Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 7 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty

Maloměsto očima naplaveniny

Pátek večer. Příjíždím po hodinovém zpoždění na malý zaplivaný vlakový nádraží...

Oba

Při pohledu na jeho otce na fotografiích jsem měla mrazení. Lehký, sotva znatelný pocit, který po sobě zanechával spoušť. Nedal se smazat. Stačila myšlenka. A ta byla. Každý den se mi převalovala v hlavě. Náš vztah nic takového vyvolat nemohl. Byl totiž harmonický, bez známek jakýchkoliv záchvěvů. Jak mysli, tak těla.

Prostitutka nebo apoštolka?

Máří Magdaléna. Bývá zobrazována jako hříšnice, kajícnice, představuje napravenou prostitutku. Marie pocházela z chudého města Magdaly. Kde je chudoba, tam je i neřest. Bible praví, že byla hříšná a když do města přišel Ježíš, vzala drahý olej a s pláčem mu natřela nohy a své slzy, které na nich ulpěly, utírala svými vlasy...

Praha očima venkovana

JARO Je to už rok, co jsem se shodou šťastných i nešťastných okolností ocitla ve víru velkoměsta. Poklidně tekoucí čas jsem vyměnila za všudypřítomný chaos, hluk, strach, ale i svobodu. Jdete do něčeho s představou, že to může být jen lepší, ale nemáte tušení, co na vás čeká za rohem. Najednou vám začne chybět to, co vám jinde nejvíc vadilo. Například, že vyjdete z domu a nepotkáte žádnou známou tvář.

Teplo prázdný postele

Zavolal mi. Nejdřív cizí číslo a cizí hlas, ale nakonec se smíchem prozradil. Nečekala jsem to. Trošku jsem včera nahodila SMSku na udičku a vida, jak se chytil. Až jsem se celá zapotila, zčervenala a nevěděla, co říct. On mluvil, naštěstí, mluvil o překot.

Revoluce v energetice

PRAHA/MNICHOV (EcoMonitor) - Auta na vodíkový pohon jsou podle sueddeutsche.de pouhým začátkem třetí průmyslové revoluce. V budoucnosti by ekologicky šetrné vodíkové palivové články měly nahradit např. akumulátory v laptopech nebo mobilních telefonech.

Když on má šaty

Z krabice za dveřmi vyčuhovalo cosi černého. Opatrně zatáhla a vytáhla z ní dámskou punčochu. S krajkou. Podlomila se jí kolena. Se srdcem bušícím někde v krku ji otevřela a se zděšením se v ní prohrabovala. Vyhazovala z ní černé šaty, podvazky, saténové prádlo… On…on.. má nějakou kurvu, vzlykala...

Už opět plavou...

Lidé, kteří se sotva zvedli po pár letech doslova z bahna a bláta, jehož domovskou půdou byla místa vzdálená i několik stovek kilometrů proti proudu rozvodněných živlů, zase plavou.. Probůh proč? A proč zase tolik? Když bezmála před čtyřmi lety poslouchali z úst všech vládních představitelů (a nejen jich – kývala i opozice), že se neprodleně musí… Musí!! Po čtyřech letech zase plavou.

Jan Dungel: Prales je ohromující prostor

BRNO (EkoList) - "Lidstvo se rozhodlo pralesy zničit a taky je zničí - velmi brzy. Přiznám se, že tím velmi trpím. Není síla, která by je zachránila. Jejich zánik se může oddálit, můžou se založit rezervace, ale to už nebude Amazonie - její jedinečnost spočívá ve fantastickém prostoru. Ten se ale scvrkává, všude dým, je to velká tragédie. Nejhorší na tom je, že je to naprosto zbytečné," vypravuje o svých zážitcích z Amazonie, kam pravidelně jezdí kreslit zvířata, malíř Jan Dungel.

Nepravidelník vědmy Emmy aneb Těžký život hovnosběrky

"Chudák pejsek! Tak krásnej.. a takovej čuník panička (páník).." To, že jsme čas od času odeslány rovnou kamsi, nejspíš netřeba zdůrazňovat..

Pravidla dle nového bodového systému se blíží

Bodový systém už klepe na dveře! Kde sehnat info o změnách. Jak se připravit na červenec letošního roku?

Léčba šokem, pardon, sexem...

Znala jsem a znám ji de facto od malička. Už jako malá to byla docela pěkná holka a postupem času se z ní stávala ženská se vším všudy. Myšleno s tím, co tolik upoutává mužské pohledy. Husté dlouhé vlasy, dlouhé nohy, nádherně tvarované smyslné rty, veliké hnědé oči ve tvaru mandlí, více než plná hruď…

Guardian: EU kritizuje Spojené státy kvůli Kjótskému protokolu

PRAHA/BRUSEL (EcoMonitor) - U příležitosti prvního výročí platnosti Kjótského protokolu vytkl nejvyšší evropský úředník pro životní prostředí Spojeným státům, že se dostatečně nezapojily do celosvětového boje proti změnám klimatu, napsal deník Guardian.

Editorial o hovně... tedy tom psím

seriál :: Editorialy

Jo, jo - bydlím na pražském sídlišti a okolnosti mě nutí, abych na internet opakovaně publikovala své zážitky ohledně psích hoven. Jsem jimi totiž zcela obklopena, jsou všude kolem mé rodiny a naším nejčastějším zvoláním při odchodu z domu se již dávno stalo: "Bacha na hovna!"

Kdo vyhrál díky ptáčátkům a kytičkám?

Výsledky jsou tady, už víme, kdo vyhrál trička, petanque, Teguilu, tašky, krabičky a tak. Podívejte se, je vás 25 - třeba jste měli štěstí!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz