Články FiftyFifty.cz, strana 20

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 20 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 20

FiftyFifty

Už jste taky propadli YouTube?

Začínám pochybovat, jestli ještě existuje člověk, který někdy neslyšel o YouTube.com – největší internetové databance videozáznamů na světě. O co přesně jde?

John Mayall, Mr. BLUES

John Mayall, legendární kytarista, který je mnohými považován za kmotra či krále britského blues, vystoupí se svojí kapelou The Bluesbreakers 24. července v pražské hale Folimanka. Koncert je součástí turné k novému albu „In The Palace Of The King“, které vychází právě dnes, 16. dubna, na značce Eagle Records.

Auta ve městech zvyšují riziko povodní

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Rostoucí počet aut v zastavěných oblastech zvyšuje riziko bleskových povodní, napsal deník Independent.

Pusinky - růžový film?

seriál :: Editorialy

V kinech má právě premiéru film Pusinky, který byl prvotinou blonďaté režisérky a lesbické scenáristky. Obě označení jsou pravdivá a k tomu se není zač stydět. A za ten film jistě také ne.

Feng Shui a dobré světlo

seriál :: bydlení Feng Shui

Světelné body a lampy symbolizují slunce. Slunce je základem života, proto má jeho přítomnost v místech, kde bydlíme vitální význam. Obecně může světlo v místnosti ovlivnit náš způsob života, emoce a vztahy.

Pokuta za parkování - jak se jí vyhnout

Občas parkujete tak, že vám strážníci městské či státní policie nechávají za stěračem lísteček či rovnou dávají na kolo botičku? Existuje způsob, jímž se lze placení pokuty vyhnout.

Feng Shui v kanceláři

seriál :: bydlení Feng Shui

Pohodlná kancelář by měla být samozřejmostí každého zaměstnance. Vždyť v práci se tráví většina času a nepříjemné prostředí se často projeví podrážeností a horší výkonností.

Jak doktorka Praktická zachraňovala doktora Hubu

Na pokoji jsou čtyři děti, doktor Huba a doktorka Praktická chtějí ze všeho nejdříve provést očistu vzduchu svými pumpičkami, ve kterých je zhuštěn horský vzduch - alespoň to všem přítomným na pokoji tvrdí. Foukají pacientům i jejich rodičům do tváře vánek z pumpiček a dá se říct, že svěží rozhodně není. U tohoto náročného úkonu vráží Praktická do Huby a doktor ztrácí stabilitu a padá.

Vajíčka, pomlázka, beránek..

Nejen zvyky a tradice patří k Velikonocům, ale také známé i méně známé symboly. Máte-li chuť, připomeňte si s námi některé z nich.

Velikonoční týden za dveřmi..

Rozhodně znalosti vás, našich věrných i náhodných čtenářů, nepodceňujeme. Přesto – chcete-li, pojďte si s námi připomenout, co který den tohoto týdne znamená, jaké byly tradice, obyčeje a pověry v každém dni..

Popadněte dech

seriál :: Snesitelné bytí

Evropani mají starost o deštné pralesy a globální oteplování, ale jejich bloumání by se mělo zařadit do jiného pruhu. Vymírají. Jejich místa zabírají nejčastěji lidé z východu. Jsme asi už příliš pohodlní na to, rodit děti a pečovat o ně.

Pánové, buďte chic!

Proč má mít pánská móda raději měkkou linii než hranatá ramena a proč správným chlapům něha sluší? Proč se české ženy oblékají čím dál rafinovaněji a jak jsou na tom čeští muži? Ptejte se Išky Fišárkové…

Velká noc

Uteklo to a spolu s námi prožijete již druhé svátky jara. Velikonoce. Jsou to nejstarší ze všech možných svátků..

Kávová policie

Před čtyřmi roky vstoupil v účinnost nový exekuční řád. Při přepisu jeho textu do Úředního listu kdosi do části o pravomoci exekutorů vpašoval, že se týká také Kávové policie (KP).

Sobotní editorial

seriál :: Editorialy

Vypadá to na skutečné jaro, dnes jsem dostala tuhle MMS s poupaty. Děti venku chodí v tričku a jezdí na bruslích. I mámy s taškama se vláčí s úsměvem a otcové ráno běhají do práce s větším elánem. Dny jsou dlouhé, abychom si jich stihli užít.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz