Články FiftyFifty.cz, strana 79

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 79 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 79

FiftyFifty

Česká města jsou v zimě přesvícená, lidé hůře spí, hrozí vážné zdravotní problémy

Česká města jsou v zimě přesvícená, lidé hůře spí, hrozí vážné zdravotní problémyZvláště v zimních měsících září v českých městech kromě pouličního osvětlení také reklamní plochy (a sváteční výzdoba..). Přebytek světla a absence tmy má však podle odborníků na obyvatele měst stále více negativních dopadů.

Magický hlas rebelky pro všechny ZŠ a SŠ

Magický hlas rebelky pro všechny ZŠ a SŠU příležitosti výročí úmrtí Jana Palacha je zpřístupněný pro školy v České republice dokumentární film Olgy Sommerové o Martě Kubišové. Učitelé mohou svým žákům promítnout snímek, který získal hlavní diváckou cenu na festivalu v Karlových Varech a který byl nominován na Českého lva za nejlepší dokumentární film.

Čeští biatlonisté v kalendáři pro rok 2015

Čeští biatlonisté v kalendáři pro rok 2015 Tvrdá dřina, vytrvalost a vizualizace pohybu českých biatlonistů při tréninku. Tak by se dal charakterizovat kalendář na rok 2015, který ukazuje špičky českého biatlonu v situacích, kdy se zrovna nedívají kamery ani sportovní fanoušci.

Recept na ´šmejdy´? Takhle se to má dělat...

Recept na ´šmejdy´? Takhle se to má dělat...Náš děda se v důchodu začal nudit. Na pivo mohl každý večer, mazat mariáš taky - a co umřela babička, se kterou se kvůli tomu hádal, začalo mu chybět vzrušení.

Švandovo divadlo otevírá dveře neslyšícím: nabídne jim titulky

Švandovo divadlo otevírá dveře neslyšícím: nabídne jim titulkyUžitečnou službu pro všechny diváky s vadami sluchu chystá v roce 2015 Švandovo divadlo: jako první a zatím jediná scéna v Praze jim k vybranému představení nabídne i současně promítané české titulky.

Zelené čaje - koktejl pesticidů v sáčku

Zelené čaje - koktejl pesticidů v sáčkuVe východních kulturách je příprava a podávání čaje obřadem, u nás se často spokojíme s rychlým zalitím sáčku s neznámým obsahem. Co se v jeho útrobách skrývá? Spotřebitelský časopis dTest nechal pro své lednové vydání otestovat 17 porcovaných zelených čajů. Dva z nich by kvůli vysokému obsahu pesticidů ani neměly přijít na trh.

Zámek Vimperk byl předán do správy NPÚ České Budějovice

Zámek Vimperk byl předán do správy NPÚ České BudějoviceZámek Vimperk už nebude spravovat Národní park Šumava. Tato národní kulturní památka byla 9. ledna 2015 oficiálně předána Ministerstvu kultury, respektive Národnímu památkovému ústavu, územní památkové správě v Českých Budějovicích a uzavřel se tak více než půl roku trvající proces předávání.

Cena vody v roce 2015 opět stoupne

Cena vody v roce 2015 opět stoupneZ celé republiky v těchto dnech přichází zprávy o zdražování vodného a stočného. Obvykle se jedná o navýšení kolem dvou až pěti procent oproti roku 2014. Nicméně například na Semilsku bude příští rok cena vodného a stočného za metr krychlový dokonce atakovat hranici jednoho sta korun, jak nám potvrdil Milan Hejduk, předseda Rady pro sdružení VHS Turnov.

Vychutnejte si Jizerskou 50 i s dětmi!

Vychutnejte si Jizerskou 50 i s dětmi!Máte doma malého šikovného sportovce? Chcete si po Vánocích vychutnat okouzlující přírodu Jizerských hor, vypotit nasbírané sváteční kalorie a užít si jedinečné okamžiky v podobě tradičního sportovního zážitku?

PF 2015

PF 2015Hlavně vykročit tou správnou nohou!! :)

Vztahy a manželství - Fifty fifty...

Vztahy a manželství - Fifty fifty..."Jaképak jsme si fifty fifty! Já podvádím plešatého, ničemného darmošlapa a ty krásnou a inteligentní dámu!"

Vánoční přání

Vánoční přáníRok se s rokem sešel a opět nastává čas Vánoc, tedy čas lásky, radosti a veselí, klidu, pohody.. Ale též velkorysosti a odpuštění, je-li třeba...

Unikátní výstava betlémů. K vidění jsou i rarity.

Unikátní výstava betlémů. K vidění jsou i rarity.Symbolicky na první adventní neděli 30. listopadu otevřela brány výstava Nostalgické vánoce. Mezi unikátními betlémy je slaměné dílo uznávaného Andrzeje Wrzecionka, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů.

Nezadlužujme se kvůli vánočním dárkům

Nezadlužujme se kvůli vánočním dárkůmV předvánočním čase opět řada lidí vyřizuje vánoční úvěry. Nevadí jim, že pořizují dražší dárky, než odpovídá jejich finanční situaci. Vždyť platit se bude až příští rok... Úvěry a půjčky kvůli vánočním dárkům však mohou rodinu zbytečně dostat do finančních problémů. Vánoce jsou především svátky klidu a míru. I malý dárek z lásky udělá obdarovanému radost.

Nejstarší přívoz v Čechách otevřen po několika staletích

Nejstarší přívoz v Čechách otevřen po několika staletíchKdo má v sobě jen kouse duše romantika, toho nejspíš zláká znovuotevřený přívoz k mimořádným plavbám po Berounce...
© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.