Australská vína na váš stůl

FiftyFifty, společenský magazín.
Australská vína na váš stůl na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Australská vína na váš stůl

FiftyFifty

Články seriálu Australská vína na váš stůl

Studené růžové víno

seriál :: Australská vína na váš stůl

O růžových vínech se v Čechách nese pomluva, že jsou mixovaná z bílých a červených. Dávno to není pravda a navíc má lahodné víno Shiraz Rose svá voňavá a lahodná specifika přímo ze slunečných australských svahů!

Růžové víno pro letní osvěžení

seriál :: Australská vína na váš stůl

Růžové víno značky Jacob´s Creek je čerstvá novinka pro české milovníky vína, která skvěle ozdobí váš stůl při zahradních večírcích nebo lehké večeři po dni stráveném na slunci. Shiraz Rose je skutečně lahodný a navíc jej lze podávat také s ledem!

Vína Jacob’s Creek u Liběny Rochové

seriál :: Australská vína na váš stůl

„Od doby, kdy jsem se s víny Jacob’s Creek poprvé setkala, mě baví nacházet s nimi společnou řeč a kloubit dohromady chuť módy s chutí dobrých vín. Myslím si, že je příjemné spočinout a vychutnat krásu či chuť okamžiku podtrženou poctivou kvalitou.“

Australská vína Jacob´s Creek

seriál :: Australská vína na váš stůl

Mají pro nás cizokrajný nádech a do nedávné doby byla našim milovníkům vín jen málo známá. Pozornost na sebe upoutala výrazným aroma a svěžím charakterem, kvalitními atributy danými vhodným podnebím a složením půdy..

Dejte si sklenici vína!

seriál :: Australská vína na váš stůl

Oranžově zbarvené světlo září ze strany, slunce zachází. Z grilu se line vůně, je čas otevřít láhev dobrého vína. Letošní léto je třeba něčím oslavit.

Luxusní šumivé víno pro letošní oslavu silvestra

seriál :: Australská vína na váš stůl

Nejen skuteční znalci vín ocení sklenku opravdu kvalitního vína. Vína značky Jacob´s Creek se hodí pro každou příležitost - ochutnejte je právě v průběhu svátků! Lahve s vinětou Jacob´s Creek Reserve zaručují výjimečnost a sekt Chardonay Pinot Noir může být skutečnou oslavou tohoto moku nejen na Nový rok…

Lahodná vína na sváteční stůl

seriál :: Australská vína na váš stůl

Vánoce jsou u nás vůbec nejvíce oslavovaným svátkem. Je proto právě teď ta správná příležitost, přichystat pro své blízké skutečně kvalitní pohoštění. Přinášíme vám zaručeně dobrý tip v podobě lahodného australského vína Jacob´s Creek


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz