Články FiftyFifty.cz, strana 66

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 66 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 66

FiftyFifty

Cyklistům v Praze chybí bezpečné cesty. Přesto se jejich počet zdvojnásobil

Cyklistům v Praze chybí bezpečné cesty. Přesto se jejich počet zdvojnásobilObyvatelé hlavního města se učí používat kolo jako běžný dopravní prostředek, počet pravidelných jezdců se za poslední dva roky zdvojnásobil. Alespoň jednou v roce 2012 sedla na kolo na území hlavního města v roce plná polovina Pražanů. Stále jim ale chybí bezpečné cesty a možnost parkovat. Vyplývá to z výzkumu agentury GfK, který byl připravený pro pražský magistrát.

Moja mámou!

Moja mámou!První gorila narozená v České republice, osmiletá Moja, porodila 16. 4. 2013 své první mládě. Matka i mládě jsou podle zpráv z Přírodního parku Cabárceno v pořádku.

Sexuální mýty — společný orgasmus a velikost penisu

Sexuální mýty — společný orgasmus a velikost penisuNaše sexualita a sexuální prožívání jsou pod neustálým mediálním tlakem. Všude na nás číhají zaručené návody na to, jaká je nejlepší poloha, jak nejlépe dosáhneme orgasmu, které potravní doplňky mužům zajistí dostatečně tvrdou erekci, která afrodiziaka nám zaručeně zvýší sexuální touhu. Navíc nám různé celebrity tvrdí, jak má sex vypadat, jak ho máme prožívat a kolikrát týdně či denně se máme sexuálním hrátkám oddávat.

SanceDetem.cz – odborný rádce rodinám v problémech

SanceDetem.cz – odborný rádce rodinám v problémechJak řešit potíže dítěte s učením nebo chováním? Jak říci dítěti o problémech ve vaší rodině či o rozvodu? Jaké psychické potíže může dítě mít a jak je řešit? Jak pečovat o dítě vážně nemocné nebo se zdravotním postižením? Jaký vliv má televize na děti? Hledali jste někdy na podobné otázky odpověď?

Muži a domácí násilí

Muži a domácí násilíMuži se nechali postupně zatlačit do kouta. Velkou roli v tom hraje jejich rytířskost, ale i vzájemné soupeření. Vždyť kolik se jich ochotně zastane chudinky ženy, kterou týrá nějaký despota. A čeká za to přinejmenším sympatie oné ženy. Také si netroufnou nevěřit nešťastné slabé osobě. Co když tu ale místo tyranského muže máme vypočítavou ženu?

První flétnák v českých zoo

První flétnák v českých zooChovatelé Zoo Praha si připsali další významný úspěch. Poprvé v českých zoologických zahradách se jim povedlo rozmnožit flétnáky australské. Tyto ptáky rozmnožuje jen pět zoo v Evropě.

Neskladujte doma zbytečné věci. Budete se cítit lépe

Neskladujte doma zbytečné věci. Budete se cítit lépeZbavte se zbytečných věcí a věnujte se tomu, co je důležité. Třeba svým dětem...

Údolí slonů a Pavilon hrochů se otevřely veřejnosti

Údolí slonů a Pavilon hrochů se otevřely veřejnostiPražská zoo vstoupila do své 82. sezony ve velkém stylu. Veřejnosti se otevřely Údolí slonů a Pavilon hrochů. Během slavnosti bylo jménem Sita pokřtěno první pražské slůně. Představitelé Srí Lanky navíc přislíbili Zoo Praha další dva slony.

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Jarní úklid: Jak se jednoduše zbavit starých věcí z půd a sklepů

Jarní úklid: Jak se jednoduše zbavit starých věcí z půd a sklepůS příchodem jara začínáme řešit první velký jarní úklid garáží, půd či sklepů a chceme se zbavit co nejvíce nepotřebného haraburdí. Ať už se jedná o starý nábytek, štosy papíru nebo šatstvo po očistě šatníku, každý druh odpadu má své místo. Přinášíme proto několik tipů, jak ušetřit čas a mnohdy i peníze a starých materiálů se zbavit jednoduchou, rychlou a co nejméně nákladnou cestou.

Kvůli jarnímu sněhu ptáci hladoví, potřebují přikrmovat

Kvůli jarnímu sněhu ptáci hladoví, potřebují přikrmovatPřestože podle kalendáře začíná jaro, přívaly sněhu neustávají. To ale komplikuje život stěhovavým ptákům. Ti přilétají z teplých krajin k bohaté hostině středoevropských luk, jenže místo toho je čeká krajina zasypaná sněhem. Ptáci se tak těžko dostávají k potravě a proto je dobré právě nyní intenzívně přikrmovat.

RunTour: Užijte si s dětmi zábavné chvíle. Sportujte, cestujte.

RunTour: Užijte si s dětmi zábavné chvíle. Sportujte, cestujte.Již za pár týdnů odstartuje druhý ročník běžeckého seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour, který se v loňském roce těšil nevídanému zájmu veřejnosti a zvedl z gauče bezmála 3 500 nadšených sportovců všech věkových kategorií.

První zelené rostliny nosí smrt - na otravu řepkou hynou stovky srn

První zelené rostliny nosí smrt - na otravu řepkou hynou stovky srnPožehnání pro zemědělce a hrůza pro myslivce. Řeč je o řepce, která je v předjaří jednou z mála zelených rostlin, navíc pro lesní zvěř velmi chutnou. Jenže srnám přináší smrt, poškozuje totiž játra nebo nervovou soustavu. Záchranné stanice odhadují, že na otravu řepkou každým rokem zemře okolo tisícovky srn.

Kláštery v České republice

Kláštery v České republiceV posledních letech bylo v České republice rekonstruováno velké množství klášterů, na mnoha místech rekonstrukce stále probíhá.

Poskytovatelé nebankovních půjček pokračují v nezákonném jednání

Poskytovatelé nebankovních půjček pokračují v nezákonném jednáníNovela zákona o spotřebitelském úvěru již týden zakazuje zajišťovat půjčku nepřiměřenou zástavou či využívat při jejím sjednávání zpoplatněné linky. Některé společnosti ovšem zákon ignorují či obcházejí.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.