Články FiftyFifty.cz, strana 54

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 54 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 54

FiftyFifty

Úrazy se nevyhýbají ani škole

Úrazy se nevyhýbají ani školeSpousta spolužáků, legrace, ale i pranice a možné úrazy. To všechno je reálnou součástí školy. Můžeme chtít, aby děti byly sebeukázněnější, ale v praxi toho není možné úplně docílit. Pár modřin tak zažije asi každé z nich.

3 pravidla pro bezpečnou cestu do školy i ze školy

3 pravidla pro bezpečnou cestu do školy i ze školyPrvňáčci se většinou prvního září nemohou dočkat, zatímco dospělí si uvědomují především starosti spojené se začátkem školního roku.

Imunitu dětí pomůže zvýšit domácí mazlíček

Imunitu dětí pomůže zvýšit domácí mazlíčekMáte doma psa nebo kočku a bojíte se, že kvůli tomu budou z vašich dětí alergici? Žádné obavy, riziko rozvoje alergie tím u vašich dětí nezvyšujete!

České ženy se za své nahé tělo stydí

České ženy se za své nahé tělo stydíKult krásného vysportovaného těla se zejména vlivem médií stal společenskou normou ovlivňující estetické vnímání, ale také noční můrou zejména něžného pohlaví.

Úspěšný objev: sídelní areál Vítků z Prčice

Úspěšný objev: sídelní areál Vítků z Prčice Archeologové České společnosti archeologické objevili při záchranném výzkumu v Prčici sídelní areál z konce 12. století.

Kouření cigaret ničí sexuální život mladých mužů

seriál :: Nekuř, uschne ti!

Kouření cigaret ničí sexuální život mladých mužůZeptáte-li se muže kuřáka, v kolika letech začal pravidelně kouřit, pravděpodobně se dozvíte až překvapivě nízké číslo. Výjimkou bude věk nad dvacet a skutečnou vzácností pak třicet a více let.

Nechráněný sex na dovolené? Koledujete si o nepříjemné ´suvenýry´

Nechráněný sex na dovolené? Koledujete si o nepříjemné ´suvenýry´Na dovolené nebo pracovní cestě v cizině se chováme zpravidla volněji než během roku, plného rutinních pracovních povinností. Totéž platí i o sexuálním chování.

Přestože na venkově je více pylu, alergiků je více ve městech

Přestože na venkově je více pylu, alergiků je více ve městech Pylové alergie se vyskytují častěji ve městech než na venkově, přestože "pylová zátěž" je na venkově větší. Podle odborníků to může být způsobeno odlišnými druhy pylu v jednotlivých lokalitách nebo také tím, že ve městech se k pylovým zrnům přidávají další součásti znečištěného vzduchu, kterých je na venkově méně.

Kuřácké prostředí ohrožuje psy. Hrozí jim rakovina plic

seriál :: Nekuř, uschne ti!

Kuřácké prostředí ohrožuje psy. Hrozí jim rakovina plicKuřáci si často neuvědomují, koho svojí závislostí ohrožují. Kromě nich samotných a osob, s kterými tráví nejvíce času, to jsou i jejich domácí mazlíčci.

Vaše prsty prozradí, jestli jste žena nebo muž. Čím vším se lišíme?

Vaše prsty prozradí, jestli jste žena nebo muž. Čím vším se lišíme?Když na první pohled nevědomky zjišťujeme pohlaví lidí, které denně míjíme, nedíváme se jim zrovna na prsty. Poměr délek jednotlivých prstů však může napovědět, je-li náš mozek typicky mužský, nebo naopak ženský.

Tipy pro výletníky, jak cestovat s kolem ve vlaku

Tipy pro výletníky, jak cestovat s kolem ve vlakuCestovat vlakem asi umí každý. Cestovat vlakem s jízdním kolem už je ale něco trochu jiného. Přepravních možností je celá řada a na cestu se proto může hodit pár rad od Českých drah i od zkušených cestovatelů.

Odpočiňte si po dovolené!

Odpočiňte si po dovolené!Malátně se plouží po pracovišti, všechno mu padá z ruky. Mozek ne a ne fungovat a na "nastartování" nepomáhá ani silná káva. Nepopisujeme den po proflámované noci, ale návrat z dovolené. Že by člověk měl být odpočatý a nabitý energií? To platit nemusí ani náhodou.

Klíšťová encefalitida může ohrozit také vaše čtyřnohé miláčky

Klíšťová encefalitida může ohrozit také vaše čtyřnohé miláčkyOnemocnění klíšťovou encefalitidou bylo u psů poprvé popsáno zhruba před třiceti lety a od té doby, podobně jako u lidí, každoroční počet případů stále stoupá.

Bezvýslednou snahu o potomka může mít na svědomí alergie na sperma

Bezvýslednou snahu o potomka může mít na svědomí alergie na spermaKudy chodíme, tudy se setkáváme s nejrůznějšími druhy alergenů. Při úklidu nás ohrožuje prach, na procházce pyl a během dovolené exotické ovoce. Někteří alergici však neprožijí bez obav ani ty nejintimnější chvíle – jsou totiž alergičtí na sperma.

Takovou lásku v životě mít

Takovou lásku v životě mítJe to tak krásne, až se zdá, že to nemůže být pravda, ale za přečtení to stojí - to tedy ano!
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.