Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 1 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty

Pořiď si klisničku

Nyní však konečně zažívá český politický prales nálet opravdového šampióna. David Rath nepřicválal na ministerstvo na jedné kobyle, ale hned na dvou.

Jenom díky podprsence

„V jejim věku maj všechny ženský dobrý kozy. Ještě neni tak stará. Sedmadvacet.“

Vítejte i v druhém týdnu!

seriál :: Editorialy

Co je u nás nového a co jsme pro vás připravili?

Buldozerová reality show

Do klání se s vervou pustil hlavně Jiří Paroubek. Sám sebe favorizoval na hráče číslo jedna. Proráží v mnoha rozmanitých disciplínách – vrh hradním pánem vzad; Pěst-Tek pro každého...

Redaktor po stopách prostituce

Náš redaktor samozřejmě věnoval výběru dámy nejvyšší možnou péči, v čemž mu nebylo bráněno, neboť platil z vlastní kapsy.

Jan Budař vlastně neví, co je to underground

Zcela první novinářská projekce filmu Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště byla naplánována na jedno zářijové odpoledne.

I vy můžete být našimi externími redaktory!

Stačí mít chuť do psaní a nějaký ten rozhled...

Akce s prošlou lhůtou

Prodávaj nám jedy, navíc s prošlou lhůtou, vymyslej na to akci a my jim to pěkně zbaštíme, můžeme se přetrhnout, abysme si to shnilý maso koupili.

Vítejte na Fiftyfifty.cz

seriál :: Editorialy

Pokusím se Vám magazín Fiftyfifty.cz představit v tomto krátkém článku, i když je to pro mě věc nelehká, jelikož o něm z důvodu momentální pohlcenosti můžu popsat hravě několik archů svítících obrazovek.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz