Články FiftyFifty.cz, strana 26

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 26 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 26

FiftyFifty

Olmeca Reposado - tequila nové generace

V Praze byla představena nová tequila Olmeca Reposado, která na celosvětovém trhu střídá známou Olmeca Gold. Slavnostního večera se zúčastnil také vzácný host, Master Distiller pan Jesús Hernández.

Snad mi rozumíte…

seriál :: Snesitelné bytí

V autobuse jsem byl osloven poté, co jsme se občas na zastávce setkávali. Bydlela nedaleko mého bydliště, na okraji Prahy, v jednom z větších domů, kde za pořádně veliký, snad až neúměrný peníz, berou podnájemníky. Že by nová podnájemnice? A vypadalo to, že tedy dlouhodobě či trvale bude zdejší…

Dr. Pytlík v Růžovce

…Pytlík vyhazuje svůj klobouk do vzduchu, chvíli se ho pokouší nešikovně chytit a dát zpět na hlavu. Moc se mu to nedaří, klobouk stále padá a to malého pacienta rozesměje…

Svět mentálně handicapovaných lidí

seriál :: Žijí mezi námi

„Trávila jsem s nimi každý týden - po dobu půl roku - hezké odpoledne. Dozvěděla jsem se přitom spoustu věcí. Jednoho klienta trápila nešťastná láska, druhého již v pokročilém věku žlučník, třetího zase nemocný pejsek. Na všechny tyto lidi velmi ráda vzpomínám,“ prozrazuje Hanka Benešová své zkušenosti ze světa mentálně handicapovaných lidí…

Generace úspěšných přichází

Naše maminky ve dvanácti letech vozily kočárky s panenkami a každou neděli hltaly lehce komunistický seriál My všichni školou povinní, tatínkové si hráli na indiány, popřípadě jim ke štěstí stačilo pár "angličáků". My jsme napjatě sledovali každý díl sladkobolné Esmeraldy a jejích osudů.

Ty ještě nemáš nakoupené Vánoční dárky?

Možná, že tuto otázku slýcháte v poslední době celkem často. Nechceme strašit, ale opravdu nenechávejte nákupy na poslední chvíli, anebo jste zapomněli, jak jste minulý rok, 23.12., v nákupním centru brali z regálů to poslední zboží, co tam zbylo?

Loutky, které pomáhají léčit

„Naše divadlo nehraje jen dětem, ale hraje s dětmi a pro děti. Hrajeme si. Příběh, či pohádku sice známe, víme kde je začátek a kde konec, ale mezi tím je improvizace a improvizace znamená napětí, co se stane příští vteřinu a také citlivost na publikum. Takže je to dobrodružství… Hra,“ říká loutkoherečka Marka Míková.

Piškvorkové turnaje a vánoční losy

seriál :: Editorialy

Druhý pravidelný turnaj v piškvorkách skončil, vítěz je stejný jako minule. Cenu ale nedostane! Za to si zadělává na titul velmistra. Vánoční losy běží až do 15.12., 82 dárků bude odesláno tak, aby mohly být včas zabaleny pod stromeček.

Klimakteriem v pohodě a bezpečně s preparátem Sarapis Soja!

Přírodní preparáty v poslední době užívá stále více žen. Jedním z těchto preparátů, který je určen zvláště ženám v klimakteriu, je preparát SARAPIS Soja.

Vína Jacob’s Creek u Liběny Rochové

seriál :: Australská vína na váš stůl

„Od doby, kdy jsem se s víny Jacob’s Creek poprvé setkala, mě baví nacházet s nimi společnou řeč a kloubit dohromady chuť módy s chutí dobrých vín. Myslím si, že je příjemné spočinout a vychutnat krásu či chuť okamžiku podtrženou poctivou kvalitou.“

Tajuplný svět autistů

seriál :: Žijí mezi námi

Dnešním dnem otevíráme malou sérii rozhovorů, kterou zahájíme problematikou autistů. Příště nahlédneme do prostředí mentálně handicapovaných lidí. Teď už mi ale dovolte, abych Vám představila slečnu Hanku Benešovou – právě ona nás bude provázet poněkud odlišnými světy i zcela netradičními pohledy na život…

Motivované lidské zdroje

Poptávka po odbornících na lidské zdroje roste. Největší světové firmy platí obrovské sumy, aby experti naučili jejich zaměstnance, jak dosáhnout úspěchu.

Zdravotní klauni stále v akci

"Dnes se nám dařilo zejména na jednotce intenzivní péče, kde ležel tříletý chlapec Míša, podle sestřiček údajně velice negativní. My jsem se o tom přesvědčili hned při zaklepání a optání se, zda můžeme dál. Z pokoje se okamžitě se ozvalo chlapcovo rezolutní NE!"

Tipy na vánoční dekorace

Už přemýšlíte, jakou si letos dopřejete vánoční výzdobu? Jako obvykle nakoupíte barevné koule, řetězy, jmelí, ozdobíte stromek a na stolek položíte dečku se sváteční výšivkou? Nebo se chcete pokusit o něco jiného a zároveň jednoduchého a ne příliš drahého? Zkuste se mrknout na naše tipy k vánoční pohodě.

Exekutor zasahuje

Exekutor může příjít se svou pečetí i k vašim dveřím. Že máte řádně uzavřenou smlouvu na svům dům a nemáte žádné dluhy? To ale vůbec nevadí. Když se promíchá práce exekutorů, úřednic na obecním úřadě a policie, můžete se lehce ocitnout na ulici i se svým dítětem.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz