Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 10 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty

Styďte se - kojit mezi slušnými lidmi!

„Styďte se! Jako nějaká cikánka! Kdo se má na to dívat, porušujete všechny etické normy! Je to nechutné! Kdo vás vychoval, že se neumíte chovat?“ Komu byla určena slova asi šedesátileté dámy v tramvaji?

Paroubkovo chichotání

Topolánkovi sestavení vlády nevychází, Paroubek se blaženě chichotá.

Praha připravila několik novinek pro cyklisty

PRAHA (EkoList) - Hlavní město Praha přináší několik novinek pro pražské cyklisty. Jedna z nich má usnadnit přepravu kol v metru. Od května až do konce roku 2006 běží zkušební doba, po kterou je možné na zadní plošině každého vagonu převážet až dvě kola. Tím se podstatně zvyšuje přepravní kapacita metra pro bicykly.

FiftyFifty.cz a jeho první léto

seriál :: Editorialy

Neumíte si představit, jak to vypadá 1. července dopoledne na pražském Hlavním vlakovém nádraží. Když si promítnete obrázky tokijského metra a přihodíte k tomu pár set batohů a kol, přiblížíte se té představě pořád ne tak docela …

Nová pravidla silničního provozu přinášejí změny i pro cyklisty

PRAHA (EkoList) - Novela zákona o silničním provozu přináší nová pravidla silničního provozu, z nichž některá se týkají cyklistů a chodců. Platit začínají 1. července. Reklamní kampaň ministerstva dopravy však neupozorňuje na všechny. Podívejme se tedy, co je nového pro cyklisty.

Sedmdesát tisíc nás bylo...

Sedmdesát tisíc je nás před Těšínem... sto tisíc nás poněmčili, sto tisíc nás popolštili... když nás zbylo... tisíců jen sedmdesát, smíme žít?“

Globalizace v byznysu fotbalové meruny

seriál :: Fotbal bez mičudy

Za Německo nemusí hrát jenom Němci. Globalizace ve světě konzervativní hry zvané fotbal.

Postel pro tři

Nejvíc mě vždycky pobaví pohledy lidí na ulici, v restauraci nebo v baru. Naposledy jsem se dobře pobavila v hotelu u jezera, když recepční nemohl pochopit, že nám opravdu stačí manželská postel. Nechápal, jak se tam vyspíme všichni tři a ještě navíc najednou.

Nebezpečné odpady odevzdává 41% lidí

PRAHA (EkoList) - V květnu letošního roku bylo do šetření Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) zahrnuto téma životního prostředí. CVVM oslovilo 1033 občanů starších 15 let a zjišťovalo, jaký je jejich postoj k financování ochrany přírody, k třídění odpadů, jízdě automobilem, šetření s vodou a energiemi a kolik lidí je ochotno se aktivně zapojit do ochrany přírody.

Politické čáry máry

Povolební pat pokračuje, přestože kdesi v závětří vzniká nová vláda. Kdo nakonec vykouzlí první vládní bábovičku?

České fotbalové slzy

Česko se po 16 letech probojovalo na MS, skončilo ovšem již v základní skupině.

Guardian: Nastal předvečer zániku lidstva?

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Lidstvo dosáhlo "rozhodujícího momentu" v ovládnutí planety a ve schopnosti ji zničit, řekl lord Rees, ředitel Královské společnosti, přední britské vědecké instituce. Toto století je první v historii Země, kdy má jeden jediný druh ve svých rukou budoucnost planety, prohlásil na přednášce nazvané Věda 21. století: naděje, obavy a etické výzvy, o které informuje deník Guardian.

Fotbal je hra pro lidi aneb oslíčci třeste se

seriál :: Fotbal bez mičudy

Jeden a půl miliardy lidí u televizních obrazovek, náklady ve výši miliard euro, manévry policie a armády, rozpumpovaná ekonomika, nadšená armáda prostitutek... osmnácté Mistrovství světa ve fotbale definitivně začalo.

BBC: Evropa se ptá, nesvítí se někde zbytečně?

PRAHA/BRUSEL (EcoMonitor) - Evropská komise začátkem týdne zahájila kampaň, která má přesvědčit Evropany, že jejich každodenní rozhodnutí mohou pomoci zastavit změny klimatu. Kampaň pod názvem "Vy řídíte změny klimatu" má ukázat, že chování každého občana může přispět ke snížení emisí skleníkových plynů.

Kdy mít dítě

Jedna otázka pro dva živočišně druhy. Odpověď na ni je rozdílná pro ženy a pro muže. Mít dítě totiž není jen tak a žádná emancipace žen jim v jejich roli mateřství nepomůže. Tak tedy kdy? Před třicítkou? Těsně po ní? A kdy se stát otcem?
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.