Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 22 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty

Zuzana v tom má jasno

Když je hezkej, tak není moc vysokej, nebo je bez bytu, nebo má blbou práci, nebo má manželku, nebo sex nestojí za nic, nebo má děsný auto, nebo vůbec nezavolá, nebo chce, abych něco přehodnocovala.

TIME TO LEAVE THE NEST?

seriál :: Language corner

Have you ever thought about how ideas about rising children differ from culture to culture? Take “leaving the nest,” for example. When are children ready to go out into the world?

Olivova dětská léčebna v Říčanech u Prahy

Olivova dětská léčebna v Říčanech u Prahy má dlouholetou tradici. Díky kauze Terezka se o ní v posledních dnech dozvídáme mnoho informací, a to z většiny médií. Málokde se však dočtete, že klíčovým smyslem jejího současného působení je specifický přístup k dětem a odborná pomoc každému z nich.

Podzim s vůní máty

Jaroslav se usadil do křesla. V ruce držel obal od gramodesky. Jen co usedl, ozvaly se první tóny jednoho z Bachových Brandenburgských koncertů. Obal byl už notně opotřebovaný, byla to jeho nejoblíbenější deska. Přivřel oči a nechal se unášet. Pomalu začal klimbat, když v tom, jako by zaslechl: "Jaroušku, nespi v tom křesle, víš, že tě budou bolet záda.....

How we manage time?

seriál :: Language corner

How do you view time? Do you like to finish one task before you start another – or are you quite happy to juggle six or seven projects in the air at the same time, dividing your time among them?

Petr a Lucie

Podzimní večerní rande v parku po deváté hodině postrádalo romantiku, neboť rtuť teploměru napovídala, že pod peřinou by bylo lépe.

Pro vodu choďte s konví

Každého, kdo má vlastní domek nebo rekreační chatu a čerpá vodu ze studny, potoka či rybníka, nebo vypouští odpadní vody mimo veřejnou kanalizaci či žumpu, by měla zajímat následující dvě data: 1. červenec 2007 a 1. leden 2008.

Pár slov

Chci Ti napsat jen pár slov o tom, že Tě miluji...

MODERN ARCHITECTURE – It´s a beauty?

seriál :: Language corner

Many people ask whether 20th and 21st century architecture has made the world a better place...

Bůh žije!

seriál :: Snesitelné bytí

Nemanželský syn dánského učitele Naslunda van Ecka a české zdravotnice Heleny Sirotkové, hudební skladatel Pjeer van Eck, žijící v Praze, pozoruje okolní vibrace skrze řádky notové osnovy.

Kdo má vychovávat hrdiny?

Jistě víte, že když omdlíte na náměstí plném lidí, nemáte žádnou šanci, že vás někdo přijde vzkřísit, neřku-li, že vás zachrání. Větší šance je, když se vám udělá nevolno v ulici, kde jde pouze jeden člověk.

Muzeum alchymie

seriál :: Kuriózní muzea světa

Alchymie má v českých zemích bohatou historii. Stačí si vzpomenout na časy Rudolfa II., kdy se k nám hrnuli všemožní alchymisté a snažili se vytvořit zlato, Kámen mudrců nebo živou vodu.

Rozvádíme se - jak to říct dětem

Rozchod a rozvod patří bezesporu k těm nejbolestnějším životním změnám, speciálně, když se týká také dětí. A jedním z nejpohnutějších momentů je právě oznámení rodičů dětem, že se rozvádějí. Avšak i tahle složitá úloha se dá trochu zjednodušit, pokud mají rodiče na paměti několik základních rad.

Klíč

Když se Ema rozhodla, že půjde hledat klíč, nevěděla, kterou cestou se má vlastně dát. Znala jen tři cesty a rozhodování nebylo její nejsilnější stránkou. Nakonec si dala do klobouku tři čísla a vylosovala si cestu, která vedla rovně.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz