Články FiftyFifty.cz, strana 21

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 21 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 21

FiftyFifty

Sex, ženy a fantazie

Myslím, že pro muže není větším vyznamenáním a potěšením, než plnit přání své partnerky.

Chodec k jihozápadu

Milouškův cestní deník VI. - Potkáváme se občas v autobuse. Bydlí nejspíš nedaleko. Jsme přibližně stejná generace, snad je i o deset patnáct let mladší. Někoho mi silně připomínal a marně jsem se zamýšlel koho…

Reuters: Celosvětové odlesňování se zpomaluje, i když velmi zvolna

PRAHA/ŘÍM (EcoMonitor) - Přestože se masivní kácení lesů na celém světě zpomaluje, každý den zmizí plocha odpovídající dvojnásobku Paříže, píše agentura Reuters. Zprávu vydala 14.3.2007 Organizace pro výživu a zemědělství při OSN (FAO).

Editorial na mateřské dovolené

seriál :: Editorialy

Není to snadné sledovat veřejné dění, vstřebávat kulturní novoty a orientovat se v tom, co se děje kolem nás. Když se k tomu člověk 24 hodin denně stará o dvě malé děti, je to o to horší. Ale už dlouho jsem vám chtěla prozradit výsledky našich anket. Vždycky jsem zvědavá jaké bude skóre a mnohdy jsem překvapená výsledkem.

Fragmenty

seriál :: Snesitelné bytí

Když jsem byla na jihu Francie, tak jsem viděla na pláži muže v obleku, jak sedí na rozkládací židličce a kouká na moře. Byl duben.

Znečištěné ovzduší ve městech je větší zabiják než Černobyl

LONDÝN/PRAHA (EcoMonitor) - Znečištěné ovzduší ve velkých městských aglomeracích může mít na zdraví lidí horší dopad něž radiace, které byli vystaveni svědci výbuchu v jaderné elektrárně Černobyl, tvrdí britský vědec. Podle něj jsou škodliviny v ovzduší měst nebezpečnější než radiace, která zasáhla záchranáře v ochranném pásmu kolem elektrárny, píše deník Guardian.

Ohlédnutí za Svatoplukem Benešem

V pátek dne 27. dubna 2007 zemřel v Praze v požehnaném věku téměř devadesáti let pan Svatopluk Beneš. Po boku slavných hereckých kolegů působil jako dokonale šarmantní elegán. Jan Přeučil uvedl: "Ve svém hereckém gentlemanství byl pro mne vzorem…"

Zdravotnictví na běžícím páse

Přiznávám se, patřím k těm, co rádi strkají hlavu do písku. Snažím se uchovat si trochu zdravého rozumu, zvolila jsem cestu pohodlnou. Nedívám se na zprávy, nečtu denní tisk a většině z populistických akcí politiků se maximálně tak zasměju. Jinak se jich v zájmu zdravého přežití vyvarovávám. Ale zdravotnictví mě opravdu začíná zvedat ze židle!

Zálohy na nevratné lahve?

Evropská komise 23. března oznámila, že po několika letech zastavila řízení kvůli zavedení záloh na nevratné obaly vůči Německu.

Kreslené vtipy a myšák Mickey

Každý si jistě nějaký ten vtípek za svůj život řekne nebo vymyslí, ale rovnou nakreslí? O tom, jak vzniká kreslený humor ví hodně například Jan Farkas.

Roberte?

Copak... miláčku?

Divný svět vlakových čet aneb RCVP

Milouškův cestní deník III. Průvodčí ve vlacích (pro nás běžné cestující ) a vlakové čety v rámci terminologie Českých drah. Nemají to lehké během služby, což se většinou ví a uznává, ani však po službě nebo před jejím nástupem.

Bailando, aneb jak vydělat na neštěstí druhých

Už v pátek večer odstartuje první část nové a „převratné“ reality show Bailando – tančím pro tebe. Dřív než budete utírat slzy a posílat jednu SMS za druhou, zkuste se zamyslet.

Feng Shui v českých podmínkách

seriál :: bydlení Feng Shui

„Feng Shui může jistě velkou měrou pomoci v zásadních změnách nebo zkvalitnění života. Jde však o neustálou práci sama na sobě a o aktivní snaze žít svůj život co nejlépe a podle svých nejlepších představ a přání. Pokud je interiér opravdu dobře uspořádán, dává člověku neustále podněty a impulzy – stále jej inspiruje k něčemu dalšímu a novému.“ Tato slova patří Markétě Petříkové, která v Čechách zdárně proměňuje byty a domy podle zásad Feng Shui.

Podlahové vytápění: ideální teplo současnosti

Obliba podlahových topných systémů v posledních letech stále stoupá. Díky novým materiálům se tak otevírají lepší možnosti energeticky úsporných zdrojů tepla, které v našich prostorech k bydlení vytvoří příjemné pohodlí.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz