Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 9 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty

České fotbalové slzy

Česko se po 16 letech probojovalo na MS, skončilo ovšem již v základní skupině.

Guardian: Nastal předvečer zániku lidstva?

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Lidstvo dosáhlo "rozhodujícího momentu" v ovládnutí planety a ve schopnosti ji zničit, řekl lord Rees, ředitel Královské společnosti, přední britské vědecké instituce. Toto století je první v historii Země, kdy má jeden jediný druh ve svých rukou budoucnost planety, prohlásil na přednášce nazvané Věda 21. století: naděje, obavy a etické výzvy, o které informuje deník Guardian.

Fotbal je hra pro lidi aneb oslíčci třeste se

seriál :: Fotbal bez mičudy

Jeden a půl miliardy lidí u televizních obrazovek, náklady ve výši miliard euro, manévry policie a armády, rozpumpovaná ekonomika, nadšená armáda prostitutek... osmnácté Mistrovství světa ve fotbale definitivně začalo.

BBC: Evropa se ptá, nesvítí se někde zbytečně?

PRAHA/BRUSEL (EcoMonitor) - Evropská komise začátkem týdne zahájila kampaň, která má přesvědčit Evropany, že jejich každodenní rozhodnutí mohou pomoci zastavit změny klimatu. Kampaň pod názvem "Vy řídíte změny klimatu" má ukázat, že chování každého občana může přispět ke snížení emisí skleníkových plynů.

Kdy mít dítě

Jedna otázka pro dva živočišně druhy. Odpověď na ni je rozdílná pro ženy a pro muže. Mít dítě totiž není jen tak a žádná emancipace žen jim v jejich roli mateřství nepomůže. Tak tedy kdy? Před třicítkou? Těsně po ní? A kdy se stát otcem?

Povolební hysterie

Aneb komu byste dali záhlavec vy? Jedni jsou hrozně rozčílení, druhé to nechává zcela chladnými. Volby jsou sice za námi, ale není, a ještě asi dlouho nebude jasné, kdo bude mít v parlamentu převahu. Uvažuje se o více variantách - středopravém kabinetu, úřednické vládě, předčasných volbách... Jak to vidíte vy?

Děláme to ve třech

Martina vyšla z koupelny a našla Petra na posteli s foťákem. Zaujatě ho zkoumal a témeř ji nevnímal. Položila mu několik banálních otázek, na které jí odpověděl ano. To jí potvrdilo, že ji skutečně nevnímá...

Pro koho je nový model škodovky Roomster?

Tak jsem ho konečně viděl. Do této doby jsem opravdu neměl tu čest, protože mě tento typ vozů naprosto neláká. Ovšem jestli Roomster má být konkurentem pro další SUV na trhu, tak jsme na tom docela špatně!

MS klepe na vrátka - zapomeňte

seriál :: Fotbal bez mičudy

Tak je to už opravdu skoro tady. Událost, na kterou čekají milióny fotbalových fanoušků na celém světě začíná za pár dní. Mistrovství světa v Německu bude jistě v mnoha ukazatelích opět nej, stejně jako všechny předchozí podobné podniky. Bude nej fanoušků a nej vsazených peněz a nej gólů a nej vlastně čehokoliv...

Volby 2006

seriál :: Předvolební rande

Strany slibují soulad mezi ekonomickým ziskem a ekologickými přínosy.
PRAHA (EkoList) - Díky razantnímu nárůstu preferencí Strany zelených před letošními volbami dostala ekologická politika daleko větší prostor v programech politických stran, než tomu bylo před volbami v roce 2002. Názory na to, jak by stát měl přispívat ke zlepšení životního prostředí se však liší, od tvrdého státního řízení, které navrhuje KSČM, až po sliby ODS...

Marie to má ráda zezadu

Josef se vracel z práce po osmé a zastavil se ještě pro nějaký nákup. Na rohu jeho domu měl Vietnamec malý krámek. Tam chodil nejraději. Ve velkých samoobsluhách se špatně orientoval a většinou zapoměl, pro co přišel. I když, v jeho případě se nejednalo nikdy o velký nákup. Navíc ho zneklidňovaly ty ženy, které nosily proklatě nízké kalhoty a kupovaly si nízkotučné jogurty, müsli, cereální sušenky a svěží vůně.

Kampak letíš, modrý ptáčku?

seriál :: Předvolební rande

Co slibuje cesta po modré doprava? Bude to procházka s tolik slibovaným nadšením? Či pouze blátivá odysea?

Pralesy na Borneu prý skrývají léky proti AIDS i rakovině

PRAHA/GLAND (EkoList) - Uprostřed ostrova Borneo byly v lesích nalezeny rostliny, které by mohly pomoci léčit nebo úplně odstranit choroby jako rakovina, AIDS a malárie. Světový fond pro ochranu přírody (WWF) však tvrdí, že tento poklad medicíny je ohrožen a volá po jeho dlouhodobé ochraně.

Spláchněte komunisty!

seriál :: Předvolební rande

Poctivý socialismus pro všechny, rudé zítřky na dohled! Kuš, soudruhu!

Touhy k neunesení

Jsi tak blízko. Chci se tě dotknout. Já jsem už dávno zvážněla a ty se pořád směješ a uhýbáš mým pohledům. Všechno je ve mně jako struna napnutý a ty si brnkáš, ani o tom nevíš. Všechno ve mně směřuje jen k tobě a ty raděj utíkáš vařit čaj.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz