Články FiftyFifty.cz, strana 28

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 28 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 28

FiftyFifty

Architektura normálně virtuálně

Internetová galerie, zaměřená na současnou architekturu, je zcela novou formou prezentace současné architektury, která kombinuje výhody přednášek a výstav. Takové projekty jsou založeny na interaktivní video-přednášce.

Muži při večeři mlčí

Často se říká, že ženy mluví více než muži. Jak je to ve skutečnosti? V roce 2006 vydala psychiatrička Louann Brizendineová knihu, v níž se uvádělo, že žena použije za den dvacet tisíc slov, zatímco muž jen sedm tisíc.

Feng Shui ve sklepě, na půdě a chodbě

seriál :: bydlení Feng Shui

Komora, sklep a půda představují obyčejně místa, kam odkládáme všechno co se nepotřebuje nebo potřebuje jenom občas a nechceme na to neustále koukat. Co na tato místa říká Feng Shui?

Zimné deprese a další radovánky

seriál :: Editorialy

Právě se mi dostal do ruky text, který (soudě pouze dle podpisu, ale bůhví jak to je) snad napsal Milan Lasica. Je to jakási zpověď skutečně „nasratého“ chlapíka, který ví, co obnáší zimní plýskanice.

Rodinné závislosti

Zatímco dospělí, trpící vlastní závislostí či závislostí některého rodinného příslušníka, mají dnes řadu možností, jak svůj problém řešit, děti se k odborné pomoci dostávají stále velmi obtížně. Výjimku představuje právě sdružení Anima, v jehož rámci funguje i terapeutický Dětský klub.

Proč letos neoslavit Valentýna a nepřekvapit dárkem? Vyhrajte třeba …

Většina z nás si vybaví 14. únor, kdy je svátek sv. Valentýna, jako dokonalý příklad amerického komerčního kýče. Předzvěstí tohoto svátku lásky a zamilovaných je to, že se na nás začínají valit srdce menších či větších rozměrů a výlohy se ladí do růžové a červené...

Babička na prstě, dědeček na krku

Technologie ve všech oborech dnes dosahuje netušených možností a někdy i spisovatelé science-fiction bezmocně zalapají po dechu.

Můžou se občas starší spoluobčané praštit holí??

Mám malé dítě, dvouleté. Snažím se nám vytvářet zajímavý program, aby nás společný život bavil. Někdy to není jednoduché. Musí to bavit OBA DVA!

Vybavení moderní koupelny

Filozof Seneca popsal před lety koupelnu jako malou, úzkou a tmavou místnost. Dá se říci, že ještě před několika desítkami let se nepovažovala za nic víc, než vlhkou místnost s několika praktickými věcmi k hygieně.

Olympijské kruhy trochu našišato

Také se těšíte na letní olympiádu!? Každý se tak trochu těší, ale kdo nejvíc?

Vyfoťte svého Mrazíka

seriál :: Editorialy

Mrazíci se nějak ztrácejí a s nimi i zasněžené jedličky. V průběhu dnešních zim je k vidění většinou bahno, inverze a případné ojedinělé vločky jsou do rána fuč. A proto jsme se rozhodli uspořádat soutěž, která nám dokáže, že tohle vlastně není vůbec pravda.

Sklípkani v domácím teráriu

Patříte mezi obdivovatele nebo odpůrce pavouků? Říká se, že pavoučkové nosí štěstí. Ovšem nastěhovat si domů rovnou desítky sklípkanů se rozhodlo jen několik jedinců a také Ota Zimmermann, který odpovídal na mé otázky.

Vánoční sen zdravotních klaunů

Sestra Bětka si stejně jako většina dětí, objednala kuře. Nakonec se musela spokojit se svou gumovou slepicí, která ji nešla ani za pomoci několika vidliček, rozkrájet. Slepice byla tuhá a podle toho, jak se Bětka tvářila, ani si na ní nepochutnala..

Muži jako chůvy

Mužů, kteří odcházejí na mateřskou dovolenou místo svých profesionálně zdatných manželek, je ve světě stále více.

Ledové póly zeměkoule

Tají ledovce v Arktidě, v Antarktidě nebo na obou místech? Podle posledních výzkumů je na tom Arktida daleko hůř, než předvídaly nejpesimističtější odhady. Východní ledovcové pásmo v Antarktidě se naopak po celých patnáct milionů let příliš nezměnilo.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.