Články FiftyFifty.cz, strana 35

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 35 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 35

FiftyFifty

Opravdu platí: velká noha – velký penis?

Větší muži mají větší penis. I s tímto tvrzením je možné se setkat. Velikost tohoto orgánu sice nesouvisí s hmotností jeho majitele, může být ale závislá třeba na tělesné výšce?

V kanceláři může dojít na vztah i nevěru

Zamilovali jste se do kolegyně či kolegy? Myslíte si, že jste jediní? Jste na omylu, výzkumy ukázaly, že to se stalo každému druhému z nás!

Úsměv sluší každému!

Úsměv je velkou odměnou pro každého zdravotního klauna. Při klauniádách se muži v domově seniorů těší na klaunky v pestrých kostýmech a dámská část domova zase sleduje galantnost klaunů. Dámy také rády radí při výběru plesových šatů, voňavek nebo kabelek, které byly módní v dobách jejich mládí.

Jak a kdy zapojit prarodiče do výchovy potomka?

Dítě je přírůstek nejen do základní rodiny, tedy mezi rodiče, ale také do širšího rodinného klanu. Kromě matky a otce dětem bývají nejblíže jejich prarodiče. Někdy je jejich zapojení do výchovy přijímáno pozitivně, jindy méně. V mnoha případech však nejsou v tomto ohledu vítáni vůbec.

Naučit se pouze komunikovat nestačí

Kdysi mi jeden kolega psycholog řekl, že odchází z manželského poradenství. Prý není k ničemu. Tedy to poradenství. Raději se chce věnovat individuální terapii. Dlužno říct, že mého kolegu k odchodu do jiného „druhu“ naší profese pravděpodobně vedly i jiné důvody. Přesto mne tento v zásadě velmi redukcionistický postoj ovlivnil. Zejména však tím druhým směrem.

Jak si rozdělit péči o dítě?

Ani jeden z rodičů nemá právo druhému bránit ve vídání se s dítětem, ale naprosto přesně dělený čas půl na půl dítěti také nezajistí dostatek lásky.

Muzeum parfémů

seriál :: Kuriózní muzea světa

Zcela ojedinělé muzeum otevřelo loni v říjnu znovu své brány ná­vštěvníkům ve francouzském městě Grasse. Exponáty dokumentují více než 4000 let dlouhou historii parfémů a jejich výroby.

Ale, „Šéfe“

Televizní stanice Prima začala vysílat reality show z prostředí restaurací. Konečně pořad, který snad trochu narovná poměry v našem pohostinství?! Pokus chvályhodný, leč nelehký…

Jak dokázala modrá pilulka změnit životy mnoha párů...

Erektilní dysfunkce (ED) byla na celá staletí odsouzena do věčné „ilegality“. Muži či partnerské dvojice, svázáni dobovými předsudky, se svými problémy většinou zůstávali doma, za dveřmi ložnic. Až ve 20. století se v ordinacích začali objevovat první pacienti, stále ale jen v mizivém procentu.

Úskalí střídavé péče

V moderní době se moderně přistupuje téměř ke všemu. Tedy i k výchově dětí. Otázkou je, co je vlastně to „nejlepší“.

Nebojte se kombinovat

Tvář bytu, domu, své kanceláře. To vše svědčí o tom, jací jste. Je to váš autoportrét. V módě jsou kombinace stylů všech dob. Bílá ložnice zařízená striktně ve stylu Ludvíka XIV. už dávno není in.

První domácí Green Building stojí v Ostravě

Společnost Skanska Property Czech Republic postavila v Ostravě novou administrativní budovu, která se pyšní titulem Green building udělovaným Evropskou komisí. Certifikát získala jako první v České republice. Budovu Nordica navrhli švédští architekti ze studia Tengbom pod vedením původem ostravského architekta Jiřího Krejčího.

Muži, ženy a sex

Někdo se rád chlubí svými milostnými dobrodružstvími, jiný si zakládá na partnerské věrnosti. Proč se vztah lidí k sexu tolik liší? Jak se k němu stavějí ženy a jak muži? Je možné odhadnout podle vzhledu člověka, zda má sklony k nevěře?

Kouříte doma? Stanovte si jasná pravidla!

Cigarety mohou otrávit nejen kuřákovy plíce, ale také jeho okolí. Doslova i přeneseně. Své o tom jistě vědí partneři kuřáků, kteří přes clonu cigaretového dýmu rozpoznali svou životní lásku. Pokud kuřák s nekuřákem spolu chodí a posléze i žijí, je třeba se připravit na možná nepříjemná překvapení na obou stranách.

Zdravotní klaun v únoru

Díky vaší pravidelné podpoře mohou zdravotní klauni zajistit rovněž pravidelnost návštěv u malých pacientů. Stali se součástí zdravotnického personálu v mnoha nemocnicích. Působí jako čerstvý vítr zvenčí, který provětrá pokoje dětí, náladu utrápeným rodičům nebo starostlivým sestřičkám. Děkujeme, že pomáháte!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz