Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 7 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty

Revoluce v energetice

PRAHA/MNICHOV (EcoMonitor) - Auta na vodíkový pohon jsou podle sueddeutsche.de pouhým začátkem třetí průmyslové revoluce. V budoucnosti by ekologicky šetrné vodíkové palivové články měly nahradit např. akumulátory v laptopech nebo mobilních telefonech.

Když on má šaty

Z krabice za dveřmi vyčuhovalo cosi černého. Opatrně zatáhla a vytáhla z ní dámskou punčochu. S krajkou. Podlomila se jí kolena. Se srdcem bušícím někde v krku ji otevřela a se zděšením se v ní prohrabovala. Vyhazovala z ní černé šaty, podvazky, saténové prádlo… On…on.. má nějakou kurvu, vzlykala...

Už opět plavou...

Lidé, kteří se sotva zvedli po pár letech doslova z bahna a bláta, jehož domovskou půdou byla místa vzdálená i několik stovek kilometrů proti proudu rozvodněných živlů, zase plavou.. Probůh proč? A proč zase tolik? Když bezmála před čtyřmi lety poslouchali z úst všech vládních představitelů (a nejen jich – kývala i opozice), že se neprodleně musí… Musí!! Po čtyřech letech zase plavou.

Jan Dungel: Prales je ohromující prostor

BRNO (EkoList) - "Lidstvo se rozhodlo pralesy zničit a taky je zničí - velmi brzy. Přiznám se, že tím velmi trpím. Není síla, která by je zachránila. Jejich zánik se může oddálit, můžou se založit rezervace, ale to už nebude Amazonie - její jedinečnost spočívá ve fantastickém prostoru. Ten se ale scvrkává, všude dým, je to velká tragédie. Nejhorší na tom je, že je to naprosto zbytečné," vypravuje o svých zážitcích z Amazonie, kam pravidelně jezdí kreslit zvířata, malíř Jan Dungel.

Nepravidelník vědmy Emmy aneb Těžký život hovnosběrky

"Chudák pejsek! Tak krásnej.. a takovej čuník panička (páník).." To, že jsme čas od času odeslány rovnou kamsi, nejspíš netřeba zdůrazňovat..

Pravidla dle nového bodového systému se blíží

Bodový systém už klepe na dveře! Kde sehnat info o změnách. Jak se připravit na červenec letošního roku?

Léčba šokem, pardon, sexem...

Znala jsem a znám ji de facto od malička. Už jako malá to byla docela pěkná holka a postupem času se z ní stávala ženská se vším všudy. Myšleno s tím, co tolik upoutává mužské pohledy. Husté dlouhé vlasy, dlouhé nohy, nádherně tvarované smyslné rty, veliké hnědé oči ve tvaru mandlí, více než plná hruď…

Guardian: EU kritizuje Spojené státy kvůli Kjótskému protokolu

PRAHA/BRUSEL (EcoMonitor) - U příležitosti prvního výročí platnosti Kjótského protokolu vytkl nejvyšší evropský úředník pro životní prostředí Spojeným státům, že se dostatečně nezapojily do celosvětového boje proti změnám klimatu, napsal deník Guardian.

Editorial o hovně... tedy tom psím

seriál :: Editorialy

Jo, jo - bydlím na pražském sídlišti a okolnosti mě nutí, abych na internet opakovaně publikovala své zážitky ohledně psích hoven. Jsem jimi totiž zcela obklopena, jsou všude kolem mé rodiny a naším nejčastějším zvoláním při odchodu z domu se již dávno stalo: "Bacha na hovna!"

Kdo vyhrál díky ptáčátkům a kytičkám?

Výsledky jsou tady, už víme, kdo vyhrál trička, petanque, Teguilu, tašky, krabičky a tak. Podívejte se, je vás 25 - třeba jste měli štěstí!

Dva co čekaj na tramvaj

Docela hezkej. Ale si ženatej. No jo, ještě máš na prstě slabě vidět kroužek. Takže schovanej v kapse, co? No nekoukej na mě jako živočich...

Na zadek se mi už nepodíval

Nedávno jsem potkala jednu známou, bývalou kolegyni. Neviděla jsem jí asi 10 let. Chvíli jsme vedli zdvořilostní rozhovor, při kterém jsem ji pozorovala a říkala si, jak už je stará. Jak se změnila. Jak se jí změnil výraz v obličeji, jak jsou tam vepsané starosti, bolesti… Bylo mi jí tak trochu líto. Nasedla jsem do autobusu a pak mi to došlo. Že je mi přesně tolik, kolik jí a že totéž si myslí třeba ona o mně.

Editorial aneb jaké bude počasí

seriál :: Editorialy

Dle včerejší ankety si většina z vás myslí, že to letos za zajíčka vezme Ježíšek. Na saních si může přifrčet klidně i začátkem dubna, pořád mu to pěkně podrandí. Nevím, jestli to někomu přidá na náladě, ale jaro si prostě dává na čas, a já vás dnes svým zpravodajstvím ohledně počasí také nepotěším. Ale ke zvednutí nálady tu přeci jen něco máme a to nejen vaše povedené vejšplechty z diskuzí, ale také nějaké ty zprávy o zdárně končící velké jarní soutěži…

Spíš?

- Ne, nespím. - A na co myslíš? - Na nic. - Jak na nic? Vždycky musíš na něco myslet. - No dobře. Myslím na to, že už jsme spolu hodně dlouho. Jestli se ti nezdá, že jsme si zevšedněli. - Myslíš jako teď, v posteli?

České silnice v dezolátním stavu - a bude hůř!

Silnice. Česká Republika je jasným příkladem toho, jak to vypadá, když se šetří na nesprávných místech. Silnice jsou totiž v dezolátním stavu. Situace je však mnohem vážnější. Kraje nemají na opravu.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.