Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 10 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty

Barmanská soutěž na Václaváku

Havana Club Cocktail Show 2006 se konala 13. července na Václavském náměstí a byla přístupná veřejnosti. Vstup byl zdarma a rum ve VIP zóně taky...

Kdo nemoderuje není Čech!

Moderátor. S tímto výrazem se setkáváme téměř denně. A moderátorem chce být snad každý. Nedávno vylezla z VILY další psychotická skupina. Co chtějí dělat? Mnozí vstoupit do šoubyznysu a rádi by byli moderátory. Co je třeba znát a umět?

Bylo to prostě znamení

Jolana nevěděla, jestli Rastaman může mít zlaté vlasy, ale tenhle měl. Kdyby byly tmavé, vypadal by jako strom. Pletence vlasů jí trochu připomínaly větve. Modré oči mu svítily...

Nechceme vyrábět paliva z jídla, říká Shell

PRAHA/SINGAPUR (EcoMonitor) - Společnost Shell, největší světový výrobce biopaliv, označila výrobu pohonných látek ze zemědělských plodin jako je pšenice nebo kukuřice za „morálně nepřijatelnou“, protože v nejchudších částech světa trpí lidé hladem. Informuje o tom agentura Reuters.

Odpískáno... nashledanou za čtyři roky

seriál :: Fotbal bez mičudy

Minulou neděli vyběhlo naposledy v rámci Mistrovství světa v Německu na trávník dvaadvacet „čutálistů“ odhodlaných porvat se o titul mistrů světa. Na jedné straně Francie, na druhé Itálie, tedy země fotbalu zaslíbené. Než se ale mistrovstí ke svému vyvrcholení dostalo, udála se spousta věcí, které určitě stojí za to si připomenout.

Styďte se - kojit mezi slušnými lidmi!

„Styďte se! Jako nějaká cikánka! Kdo se má na to dívat, porušujete všechny etické normy! Je to nechutné! Kdo vás vychoval, že se neumíte chovat?“ Komu byla určena slova asi šedesátileté dámy v tramvaji?

Paroubkovo chichotání

Topolánkovi sestavení vlády nevychází, Paroubek se blaženě chichotá.

Praha připravila několik novinek pro cyklisty

PRAHA (EkoList) - Hlavní město Praha přináší několik novinek pro pražské cyklisty. Jedna z nich má usnadnit přepravu kol v metru. Od května až do konce roku 2006 běží zkušební doba, po kterou je možné na zadní plošině každého vagonu převážet až dvě kola. Tím se podstatně zvyšuje přepravní kapacita metra pro bicykly.

FiftyFifty.cz a jeho první léto

seriál :: Editorialy

Neumíte si představit, jak to vypadá 1. července dopoledne na pražském Hlavním vlakovém nádraží. Když si promítnete obrázky tokijského metra a přihodíte k tomu pár set batohů a kol, přiblížíte se té představě pořád ne tak docela …

Nová pravidla silničního provozu přinášejí změny i pro cyklisty

PRAHA (EkoList) - Novela zákona o silničním provozu přináší nová pravidla silničního provozu, z nichž některá se týkají cyklistů a chodců. Platit začínají 1. července. Reklamní kampaň ministerstva dopravy však neupozorňuje na všechny. Podívejme se tedy, co je nového pro cyklisty.

Sedmdesát tisíc nás bylo...

Sedmdesát tisíc je nás před Těšínem... sto tisíc nás poněmčili, sto tisíc nás popolštili... když nás zbylo... tisíců jen sedmdesát, smíme žít?“

Globalizace v byznysu fotbalové meruny

seriál :: Fotbal bez mičudy

Za Německo nemusí hrát jenom Němci. Globalizace ve světě konzervativní hry zvané fotbal.

Postel pro tři

Nejvíc mě vždycky pobaví pohledy lidí na ulici, v restauraci nebo v baru. Naposledy jsem se dobře pobavila v hotelu u jezera, když recepční nemohl pochopit, že nám opravdu stačí manželská postel. Nechápal, jak se tam vyspíme všichni tři a ještě navíc najednou.

Nebezpečné odpady odevzdává 41% lidí

PRAHA (EkoList) - V květnu letošního roku bylo do šetření Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) zahrnuto téma životního prostředí. CVVM oslovilo 1033 občanů starších 15 let a zjišťovalo, jaký je jejich postoj k financování ochrany přírody, k třídění odpadů, jízdě automobilem, šetření s vodou a energiemi a kolik lidí je ochotno se aktivně zapojit do ochrany přírody.

Politické čáry máry

Povolební pat pokračuje, přestože kdesi v závětří vzniká nová vláda. Kdo nakonec vykouzlí první vládní bábovičku?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz