Články FiftyFifty.cz, strana 33

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 33 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 33

FiftyFifty

Dejte ČEZu najevo nespokojenost! Zhasněte.

Lidé, nenechávejme s sebou neustále vláčet! Nepřidávejme bez řečí ze svých kapes peníze na nestydaté platy několika manažérů, kteří se na tak vysoké výdělky nikterak nenadřou. Mají jen více štěstí, než my, protože sedí v čele obrovského monopolu, který si s námi, prostými občany, dělá naprosto, co chce. Řeč je o ČEZ...

Roční jízdné v Praze s opencard a s nedostatky

Roční kupon pro pražskou hromadnou dopravu pro rok 2009 je možné pořídit pouze v elektronické formě. Pro tento případ je nutné vlastnit tzv. opencard. Ostatní kupony v papírové podobě přetrvávají. Úplný přechod na elektronické jízdné je plánováno do poloviny roku 2010.

Na rande jen s očkováním!

Aneb - musí zjistit hned na prvním rande, že nemám vzteklinu. Ať hned ví, do čeho jde!

Tajemství čínské dlouhověkosti

Číňané jsou dobře známí svou vitalitou a dlouhověkostí. Čínská medicína se zase proslavila svou filosofií, pohledem na lidské tělo a záhadným způsobem léčení...

Proč se homosexuálové rozvádějí?

Homosexuálních svazků v České republice přibývá, během dvou let platnosti zákona o registrovaném partnerství už jejich počet překročil 500. Přesto se ale objevil i první případ, kdy se nechali rozvést dva muži.

Jak postavit komín

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Sladké namlouvání v Arkansasu

O první rande žádáte otce vaší milé a aby jste dostali povolení zajít si s ní do kina, musíte být stejného vyznání a před svatbou svou vyvolenou nesmíte spatřit ani v plavkách. Vítejte v americkém státě Arkansas!

Jste šťastnější než vaši rodiče!

Lidé jsou v průměru šťastnější než před pětadvaceti lety. Ukazují to výsledky nejnovějších průzkumů prováděných po celém světě.

FiftyFifty.cz odstartovalo právě před 3 lety

Je tomu právě tři roky, co jsme s kolegy postavili tento magazín na nohy. Datum 3.11. prozrazuje určitý skluz, ke kterému došlo hned v počátku. Původně se FiftyFifty.cz mělo zrodit prvního, ale trochu se nám to protáhlo...

Výpadek, vysvětlení a omluva všem našim návštěvníkům!

V posledních hodinách jste se nemohli dostat na naše stránky a někteří z vás byli dokonce zahlceni spamy, které přicházely z naší domény. Problém je vyřešen, situace se nebude opakovat a všem bychom se rádi omluvili.

Děti by měly vědět... rodiče by jim měli říci...

„Jak jsi si udělal/a dítě?” Vzpomínáte si, jak vaše malá poprvé vznesla OTÁZKU? Reagovali jste pobaveně (nebo zlostně) na zlomyslné potěšení, s kterým ji opakovala, pořád znovu a znovu, aby to všichni lidé v obchodě slyšeli? Tak nahlas, tak zřetelně, tak odhodlaně.

Vánoční dárky zdarma!

Zní to jako nesmysl? Jako dobře sestavený reklamní slogan, který lže jako když tiskne? Úplně souhlasím. Ale na magazínu FiftyFifty.cz můžete již třetím rokem získat vánoční dárky opravdu úplně zadarmo.

Cesta k pevnému zdraví dětí

„První dojmy byly velkolepé. Vznosná budova, podobná starobylému zámku, ve mně evokovala představu, jak tu žiji coby zámecká paní. Rozsáhlý, vzrostlý lesopark obklopující budovu, byl právě prostoupený světlem a mě napadlo, že tady by jistě našli nezměrnou inspiraci všichni impresionisté předminulého století.“ I takto popisuje Olivovu dětskou léčebnu v Říčanech u Prahy spisovatelka a publicistka – paní Heda Bartíková.

Piškvorky a vyhlášení Mistrů!

V září se na našem magazínu konal jubilejní dvanáctý ročník turnaje v piškvorkách. Tímto jsme prozatím uzavřeli tato pravidelná klání, ve kterých se bude pokračovat zase od nového roku. Je ale načase vyhlásit Mistry piškvorek magazínu FiftyFifty.cz!

Guam - a small island in the Western Pacific

seriál :: Language corner

Hafa Adai… means hello! And believe me, Guam is certainly the destination of your choice for leisure and pleasure.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz