Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 11 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty

Havana Club Academy - Absolvent

Nová Živohošť hostila pilotní kurz barmanské školy Havana Club Academy, který zakončila velkolepá party! Od 14. do 17. srpna 2006 se 26 barmanů z celé republiky zúčastnilo čtyřdenní školy, která byla věnovaná barmanům začátečníkům, i těm, kteří se barmanství již věnují delší dobu.

Supermarkety získávají zákazníka novou zbraní

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Zákazníci v Cornwallu mohou teď kupovat na první pohled obyčejnou kadeřavou kapustu, ale po následující dva měsíce to bude ta nejekologičtější zelenina, která bude v Británii k dostání. Vedle hlávkového zelí, brambor, brokolice a jahod bude kapusta hlavním zbožím, jež se ocitne na policích supermarketů rovnou z polí.

Právě se šustlo

Pražským éterem se nese zvěst, že Magistrát hl. města Prahy dal pokyn k vyklizení plochy a ukončení činnosti Mystic Skate Parku na Štvanici, a to hned a bez jakýchkoliv okolků. Důvodem je údajné překročení hluku v místě, kde nejbližší obydlí jsou 300 metrů po vodě a přes dvouproudou komunikaci, na které jezdí tramvaje.

Konec igelitek v obchodech

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Tesco, největší britský obchodní řetězec, chce do dvou let zmenšit objem jednorázových igelitových tašek o 25 procent, napsal deník Independent. Zákazníci, kteří si zboží odnesou ve vlastních taškách nebo již použitých igelitkách, dostanou za odměnu body na svou klubovou kartu.

Pátá cenová bez větráku - i taková může být internetka

Dřív jsem ráda chodila do internetek. Internet sice ještě nebyl vysokorychlostní, ale to mi nevadilo. Dala jsem si kávu a četla zahraniční zprávy. Dnes už to nejsou internetky, ale Cyber Café. Nejmíň 20 počítačů, puberťáci halekají nad hrami, výkřiky „sejmi ho, mám Tě, seš mrtvej!“, muzika, nejde se soustředit.

MSNBC: Šetrná auta stále v nedohlednu

PRAHA/WASHINTGON (EcoMonitor) - Průměrná spotřeba paliva u automobilů vyrobených v roce 2006 pro trh v USA zůstala stejná jako v předcházejícím roce. Vyplývá to z každoroční zprávy Agentury ochrany životního prostředí (EPA).

Očima chlapce

Ještě nevíš, co ten pohled znamená. Ještě si neumíš přečíst, co ti říkám očima, když se přes okraj sklenky vpíjím do těch tvých. Nepatrný záchvěv úsměvu, pohození hlavou jako nenápadné pozvání, aby sis přisedl blíž.

Guardian: Soud ženu za špatně vyhozené smetí nakonec neodsoudil

PRAHA/EXETER (EcoMonitor) - Ženu, která byla obžalována za odhození shnilých zbytků jídla a dalších věcí do nádoby určené ke sběru separovaného odpadu, osvobodil tento týden soud v Exeteru. Žalobce totiž nebyl schopen prokázat, že nesprávný odpad neodhodil do nádoby neznámý kolemjdoucí, napsal deník Guardian.

Tak jsme toho parchanta dostali!

seriál :: Kdo to vlastně byl

„Svět mi ležel u nohou v neohrabaných botách a viděl jsem, jak rudé slunce klouže za obzor... Dostalo se mi víc vzrušení, krásy, smíchu a přátelství než ostatním“. Kdo by si kdy pomyslel, že to napíše kdysi vyhublý hošík bez sebevědomí, syn přísného redaktora a půvabné ženy z lepší rodiny, který přišel na svět v Aucklandu 21. 7. 1919. Autorem těch slov byl už sebejistý, úspěšný, zralý muž.

Mistr trapasů na FiftyFifty.cz

Soutěž o největší trapas skončila, tričko a taška s naším logem putuje k... Děkujeme všem za účast a zveřejňujeme pár soutěžních příspěvků.

Barmanská soutěž na Václaváku

Havana Club Cocktail Show 2006 se konala 13. července na Václavském náměstí a byla přístupná veřejnosti. Vstup byl zdarma a rum ve VIP zóně taky...

Kdo nemoderuje není Čech!

Moderátor. S tímto výrazem se setkáváme téměř denně. A moderátorem chce být snad každý. Nedávno vylezla z VILY další psychotická skupina. Co chtějí dělat? Mnozí vstoupit do šoubyznysu a rádi by byli moderátory. Co je třeba znát a umět?

Bylo to prostě znamení

Jolana nevěděla, jestli Rastaman může mít zlaté vlasy, ale tenhle měl. Kdyby byly tmavé, vypadal by jako strom. Pletence vlasů jí trochu připomínaly větve. Modré oči mu svítily...

Nechceme vyrábět paliva z jídla, říká Shell

PRAHA/SINGAPUR (EcoMonitor) - Společnost Shell, největší světový výrobce biopaliv, označila výrobu pohonných látek ze zemědělských plodin jako je pšenice nebo kukuřice za „morálně nepřijatelnou“, protože v nejchudších částech světa trpí lidé hladem. Informuje o tom agentura Reuters.

Odpískáno... nashledanou za čtyři roky

seriál :: Fotbal bez mičudy

Minulou neděli vyběhlo naposledy v rámci Mistrovství světa v Německu na trávník dvaadvacet „čutálistů“ odhodlaných porvat se o titul mistrů světa. Na jedné straně Francie, na druhé Itálie, tedy země fotbalu zaslíbené. Než se ale mistrovstí ke svému vyvrcholení dostalo, udála se spousta věcí, které určitě stojí za to si připomenout.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.