Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 22 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty

Petr a Lucie

Podzimní večerní rande v parku po deváté hodině postrádalo romantiku, neboť rtuť teploměru napovídala, že pod peřinou by bylo lépe.

Pro vodu choďte s konví

Každého, kdo má vlastní domek nebo rekreační chatu a čerpá vodu ze studny, potoka či rybníka, nebo vypouští odpadní vody mimo veřejnou kanalizaci či žumpu, by měla zajímat následující dvě data: 1. červenec 2007 a 1. leden 2008.

Pár slov

Chci Ti napsat jen pár slov o tom, že Tě miluji...

MODERN ARCHITECTURE – It´s a beauty?

seriál :: Language corner

Many people ask whether 20th and 21st century architecture has made the world a better place...

Bůh žije!

seriál :: Snesitelné bytí

Nemanželský syn dánského učitele Naslunda van Ecka a české zdravotnice Heleny Sirotkové, hudební skladatel Pjeer van Eck, žijící v Praze, pozoruje okolní vibrace skrze řádky notové osnovy.

Kdo má vychovávat hrdiny?

Jistě víte, že když omdlíte na náměstí plném lidí, nemáte žádnou šanci, že vás někdo přijde vzkřísit, neřku-li, že vás zachrání. Větší šance je, když se vám udělá nevolno v ulici, kde jde pouze jeden člověk.

Muzeum alchymie

seriál :: Kuriózní muzea světa

Alchymie má v českých zemích bohatou historii. Stačí si vzpomenout na časy Rudolfa II., kdy se k nám hrnuli všemožní alchymisté a snažili se vytvořit zlato, Kámen mudrců nebo živou vodu.

Rozvádíme se - jak to říct dětem

Rozchod a rozvod patří bezesporu k těm nejbolestnějším životním změnám, speciálně, když se týká také dětí. A jedním z nejpohnutějších momentů je právě oznámení rodičů dětem, že se rozvádějí. Avšak i tahle složitá úloha se dá trochu zjednodušit, pokud mají rodiče na paměti několik základních rad.

Klíč

Když se Ema rozhodla, že půjde hledat klíč, nevěděla, kterou cestou se má vlastně dát. Znala jen tři cesty a rozhodování nebylo její nejsilnější stránkou. Nakonec si dala do klobouku tři čísla a vylosovala si cestu, která vedla rovně.

Sex, ženy a fantazie

Myslím, že pro muže není větším vyznamenáním a potěšením, než plnit přání své partnerky.

Chodec k jihozápadu

Milouškův cestní deník VI. - Potkáváme se občas v autobuse. Bydlí nejspíš nedaleko. Jsme přibližně stejná generace, snad je i o deset patnáct let mladší. Někoho mi silně připomínal a marně jsem se zamýšlel koho…

Reuters: Celosvětové odlesňování se zpomaluje, i když velmi zvolna

PRAHA/ŘÍM (EcoMonitor) - Přestože se masivní kácení lesů na celém světě zpomaluje, každý den zmizí plocha odpovídající dvojnásobku Paříže, píše agentura Reuters. Zprávu vydala 14.3.2007 Organizace pro výživu a zemědělství při OSN (FAO).

Editorial na mateřské dovolené

seriál :: Editorialy

Není to snadné sledovat veřejné dění, vstřebávat kulturní novoty a orientovat se v tom, co se děje kolem nás. Když se k tomu člověk 24 hodin denně stará o dvě malé děti, je to o to horší. Ale už dlouho jsem vám chtěla prozradit výsledky našich anket. Vždycky jsem zvědavá jaké bude skóre a mnohdy jsem překvapená výsledkem.

Fragmenty

seriál :: Snesitelné bytí

Když jsem byla na jihu Francie, tak jsem viděla na pláži muže v obleku, jak sedí na rozkládací židličce a kouká na moře. Byl duben.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.