Články FiftyFifty.cz, strana 35

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 35 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 35

FiftyFifty

Jak si rozdělit péči o dítě?

Ani jeden z rodičů nemá právo druhému bránit ve vídání se s dítětem, ale naprosto přesně dělený čas půl na půl dítěti také nezajistí dostatek lásky.

Muzeum parfémů

seriál :: Kuriózní muzea světa

Zcela ojedinělé muzeum otevřelo loni v říjnu znovu své brány ná­vštěvníkům ve francouzském městě Grasse. Exponáty dokumentují více než 4000 let dlouhou historii parfémů a jejich výroby.

Ale, „Šéfe“

Televizní stanice Prima začala vysílat reality show z prostředí restaurací. Konečně pořad, který snad trochu narovná poměry v našem pohostinství?! Pokus chvályhodný, leč nelehký…

Jak dokázala modrá pilulka změnit životy mnoha párů...

Erektilní dysfunkce (ED) byla na celá staletí odsouzena do věčné „ilegality“. Muži či partnerské dvojice, svázáni dobovými předsudky, se svými problémy většinou zůstávali doma, za dveřmi ložnic. Až ve 20. století se v ordinacích začali objevovat první pacienti, stále ale jen v mizivém procentu.

Úskalí střídavé péče

V moderní době se moderně přistupuje téměř ke všemu. Tedy i k výchově dětí. Otázkou je, co je vlastně to „nejlepší“.

Nebojte se kombinovat

Tvář bytu, domu, své kanceláře. To vše svědčí o tom, jací jste. Je to váš autoportrét. V módě jsou kombinace stylů všech dob. Bílá ložnice zařízená striktně ve stylu Ludvíka XIV. už dávno není in.

První domácí Green Building stojí v Ostravě

Společnost Skanska Property Czech Republic postavila v Ostravě novou administrativní budovu, která se pyšní titulem Green building udělovaným Evropskou komisí. Certifikát získala jako první v České republice. Budovu Nordica navrhli švédští architekti ze studia Tengbom pod vedením původem ostravského architekta Jiřího Krejčího.

Muži, ženy a sex

Někdo se rád chlubí svými milostnými dobrodružstvími, jiný si zakládá na partnerské věrnosti. Proč se vztah lidí k sexu tolik liší? Jak se k němu stavějí ženy a jak muži? Je možné odhadnout podle vzhledu člověka, zda má sklony k nevěře?

Kouříte doma? Stanovte si jasná pravidla!

Cigarety mohou otrávit nejen kuřákovy plíce, ale také jeho okolí. Doslova i přeneseně. Své o tom jistě vědí partneři kuřáků, kteří přes clonu cigaretového dýmu rozpoznali svou životní lásku. Pokud kuřák s nekuřákem spolu chodí a posléze i žijí, je třeba se připravit na možná nepříjemná překvapení na obou stranách.

Zdravotní klaun v únoru

Díky vaší pravidelné podpoře mohou zdravotní klauni zajistit rovněž pravidelnost návštěv u malých pacientů. Stali se součástí zdravotnického personálu v mnoha nemocnicích. Působí jako čerstvý vítr zvenčí, který provětrá pokoje dětí, náladu utrápeným rodičům nebo starostlivým sestřičkám. Děkujeme, že pomáháte!

Polibek - co o něm možná nevíte

Mezi nejznámější světové polibky patří tři, ale erotický je jen ten, jímž princ probudil Šípkovou Růženku..

Proč o zneužívání dětí mlčíme?

Podle zprávy britské organizace Save the Children, kterou nyní projednává OSN, dochází v zemích třetího světa k častému zneužívání dětí. Dopouštějí se ho ale lidé, od kterých bychom to nejméně očekávali; humanitární pracovníci a členové mírových sil OSN.

Rychlý jako blesk, aneb k problému předčasné ejakulace

Před časem jsem viděl seriál Ordinace v růžové zahradě, což mne potká tak jednou za čtvrt roku a pak mi to na tři měsíce stačí. Když tam laskavá paní doktorka předepisovala nějaké, tuším, profesionální sexuální pracovnici pro jejího panického milence mastičku, aby dlouho vydržel, polekal jsem se.

Výchovné metody

Má se dítěti dovolit všechno, co chce? Může rodič dítě tělesně trestat a dávat mu příkazy? Jaké následky má neomezená svoboda ve výchově?

Spánek vypovídá o našem vztahu

Víme, že chování a návyky v posteli odrážejí kvalitu partnerského vztahu. Překvapivě ale spíše než sex vypovídá o hloubce našeho vztahu společný spánek. Při spánku s partnerem trávíme více času než kdykoliv jindy.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.