Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 11 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty

S Bobešem a bez kalhotek

Kateřina utíkala parkem dolů. Přehazovala si tašku z jednoho ramene na druhé a počítala, že když ještě trochu přidá, stihne to akorát. ,,Sakra, sakra, sakra, řekla najednou nahlas. Kalhotky, já mám kalhotky!

Horoskopy vědmy Emmy

Nikdy nepůjčujte peníze (ani jiné věci) večer, už by se vám nevrátily! A pokud je snad osoba při vracení půjčeného arogantní nebo nazlobená, pak ihned po jejím odchodu omyjte v rukavicích kliky dveří, jichž se dotýkala, a vodu ihned vylijte. Zabráníte tomu, že by se vám přestalo dařit..

Paroubek a Topolánek - komici s.r.o.

Mirek a Jirka čekají na Godota.Tak ksakru, kde je?

Dejme na prdel realitě (než se vrátí skřítci)

seriál :: Normálně virtuálně

Milí moji.. svět se zbláznil. Počasí šílí, války kam se podíváš.. o naší politické scéně se mi nechce dodávat už vůbec nic. A protože se blíží neúprosný konec prázdnin a zlí skřítkové :) se vrátí do našich klidných domácností, přicházím k vám s návrhem, jak to všechno přežít..

Dopis

Když jsem Tě tenkrát poprvé viděl, jak na mě v tý tramvaji koukáš, tak jsem nevěděl kam s očima. Měla si takový rozcuchaný vlasy a vsadil bych se, že si voněla větrem.

Havana Club Academy - Absolvent

Nová Živohošť hostila pilotní kurz barmanské školy Havana Club Academy, který zakončila velkolepá party! Od 14. do 17. srpna 2006 se 26 barmanů z celé republiky zúčastnilo čtyřdenní školy, která byla věnovaná barmanům začátečníkům, i těm, kteří se barmanství již věnují delší dobu.

Supermarkety získávají zákazníka novou zbraní

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Zákazníci v Cornwallu mohou teď kupovat na první pohled obyčejnou kadeřavou kapustu, ale po následující dva měsíce to bude ta nejekologičtější zelenina, která bude v Británii k dostání. Vedle hlávkového zelí, brambor, brokolice a jahod bude kapusta hlavním zbožím, jež se ocitne na policích supermarketů rovnou z polí.

Právě se šustlo

Pražským éterem se nese zvěst, že Magistrát hl. města Prahy dal pokyn k vyklizení plochy a ukončení činnosti Mystic Skate Parku na Štvanici, a to hned a bez jakýchkoliv okolků. Důvodem je údajné překročení hluku v místě, kde nejbližší obydlí jsou 300 metrů po vodě a přes dvouproudou komunikaci, na které jezdí tramvaje.

Konec igelitek v obchodech

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Tesco, největší britský obchodní řetězec, chce do dvou let zmenšit objem jednorázových igelitových tašek o 25 procent, napsal deník Independent. Zákazníci, kteří si zboží odnesou ve vlastních taškách nebo již použitých igelitkách, dostanou za odměnu body na svou klubovou kartu.

Pátá cenová bez větráku - i taková může být internetka

Dřív jsem ráda chodila do internetek. Internet sice ještě nebyl vysokorychlostní, ale to mi nevadilo. Dala jsem si kávu a četla zahraniční zprávy. Dnes už to nejsou internetky, ale Cyber Café. Nejmíň 20 počítačů, puberťáci halekají nad hrami, výkřiky „sejmi ho, mám Tě, seš mrtvej!“, muzika, nejde se soustředit.

MSNBC: Šetrná auta stále v nedohlednu

PRAHA/WASHINTGON (EcoMonitor) - Průměrná spotřeba paliva u automobilů vyrobených v roce 2006 pro trh v USA zůstala stejná jako v předcházejícím roce. Vyplývá to z každoroční zprávy Agentury ochrany životního prostředí (EPA).

Očima chlapce

Ještě nevíš, co ten pohled znamená. Ještě si neumíš přečíst, co ti říkám očima, když se přes okraj sklenky vpíjím do těch tvých. Nepatrný záchvěv úsměvu, pohození hlavou jako nenápadné pozvání, aby sis přisedl blíž.

Guardian: Soud ženu za špatně vyhozené smetí nakonec neodsoudil

PRAHA/EXETER (EcoMonitor) - Ženu, která byla obžalována za odhození shnilých zbytků jídla a dalších věcí do nádoby určené ke sběru separovaného odpadu, osvobodil tento týden soud v Exeteru. Žalobce totiž nebyl schopen prokázat, že nesprávný odpad neodhodil do nádoby neznámý kolemjdoucí, napsal deník Guardian.

Tak jsme toho parchanta dostali!

seriál :: Kdo to vlastně byl

„Svět mi ležel u nohou v neohrabaných botách a viděl jsem, jak rudé slunce klouže za obzor... Dostalo se mi víc vzrušení, krásy, smíchu a přátelství než ostatním“. Kdo by si kdy pomyslel, že to napíše kdysi vyhublý hošík bez sebevědomí, syn přísného redaktora a půvabné ženy z lepší rodiny, který přišel na svět v Aucklandu 21. 7. 1919. Autorem těch slov byl už sebejistý, úspěšný, zralý muž.

Mistr trapasů na FiftyFifty.cz

Soutěž o největší trapas skončila, tričko a taška s naším logem putuje k... Děkujeme všem za účast a zveřejňujeme pár soutěžních příspěvků.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz