Články FiftyFifty.cz, strana 28

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 28 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 28

FiftyFifty

Proč vlastně stavět

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Transvestita nebo transsexuál?

Lidé mají obecně zažito, že muž převlečený za ženu je k popukání. Čtěte rozhovor se zasvěceným/ou...

Oscar Niemeyer- legenda moderní architektury

seriál :: Kdo to vlastně byl

Architekt Kaplický o něm před dvěma lety řekl: „Oscar Niemeyer navrhuje v devadesáti osmi lepší stavby než třicetiletí hoši. Žije erotikou, ale ona může mít jemný profil, jistou dávku tajemství. To není playboy, to je Saint-Exupéry…“

Deprese a černé nálady

Podle Světové zdravotnické organizace bude v roce 2020 deprese druhou nejzávažnější chorobou na světě po AIDS, a její počty prudce vzrostou. Ve vyspělých zemích se deprese dokonce dostane na první místo jak počtem úmrtí, tak počtem nemocných. Udělejte si náš test...

Prezidentská sranda

Naše politická scéna pro nás bude mít ještě mnoho překvapení, ale svůj podíl viny na tom jistě nese také obecenstvo (tedy my voliči). Vždyť komik hopsá tím výše, čím více se mu tleská, jenže v našem malém divadle se netleská, a tak protagonisté zkouší, co vše si mohou dovolit, či co musí udělat proto, aby se z hlediště ozvala alespoň nějaká reakce.

Architektura normálně virtuálně

Internetová galerie, zaměřená na současnou architekturu, je zcela novou formou prezentace současné architektury, která kombinuje výhody přednášek a výstav. Takové projekty jsou založeny na interaktivní video-přednášce.

Muži při večeři mlčí

Často se říká, že ženy mluví více než muži. Jak je to ve skutečnosti? V roce 2006 vydala psychiatrička Louann Brizendineová knihu, v níž se uvádělo, že žena použije za den dvacet tisíc slov, zatímco muž jen sedm tisíc.

Feng Shui ve sklepě, na půdě a chodbě

seriál :: bydlení Feng Shui

Komora, sklep a půda představují obyčejně místa, kam odkládáme všechno co se nepotřebuje nebo potřebuje jenom občas a nechceme na to neustále koukat. Co na tato místa říká Feng Shui?

Zimné deprese a další radovánky

seriál :: Editorialy

Právě se mi dostal do ruky text, který (soudě pouze dle podpisu, ale bůhví jak to je) snad napsal Milan Lasica. Je to jakási zpověď skutečně „nasratého“ chlapíka, který ví, co obnáší zimní plýskanice.

Rodinné závislosti

Zatímco dospělí, trpící vlastní závislostí či závislostí některého rodinného příslušníka, mají dnes řadu možností, jak svůj problém řešit, děti se k odborné pomoci dostávají stále velmi obtížně. Výjimku představuje právě sdružení Anima, v jehož rámci funguje i terapeutický Dětský klub.

Proč letos neoslavit Valentýna a nepřekvapit dárkem? Vyhrajte třeba …

Většina z nás si vybaví 14. únor, kdy je svátek sv. Valentýna, jako dokonalý příklad amerického komerčního kýče. Předzvěstí tohoto svátku lásky a zamilovaných je to, že se na nás začínají valit srdce menších či větších rozměrů a výlohy se ladí do růžové a červené...

Babička na prstě, dědeček na krku

Technologie ve všech oborech dnes dosahuje netušených možností a někdy i spisovatelé science-fiction bezmocně zalapají po dechu.

Můžou se občas starší spoluobčané praštit holí??

Mám malé dítě, dvouleté. Snažím se nám vytvářet zajímavý program, aby nás společný život bavil. Někdy to není jednoduché. Musí to bavit OBA DVA!

Vybavení moderní koupelny

Filozof Seneca popsal před lety koupelnu jako malou, úzkou a tmavou místnost. Dá se říci, že ještě před několika desítkami let se nepovažovala za nic víc, než vlhkou místnost s několika praktickými věcmi k hygieně.

Olympijské kruhy trochu našišato

Také se těšíte na letní olympiádu!? Každý se tak trochu těší, ale kdo nejvíc?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz