Články FiftyFifty.cz, strana 63

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 63 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 63

FiftyFifty

I letos bude českým vánočním svátkům neohroženě kralovat Ježíšek

I letos bude českým vánočním svátkům neohroženě kralovat JežíšekI přes komerční produkty, filmy a reklamu propagující Santu Clause jako nositele vánočních dárků a jako ikonu vánočních svátků, je i nadále po staletí tradiční Ježíšek neohroženým králem českých Vánoc. Ukazuje to aktuální průzkum společnosti SANEP.

I běžnými denními činnostmi lze ovlivnit alergii: záleží na vás jestli k lepšímu, nebo horšímu

I běžnými denními činnostmi lze ovlivnit alergii: záleží na vás jestli k lepšímu, nebo horšímuDoma se většina z nás cítí nejlépe. Nemusí to ale vždy platit pro naši alergii. Některé každodenní aktivity a návyky mohou projevy tohoto onemocnění i zhoršovat. Zde je několik tipů, jak doma utvořit pro alergika co nejpříznivější prostředí.

V majonézách je méně žloutku, než ukládá potravinářská vyhláška

V majonézách je méně žloutku, než ukládá potravinářská vyhláškaSpotřebitelský časopis dTest se před Vánoci zajímal o kvalitu majonéz na českém trhu. V sedmi ze 17 testovaných majonéz odhalil nedostatečný podíl vaječných žloutků. Mezi ošizenými výrobky byla i majonéza s národní značkou kvality potravin Klasa.

Vodní dýmka a její skrytá nebezpečí

Vodní dýmka a její skrytá nebezpečíJsou faktory, které v souvislosti se zdravím ovlivnit nemůžete – věk, rodinná anamnéza a podobně. Existuje však mnoho dalších věcí, díky kterým lze snížit riziko například srdečních onemocnění.

Návrat k tabáku? Stačí jediná cigareta!

Návrat k tabáku? Stačí jediná cigareta!Zbavit se jakékoli závislosti je obtížnou a zdlouhavou cestou, což platí i pro odvykání kouření. Na exkuřáky přitom číhá mnoho nástrah – například přesvědčení, že v pohodě zvládnou dát si jednu cigaretu a poté zase poslušně nekouřit.

Snížení denní teploty o jeden stupeň zaviní 200 infarktů

Snížení denní teploty o jeden stupeň zaviní 200 infarktůBlíží se zima a s ní i chladné počasí. To je pro většinu lidí nepříjemné samo o sobě. Daleko hůře jsou na tom ale kardiaci, kterým klesající teploty výrazně ohrožují srdce. S tímto tvrzením přišli britští vědci.

Láska k tabáku znamená předčasné stárnutí

Láska k tabáku znamená předčasné stárnutíKuřáci mají nejen problémy s dýcháním, ale také se zrychleným stárnutím. Může za to klíčový protein, jehož produkce se snižuje u lidí s rozedmou plic. A právě ta je pro milovníky cigaret velkým rizikem.

Bílá stopa na Šumavě bude i letošní zimu bezplatná

Bílá stopa na Šumavě bude i letošní zimu bezplatnáDobrá zpráva pro všechny milovníky běžeckého lyžování - projekt Bílá stopa bude na Šumavě dále pokračovat. A to bezplatně. Nedostatek vlastních peněz vyřešila správa parku vyhledáním generálního sponzora. Navíc přes celé území NP Šumava povede nová trať - Šumavská magistrála.

Rypoši obří se zabydlují v Zoo Praha

Rypoši obří se zabydlují v Zoo PrahaMalá očka, sametově hebká srst a především obrovské bílé zuby, které stále trčí ven z tlamy. To je několik věcí, které charakterizují nejnovějšího obyvatele zoo, podivuhodného rypoše obřího.

Česko je ráj běžkařů

Česko je ráj běžkařůV České republice existuje asi 300 běžeckých tratí, které představují více jak 3000 kilometrů strojově upravovaných běžeckých stop. Vybrat si z nich můžete podle obtížnosti.

V pražské zoo se narodilo mládě tapíra. Podruhé v historii!

V pražské zoo se narodilo mládě tapíra. Podruhé v historii!Ačkoli díky pruhovanému „pyžamu“ vypadá, jako by k svým rodičům ani nepatřil, dělá všem obrovskou radost! Malý samec tapíra jihoamerického se má čile k světu.

Když za žloutenku může vlastní tělo

Když za žloutenku může vlastní těloUž od malička děti slýchají, že pokud si budou mýt ruce, nedostanou žloutenku. Věc však zdaleka není tak jednoduchá. Někdy se může stát, že na jaterní buňky začne útočit imunitní systém vlastního těla – výsledkem je pak vznik hepatitidy, ne však neopatrností či vinou postiženého.

NP České Švýcarsko: Lososi se vracejí do Kamenice

NP České Švýcarsko: Lososi se vracejí do KameniceDo říčky Kamenice v národním parku České Švýcarsko se vracejí lososi. Od konce října do dnešního dne rybáři a zaměstnanci správy parku zdokumentovali nejméně pět dospělých jedinců, a to v Edmundově soutěsce u Hřenska.

Přes polovinu českých žen připouští, že by sex mohl být lepší

Přes polovinu českých žen připouští, že by sex mohl být lepšíPro někoho je sex prioritou číslo jedna, někdo si na něj nevzpomene, jak je rok dlouhý. Podle odborníků je úplně jedno, zda provozujete milostné hrátky jednou týdně či dvakrát do roka. Důležitá je vaše spokojenost. 56% českých žen hodnotí svůj sexuální život sice jako uspokojivý, ale dodává, že by určitě bylo co zlepšovat.

Světový den diabetu – měření zdarma pro všechny

Světový den diabetu – měření zdarma pro všechnyZdravotníci budou zdarma měřit hladinu krevního cukru, krevní tlak, index tělesné hmotnosti BMI, hladinu cholesterolu a procento tělesného tuku..
© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.