době hitem i u nás. Většina kuřáků na ně přechází z důvodu jejich údajné šetrnosti ke zdraví. Pomalu se však začíná zvedat vlna odporu ze strany odborníků. Proč to tak je a jsou jejich obavy oprávněné?

Šumava bude brzy více dostupná i pro osoby se zdravotním postižením

Šumava bude brzy více dostupná i pro osoby se zdravotním postiženímŠumava chce přivítat i návštěvníky s pohybovým handicapem. Národní park Šumava pro ně připravuje speciální cestovní manuál a postupně pracuje i na odstraňování bariér. Na území parku brzy bude i areál her pro nevidomé.

Úřady neřeší prodej alkoholu dětem

Úřady neřeší prodej alkoholu dětemÚřady městských částí, měst a obcí, které mají mimo jiné řešit správní delikty na úseku ochrany před alkoholismem, jsou pasivní a umožňují tak dál prodej alkoholu dětem.

Onkologické pacientky se projdou po přehlídkovém molu

Onkologické pacientky se projdou po přehlídkovém moluNadační fond onkologie pro 21. století ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí a módním salonem Magic Helena pořádají dne 9. října 2012 od 19 hodin již 19. společenský večer nazvaný „Sebevědomí pro každý den“, na němž jako modelky vystoupí ženy, které podstoupily léčbu rakoviny prsu. Místem slavnostního setkání bude letos Palace Illusion (Vinohradská 48, Praha 2).

Zámek Litomyšl byl postaven z lásky

Zámek Litomyšl byl postaven z láskyJako každý správný zámek, má prý i Litomyšl svou bílou paní. Podle pověsti by měla na zámku setrvávat duše Marie Manrique de Lary y Mendozy, se kterou se v roce 1555 oženil český šlechtic a diplomat Vratislav II. z Pernštejna a po svatbě pro ni nechal vystavět právě tento reprezentativní rodový zámek. Sídlo vzniklo z velké lásky, jeho paní si ho velice oblíbila a na zámku v Litomyšli žila do konce svého života.

Za srdeční potíže může i stres

Za srdeční potíže může i stresAť děláme, co děláme, zcela se mu vyhnout nedokážeme. Je bohužel běžnou součástí života každého z nás. Kromě toho, že může zapříčinit řadu duševních obtíží, či dokonce spustit závažné psychické onemocnění, často se stres projeví také tělesně. Nezřídka vysokým krevním tlakem, bušením srdce, nepravidelností rytmu nebo tlakem na hrudi.

Ukerewe aneb volání tajemných dálek

Ukerewe aneb volání tajemných dálekKonec mayského kalendáře se blíží. Svět stojí před velký přerodem. Budeme schopni učinit svět lepším? Zvládneme poznat, které vlastnosti pravého hrdiny jsou ty dobré a nezbytně potřebné v cestě za znovunalezením ztraceného rituálu předků?

Zlatokopka

ZlatokopkaJak jinak nazvat 19letou slečnu, která si pořídí dítě s 55letým ženatým mužem a chce po něm prý 60 000 měsíčně na alimentech? Zpráva, která v posledních dnech hýbe bulvárem...

Užijte si oslavy vína v Česku

Užijte si oslavy vína v ČeskuVinobraní patří k nejoblíbenějším společenským akcím znalců a milovníků vína. Také v letošním roce se uskuteční v mnoha českých a moravských městech. Vinařům zahajuje tu nejkrásnější část práce ve vinohradu – sběr hroznů, lisování, výrobu burčáku a vína. Pro nás ostatní je nádhernou oslavou chutného moku.

Jeden domov

Jeden domovNo jen si to představte: Někteří pomýlenci si snad opravdu myslí, že dětem by i po rozvodu měli máma i táta dál fungovat jako rodiče. A že oni sami tvoří dětem domov.

Jste drogově závislí? Ztrátu dokladů řešte raději ihned!

Jste drogově závislí? Ztrátu dokladů řešte raději ihned!Při ztrátě nebo krádeži dokladů je nejdůležitější věc co nejrychleji nahlásit na příslušných místech. Jen tak totiž zabráníte případnému zneužití a vyhnete se budoucím problémům.

Kuřáci se ke své závislosti vrací i po těžké nemoci

Kuřáci se ke své závislosti vrací i po těžké nemociZávislí lidé mívají velký problém s tabákem přestat. Dokonce i po prodělání těžké nemoci.

Pár tipů, jak se doma ubránit vedru bez klimatizace

Pár tipů, jak se doma ubránit vedru bez klimatizaceVenku letní pařák a doma vedro k zalknutí. Řešením může být nákup klimatizace, ale ne každý si ji může dovolit a ne každý ji doma chce. Není ale důvod proto doma trpět. Existují triky a tipy, jak zkusit teplotu doma trochu srazit a přežít i saharská vedra.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.