Články FiftyFifty.cz, strana 33

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 33 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 33

FiftyFifty

Jak postavit komín

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Sladké namlouvání v Arkansasu

O první rande žádáte otce vaší milé a aby jste dostali povolení zajít si s ní do kina, musíte být stejného vyznání a před svatbou svou vyvolenou nesmíte spatřit ani v plavkách. Vítejte v americkém státě Arkansas!

Jste šťastnější než vaši rodiče!

Lidé jsou v průměru šťastnější než před pětadvaceti lety. Ukazují to výsledky nejnovějších průzkumů prováděných po celém světě.

FiftyFifty.cz odstartovalo právě před 3 lety

Je tomu právě tři roky, co jsme s kolegy postavili tento magazín na nohy. Datum 3.11. prozrazuje určitý skluz, ke kterému došlo hned v počátku. Původně se FiftyFifty.cz mělo zrodit prvního, ale trochu se nám to protáhlo...

Výpadek, vysvětlení a omluva všem našim návštěvníkům!

V posledních hodinách jste se nemohli dostat na naše stránky a někteří z vás byli dokonce zahlceni spamy, které přicházely z naší domény. Problém je vyřešen, situace se nebude opakovat a všem bychom se rádi omluvili.

Děti by měly vědět... rodiče by jim měli říci...

„Jak jsi si udělal/a dítě?” Vzpomínáte si, jak vaše malá poprvé vznesla OTÁZKU? Reagovali jste pobaveně (nebo zlostně) na zlomyslné potěšení, s kterým ji opakovala, pořád znovu a znovu, aby to všichni lidé v obchodě slyšeli? Tak nahlas, tak zřetelně, tak odhodlaně.

Vánoční dárky zdarma!

Zní to jako nesmysl? Jako dobře sestavený reklamní slogan, který lže jako když tiskne? Úplně souhlasím. Ale na magazínu FiftyFifty.cz můžete již třetím rokem získat vánoční dárky opravdu úplně zadarmo.

Cesta k pevnému zdraví dětí

„První dojmy byly velkolepé. Vznosná budova, podobná starobylému zámku, ve mně evokovala představu, jak tu žiji coby zámecká paní. Rozsáhlý, vzrostlý lesopark obklopující budovu, byl právě prostoupený světlem a mě napadlo, že tady by jistě našli nezměrnou inspiraci všichni impresionisté předminulého století.“ I takto popisuje Olivovu dětskou léčebnu v Říčanech u Prahy spisovatelka a publicistka – paní Heda Bartíková.

Piškvorky a vyhlášení Mistrů!

V září se na našem magazínu konal jubilejní dvanáctý ročník turnaje v piškvorkách. Tímto jsme prozatím uzavřeli tato pravidelná klání, ve kterých se bude pokračovat zase od nového roku. Je ale načase vyhlásit Mistry piškvorek magazínu FiftyFifty.cz!

Guam - a small island in the Western Pacific

seriál :: Language corner

Hafa Adai… means hello! And believe me, Guam is certainly the destination of your choice for leisure and pleasure.

Vazby nejen krovů - druhy podlaží

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Bílá barva dominuje svatbám po celém světě

Svatba je jedním z nejdůležitějších dní v životě lidí na celém světě. Ač se svatební zvyky v jednotlivých zemích různí, přesto mají mnoho společného.

Jsi špekáček!

„Jsi špekáček!“ Tak začalo trápení čtrnáctileté dívky, které se narážky rodičů, sourozence a spolužáků dotkly natolik, že ze 48 kilogramů zhubla za velmi krátkou dobu na pouhých 28. Začala omezovat denní dávky jídel, následně některé potraviny zcela vyloučila, až se její denní jídelníček skládal z jedné sklenice vody a jablka.

Proč máme vychovávat sebevědomé děti?

V čem jste vynikající? Jak se to projevuje? Americký student je schopen na tuto otázku odpovědět bez zaváhání. Vyjmenuje a názorně osvětlí množství kladných, unikátních a naprosto výjimečných vlastností, kterými je obdařen, či napíše na toto téma dlouhou esej. Jinak je tomu se sebevědomím v západní a zejména východní Evropě.

3. nejvyšší budova světa

Letos 28. srpna byl oficiálně zahájen provoz v Šanghajském světovém finančním centru. Výškou 492,3 metru dlouho aspirovalo na titul nejvyšší budovy světa. Nakonec ho překonal tchajwanský mrakodrap Taipei 101, který už ale také ustoupil z první pozice dubajské Burdž Dubaj.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.