Články FiftyFifty.cz, strana 79

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 79 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 79

FiftyFifty

Zelené čaje - koktejl pesticidů v sáčku

Zelené čaje - koktejl pesticidů v sáčkuVe východních kulturách je příprava a podávání čaje obřadem, u nás se často spokojíme s rychlým zalitím sáčku s neznámým obsahem. Co se v jeho útrobách skrývá? Spotřebitelský časopis dTest nechal pro své lednové vydání otestovat 17 porcovaných zelených čajů. Dva z nich by kvůli vysokému obsahu pesticidů ani neměly přijít na trh.

Zámek Vimperk byl předán do správy NPÚ České Budějovice

Zámek Vimperk byl předán do správy NPÚ České BudějoviceZámek Vimperk už nebude spravovat Národní park Šumava. Tato národní kulturní památka byla 9. ledna 2015 oficiálně předána Ministerstvu kultury, respektive Národnímu památkovému ústavu, územní památkové správě v Českých Budějovicích a uzavřel se tak více než půl roku trvající proces předávání.

Cena vody v roce 2015 opět stoupne

Cena vody v roce 2015 opět stoupneZ celé republiky v těchto dnech přichází zprávy o zdražování vodného a stočného. Obvykle se jedná o navýšení kolem dvou až pěti procent oproti roku 2014. Nicméně například na Semilsku bude příští rok cena vodného a stočného za metr krychlový dokonce atakovat hranici jednoho sta korun, jak nám potvrdil Milan Hejduk, předseda Rady pro sdružení VHS Turnov.

Vychutnejte si Jizerskou 50 i s dětmi!

Vychutnejte si Jizerskou 50 i s dětmi!Máte doma malého šikovného sportovce? Chcete si po Vánocích vychutnat okouzlující přírodu Jizerských hor, vypotit nasbírané sváteční kalorie a užít si jedinečné okamžiky v podobě tradičního sportovního zážitku?

PF 2015

PF 2015Hlavně vykročit tou správnou nohou!! :)

Vztahy a manželství - Fifty fifty...

Vztahy a manželství - Fifty fifty..."Jaképak jsme si fifty fifty! Já podvádím plešatého, ničemného darmošlapa a ty krásnou a inteligentní dámu!"

Vánoční přání

Vánoční přáníRok se s rokem sešel a opět nastává čas Vánoc, tedy čas lásky, radosti a veselí, klidu, pohody.. Ale též velkorysosti a odpuštění, je-li třeba...

Unikátní výstava betlémů. K vidění jsou i rarity.

Unikátní výstava betlémů. K vidění jsou i rarity.Symbolicky na první adventní neděli 30. listopadu otevřela brány výstava Nostalgické vánoce. Mezi unikátními betlémy je slaměné dílo uznávaného Andrzeje Wrzecionka, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů.

Nezadlužujme se kvůli vánočním dárkům

Nezadlužujme se kvůli vánočním dárkůmV předvánočním čase opět řada lidí vyřizuje vánoční úvěry. Nevadí jim, že pořizují dražší dárky, než odpovídá jejich finanční situaci. Vždyť platit se bude až příští rok... Úvěry a půjčky kvůli vánočním dárkům však mohou rodinu zbytečně dostat do finančních problémů. Vánoce jsou především svátky klidu a míru. I malý dárek z lásky udělá obdarovanému radost.

Nejstarší přívoz v Čechách otevřen po několika staletích

Nejstarší přívoz v Čechách otevřen po několika staletíchKdo má v sobě jen kouse duše romantika, toho nejspíš zláká znovuotevřený přívoz k mimořádným plavbám po Berounce...

Modré dveře otevřely největší živý Betlém ve středních Čechách

Modré dveře otevřely největší živý Betlém ve středních ČecháchTerapeutické centrum Modré dveře otevřelo v Kostelci nad Černými lesy největší živý betlém ve Středočeském kraji a symbolicky tak zahájilo adventní čas. Součástí expozice jsou i živá zvířátka, která zde mohou děti obdivovat až do 6. ledna, příchodu Tří králů.

Obávaná šikana: nepronásleduje také vaše dítě?

Obávaná šikana: nepronásleduje také vaše dítě?Šikanování představuje závažný problém. Šikanovaného jedince může ovlivnit po celý zbytek jeho života. Odhalení šikany nebývá nikterak snadné, protože mu obvykle aktivně brání nejen útočníci, ale také sama oběť. Přesto existují určité varovné signály, které by neměly být rodiči přehlíženy.

Čas vánočních večírků se blíží. Jak předejít zbytečným faux pas?

Čas vánočních večírků se blíží. Jak předejít zbytečným faux pas?Konec roku a s ním i čas firemních vánočních večírků je skutečně za dveřmi. Pro mnohé jsou firemní večírky společenskou nutností, pro další formalitou a pro jiné zas příjemným odreagováním a uvolněním po měsících plných shonu a stresu.

Až se zima zeptá aneb jak připravit dům na první mrazy

Až se zima zeptá aneb jak připravit dům na první mrazyJakmile uhodí první mrazy, může být už pozdě ptát se na to, zda jsme udělali skutečně všechno pro ideální přípravu našeho domu na zimní období. Přestože je nejlepší myslet na zabezpečení bydlení s předstihem a věnovat se mu komplexně po celý rok, ani těsně před příchodem zimy nejsme bez šance na nápravu. Přinášíme tipy, které mohou pomoci zorientovat se v nejdůležitějších opatřeních před nástupem mínusových venkovních teplot.

Česká hračka a tradiční řemesla pro děti i dospělé

Česká hračka a tradiční řemesla pro děti i dospěléPo úspěšném prvním ročníku se o víkendu 13. a 14. prosince v Novoměstské radnici v Praze znovu koná adventní trh „Česká hračka a řemeslo.“ Unikátní prostory radnice nabídnou během druhého adventního víkendu to nejlepší z hračkářské řemeslné a tvorby. Po oba dny je akce otevřena od 10 do 18 hodin.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.