Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 17 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty

Mámin Robin a táta Kája

V patnácti Robin nebyl skromný, zato o sebe dbalý a smělý. Co si přál k Vánocům před čtyřmi roky ukazuje obrázek. Rodiče měli společný měsíční příjem přibližně ve výši jeho přání…

Feng Shui v koupelně

seriál :: bydlení Feng Shui

Existuje mnoho způsobů, jak si udělat pěknou koupelnu. Ať už ji máme malou či velkou, nic nám nemůže zabránit v menších předělávkách tak, aby výsledek stál za opravdu dlouhé lebedění v místnosti, kde nejčastěji protéká voda.

Ohlédnutí za Karlem Svobodou

Čau lásko; Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš; Lady Carneval; Stín katedrál; Lásko má, já stůňu.. Karel Svoboda byl svými kolegy i příznivci považován za jednoho z největších soudobých hudebních skladatelů. Často se u jeho jména objevovalo naprosto oprávněné slůvko hitmaker. Bohužel se sám rozhodl, že už nikdy žádnou novou skladbu nesloží..

Žena za volantem, čili..

Auto řízené ženou jest autem bez řidiče. To je velmi častý názor zástupců "silnějšího" pohlaví. Traduje se, že často ženu za volantem poznáte, aniž byste ji museli vidět..

PETS

seriál :: Language corner

Most of people like animals and are very fond of them. Many families cherish them at home. They may look cute but pets still have their wild urges.

Američtí průmyslníci vyzývají Bushe, aby chránil klima

Ředitelé velkých průmyslových podniků v USA tlačí na prezidenta George Bushe, aby začal bojovat proti klimatickým změnám. Zástupci devíti korporací vyzvali amerického prezidenta, aby podpořil pevné limity na emise skleníkových plynů.

Polštář plný peněz

Jiří Čunek si peníze pěchuje hezky doma pod peřinu!

Feng Shui v obývacím pokoji

seriál :: bydlení Feng Shui

Obývací pokoj je u většiny z nás hlavním místem, kde se setkáváme s ostatními členy rodiny a přáteli. K tomu, aby se mohl považovat za „srdce“ komunikování se musí vytvořit dobré podmínky.

Konkurz vyhrál teatrolog

Po dlouhém období chaosu a nežádoucí nejistoty se dočkalo Národní divadlo v Praze nového ředitele - stal se jím teatrolog Ondřej Černý. Mnozí si oddychli, jiní se i nadále bouří. Jak přínosné bude toto vedení, ukáže čas…

Sokolníci v nitru dravců

Vycvičení dravci se stávají stále větší módou a neobejde se bez nich žádná historická slavnost. Mají ale i další poslání, o kterých nám povyprávěl sokolník Ing. Vladimír Spejchal, člen výboru KS ČMMJ.

Turci do EU

Daleko od Bruselu a Štrasburku, v protilehlém koutu Evropy, trvá její politologický problém. Nazývá se Turecko a jeho vstup do EU. Po obtížných rozmluvách se záležitost Turecka nyní stala velmi diskutovanou v evropských státech.

Z cizího krev neteče

Nehas, co tě nepálí. Ať hoří, vždyť je sousedovo... To jsou přísloví, která vystihují postoj většiny lidí k problémům, jež se jich netýkají. Jedním z takových problémů je šikana.

Zamilovaný Topolánek

Osud Česka je v rukou po uši zamilovaného Ostraváka!

Jestřebí hory bez havířů a turistů

Milouškův Cestní deník 27. 12.2006 Mezi přední orografické celky jako Krkonoše, Krkonošské podhůří nebo Broumovské mezihoří se nejbližší Jestřebí hory nedostaly. Leží východně od Trutnova a od 16. století jsou přinejmenším známé dolováním černého uhlí. To skončilo likvidací dolu Pětiletka v roce 1963.

Místa dodávající energii

Stejně jako lidské tělo má energetická centra - čakry a energetické dráhy - meridiány, má i země své čakry a meridiány.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.