Články FiftyFifty.cz, strana 19

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 19 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 19

FiftyFifty

Ohebný pískovec v interiéru

Ohebný pískovec a prosvětlené kamenné desky patří k nejnovějším trendům interiérů. Na naše otázky odpovídal pan L. Král z firmy Percom interiér s.r.o.

Nejlepší lék na prohru? Sex!

Kdo neskáče s prostitutkou, není Čech, hop, hop, hop..

Zakontrujme po cikánsku

seriál :: Snesitelné bytí

Tyto řádky jsou věnovány všem, kdo by si snad v koutku duše začínali myslet, že to ani s horou denní dávky optimismu nemůžou zvládnout. Pche! Vždyť na světě je tolik unikátních záležitostí, chce to jen si jich všímat a pěkně je strávit a vychutnat. Vychutnat je moc důležitý, ale někdy to chce trochu cviku.

Feng Shui a barvy ohně a dřeva

seriál :: bydlení Feng Shui

Barva znamená doslova formu energie. Každá, kterou vidíme, je ve skutečnosti elektromagnetická vlna. Představují energii pěti elementů Feng Shui a podle toho můžeme používat jednotlivé barvy k vytvoření atmosféry, kterou si přejeme.

Novým zdrojem energie bude možná fotosyntéza

PRAHA/NEW YORK (EcoMonitor) - Vědci zkoumají, jak vyrábět energii podobně jako rostliny. Díky tomu by lidstvo získalo takřka neomezený zdroj obnovitelné energie, napsal National Geographic.

Pramálo snesitelné bytí

seriál :: Snesitelné bytí

Byla jsem zvědavá, jaký ten článek bude. Napsal to jako vyprávění. Nebylo by to špatné, ale jen v případě, že by na to právě neupozornil už v anotaci.

Božské jaro

seriál :: Editorialy

Posílám našim redaktorům maily, ve kterých nás zvou na tiskové konference, premiéry a podobně. Na oblast divadla máme jako jedni z mála internetových magazínů speciální redaktorku, která píše hlavně o opeře a divadelních prknech. Když jsem jí zaslala pozvánku na premiéru nově zpracovaného provedení Anny Kareniny v divadle ABC, ozvala se obratem a urputně se dožaduje vstupenky. Zřejmě půjde o něco významného.

Feng Shui a barvy Země, vody a kovu

seriál :: bydlení Feng Shui

Barvy mohou ukazovat stav naší nálady, ale i naopak nás samotné ovlivnit. Díky nim můžeme změnit atmosféru místností a celého bytu.

Budování cyklostezek: Asfalt teče krajinou

PRAHA (EkoList) - Cyklistika je propagována jako doprava šetrná k životnímu prostředí. Lokální politici, silničáři i správy chráněných území hrdě představují milionové investice do nových cyklostezek. Často přitom jde o několik metrů široké a rovné "cyklodálnice".

Nač je dobrý klaunský nos

V minulém roce zahájil Zdravotní klaun ve všech prodejnách Alltoys spol. s r.o. BAMBULE charitativní prodej červených klaunských nosů. Jedná se o sbírkový prodej občanského sdružení Zdravotní klaun a výtěžek bude věnován na podporu pravidelných programů zdravotních klaunů na dětských lůžkových odděleních v nemocnicích v ČR.

Novinky u rekonstrukcí koupelen

V koupelně se denně ocitneme hned několikrát, proto nás asi nejvíce přepadají chutě na vylepšení. Určitě byste nezahodili příležitost vlastnit nějaký originální koupelnový kout s korály, delfíny a s vanou ve tvaru autíčka pro děti. Několika otázek se ujala firma „Mareš Koupelničky s.r.o.“

Irsko přitvrzuje v boji proti plastovým taškám

Irsko oznámilo, že zvyšuje daň na plastové nákupní tašky. Tato daň funguje již pět let a používání jednorázových tašek se za tu dobu snížilo o devadesát procent. Teď Irové ještě přitvrdí, píše agentura Reuters.

Roboti s breakem v srdci

Taneční skupina Dance4you Liberec nemyslí jen na své úspěchy, ale i na to, aby si na stupně nejvyšší mohli sáhnout i ostatní zájemci o hip hop dance, break dance či electric boogie.

Hora podle Cimrmana

Expedice Altaj-Cimrman vyhlašuje celonárodní sbírku! "Jedním z Cimrmanových snů bylo, aby některá z velehor nesla jeho jméno", říkají L. Smoljak a Z. Svěrák.

Losy se opět budou množit

seriál :: Editorialy

Vypadá to, že máme zase jednu zimu za sebou. Rozdávají se filmové ceny za uplynulý rok, Harry se chystá do války a naši politici si obhajují nákup Gripenů. Pro nás je ale důležité, že počasí dává vědět příchod jara a na FiftyFifty.cz je a bude o co klikat! V březnové V.I.P. soutěži budeme přihazovat, podobně jako tomu bylo před Vánoci.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz