Články FiftyFifty.cz, strana 20

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 20 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 20

FiftyFifty

Pokuta za parkování - jak se jí vyhnout

Občas parkujete tak, že vám strážníci městské či státní policie nechávají za stěračem lísteček či rovnou dávají na kolo botičku? Existuje způsob, jímž se lze placení pokuty vyhnout.

Feng Shui v kanceláři

seriál :: bydlení Feng Shui

Pohodlná kancelář by měla být samozřejmostí každého zaměstnance. Vždyť v práci se tráví většina času a nepříjemné prostředí se často projeví podrážeností a horší výkonností.

Jak doktorka Praktická zachraňovala doktora Hubu

Na pokoji jsou čtyři děti, doktor Huba a doktorka Praktická chtějí ze všeho nejdříve provést očistu vzduchu svými pumpičkami, ve kterých je zhuštěn horský vzduch - alespoň to všem přítomným na pokoji tvrdí. Foukají pacientům i jejich rodičům do tváře vánek z pumpiček a dá se říct, že svěží rozhodně není. U tohoto náročného úkonu vráží Praktická do Huby a doktor ztrácí stabilitu a padá.

Vajíčka, pomlázka, beránek..

Nejen zvyky a tradice patří k Velikonocům, ale také známé i méně známé symboly. Máte-li chuť, připomeňte si s námi některé z nich.

Velikonoční týden za dveřmi..

Rozhodně znalosti vás, našich věrných i náhodných čtenářů, nepodceňujeme. Přesto – chcete-li, pojďte si s námi připomenout, co který den tohoto týdne znamená, jaké byly tradice, obyčeje a pověry v každém dni..

Popadněte dech

seriál :: Snesitelné bytí

Evropani mají starost o deštné pralesy a globální oteplování, ale jejich bloumání by se mělo zařadit do jiného pruhu. Vymírají. Jejich místa zabírají nejčastěji lidé z východu. Jsme asi už příliš pohodlní na to, rodit děti a pečovat o ně.

Pánové, buďte chic!

Proč má mít pánská móda raději měkkou linii než hranatá ramena a proč správným chlapům něha sluší? Proč se české ženy oblékají čím dál rafinovaněji a jak jsou na tom čeští muži? Ptejte se Išky Fišárkové…

Velká noc

Uteklo to a spolu s námi prožijete již druhé svátky jara. Velikonoce. Jsou to nejstarší ze všech možných svátků..

Kávová policie

Před čtyřmi roky vstoupil v účinnost nový exekuční řád. Při přepisu jeho textu do Úředního listu kdosi do části o pravomoci exekutorů vpašoval, že se týká také Kávové policie (KP).

Sobotní editorial

seriál :: Editorialy

Vypadá to na skutečné jaro, dnes jsem dostala tuhle MMS s poupaty. Děti venku chodí v tričku a jezdí na bruslích. I mámy s taškama se vláčí s úsměvem a otcové ráno běhají do práce s větším elánem. Dny jsou dlouhé, abychom si jich stihli užít.

Ohebný pískovec v interiéru

Ohebný pískovec a prosvětlené kamenné desky patří k nejnovějším trendům interiérů. Na naše otázky odpovídal pan L. Král z firmy Percom interiér s.r.o.

Nejlepší lék na prohru? Sex!

Kdo neskáče s prostitutkou, není Čech, hop, hop, hop..

Zakontrujme po cikánsku

seriál :: Snesitelné bytí

Tyto řádky jsou věnovány všem, kdo by si snad v koutku duše začínali myslet, že to ani s horou denní dávky optimismu nemůžou zvládnout. Pche! Vždyť na světě je tolik unikátních záležitostí, chce to jen si jich všímat a pěkně je strávit a vychutnat. Vychutnat je moc důležitý, ale někdy to chce trochu cviku.

Feng Shui a barvy ohně a dřeva

seriál :: bydlení Feng Shui

Barva znamená doslova formu energie. Každá, kterou vidíme, je ve skutečnosti elektromagnetická vlna. Představují energii pěti elementů Feng Shui a podle toho můžeme používat jednotlivé barvy k vytvoření atmosféry, kterou si přejeme.

Novým zdrojem energie bude možná fotosyntéza

PRAHA/NEW YORK (EcoMonitor) - Vědci zkoumají, jak vyrábět energii podobně jako rostliny. Díky tomu by lidstvo získalo takřka neomezený zdroj obnovitelné energie, napsal National Geographic.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.