Články FiftyFifty.cz, strana 71

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 71 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 71

FiftyFifty

Týden sportu zdarma otevře Pražanům desítky sportovišť

Týden sportu zdarma otevře Pražanům desítky sportovišťZabruslit si na hlavním stadionu hokejové Sparty, zahrát si squash, zacvičit ve fitness či vylézt horolezeckou stěnu. Nabídka volně otevřených sportovišť v rámci tradičního projektu Týden sportu zdarma je opět široká.

5 triků, jak letos zvládnout předvánoční úklid rychleji

5 triků, jak letos zvládnout předvánoční úklid rychlejiBlíží se závěr roku a s ním i doba hektických předvánočních příprav. Kromě nákupu vánočních dárků pro naše blízké, pečení cukroví či obstarání kapra čeká na každého z nás také náročný předvánoční úklid. V dnešní uspěchané době nezbývá na zdlouhavé a důsledné gruntování příliš mnoho času.

Kam v mrazech na výlet?

Kam v mrazech na výlet? Měsíce listopad a prosinec jsou obvykle chladné a sníh a plískanice mnoho lidí odrazují od podnikání výletů. Nejčastěji se turisté vymlouvají na uzavření zámků a hradů, případně rizika nachlazení při dlouhém pobytu venku. Přesto však existují v České republice lokality, které stojí zato navštívit i v tomto těsně předvánočním období. O jaká místa se jedná a proč stojí zato udělat si na ně čas, vám nyní představíme.

Medvědi se zabydleli na hradě Točníku

Medvědi se zabydleli na hradě TočníkuV sobotu 23. 11. 2013 na hrad Točník přijeli jeho noví obyvatelé - dva malí medvědí sourozenci. SPři slavnostním přivítání méďové prozkoumávali výběh a zjišťovaly jeho hranice. Po dlouhém dovádění ve výběhu byli nalákáni do kotce, kde společně strávili první noc na hradě Točníku.. Bude jim zde určitě moc dobře..

Jak pomoci ježkům před zimou

Jak pomoci ježkům před zimouS přicházející zimou začínají lidé do Útulku pro poraněná divoká zvířata Správy KRNAP ve Vrchlabí nosit zvířata, která by – dle jejich soudu – zimu nepřežila. Nejčastěji jsou zachraňováni ježci.

Čtyři důvody, proč se nevyplatí kupovat obuv na tržnici

seriál :: Zajíc v pytli

Čtyři důvody, proč se nevyplatí kupovat obuv na tržniciI když zlatá éra nakupování na tržnicích již dávno skončila, řada Čechů si zde nadále pořizuje obuv i textil. Ať už kupují levné boty na klasické tržnici, nebo v kamenném obchodě mezi haldami dalšího asijského zboží, měli by vědět, že při tomto druhu nákupů rozhodně neušetří.

Nejlepší reklama: Dobrá zkušenost a doporučení

Nejlepší reklama: Dobrá zkušenost a doporučeníČeští turisté při rozhodování o tuzemské dovolené nejvíce dají na vlastní dobré zkušenosti, případně na doporučení přátel a známých. Vyplývá to z výsledků letní etapy výzkumu domácího cestovního ruchu, které dnes zveřejnila agentura CzechTourism.

Comeback vzácné Afričanky

Comeback vzácné AfričankyVe výběhu nedaleko Údolí slonů se zabydluje mimořádně cenná samice hyeny čabrakové. Snahou pražské zoo je pokusit se o obnovu světově proslulého chovu tohoto druhu.

I české maso je „prémiové“

I české maso je „prémiové“To, co je v našich chovech považováno za standard, se v některých případech nabízí na našem trhu jako něco výjimečného. Například časopis Ekonom uvádí, že se zde nabízí „prémiové“ hovězí maso, které pochází z chovů, kde se skotu nepodávají ani antibiotika, ani hormony.

Spaní s kojencem v jedné posteli: jak moc je (ne)bezpečné?

Spaní s kojencem v jedné posteli: jak moc je (ne)bezpečné?I když ne všichni odborníci souhlasí, podle výsledku statistik jsou kojenci spící v jedné posteli se svými rodiči až pětkrát více ohroženi syndromem náhlého úmrtí kojence než jejich vrstevníci v dětských postýlkách. Přesto řada matek malé děti do jejich postýlek neukládá.

Svatomartinské víno & sv. Martin z Tours

Svatomartinské víno & sv. Martin z ToursDnes, 11. listopadu v 11 hodin otevřeme podeváté první lahve Svatomartinských vín. Letošním přísnějším hodnocením prošlo celkem 116 vinařství s 356 víny, a vinaři tak na trh dodají cirka 2 000 000 lahví Svatomartinských vín.

Facebook povoluje teenagerům veřejný profil. Jak čelit nové online výzvě..

Facebook povoluje teenagerům veřejný profil. Jak čelit nové online výzvě..Facebook nedávno oznámil změny pravidel užívání sociální sítě pro teenagery, kteří dosud mohli sdílet své příspěvky a fotky pouze se svými přáteli či přáteli přátel. Nová možnost nastavení veřejného profilu znamená, že jsou příspěvky viditelné pro všechny uživatele. To ovšem znamená, že jsou také využitelné pro komerční zájmy a snáze zneužitelné.

„O dětech, smrti a truchlení“

„O dětech, smrti a truchlení“ Jaké jsou pocity dítěte, kterému zemře blízký člověk? Truchlí děti stejně jako dospělí? A proč je důležité, aby dostaly možnost odžít si životní ztrátu po svém? Odpovědi na tyto a další otázky nabízí portál Šance Dětem, odborný rádce pro rodiny v problémových situacích.

Jaká byla letošní sezóna klíšťat?

Jaká byla letošní sezóna klíšťat?Teplá část roku je za námi a s ní i sezóna klíšťat a nemocí, které klíšťata přenášejí. I když na přesné statistiky, kolik případů klíšťové encefalitidy se u nás letos objevilo, si budeme muset počkat, už nyní můžeme udělat malé ohlédnutí.

Přezouvání na zimní pneumatiky opět na poslední chvíli

Přezouvání na zimní pneumatiky opět na poslední chvíliVelká část motoristů každoročně oddaluje přezutí zimních pneumatik. Podle odborníků si tak zbytečně komplikují život – riskují totiž nejen fronty v pneuservisech, ale i možné problémy s dopravní policií. V případě nehody pak také snížení pojistného plnění.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.