Články FiftyFifty.cz, strana 66

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 66 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 66

FiftyFifty

Prahu čekají jubilejní Primátorky, veslaři slaví na Vltavě sto let

Prahu čekají jubilejní Primátorky, veslaři slaví na Vltavě sto letStejně jako má Petřín rozhlednu, Václavské náměstí Muzeum a Pražský Hrad Chrám sv. Víta, má pražská Vltava Primátorky ČSOB Pojišťovny. Tradice, která se odehraje v samém srdci hlavního města už posté, slaví významné jubileum. Jede se od 7. do 9. června 2013.

Moje cesta - vyzkoušejte život se zdravotním postižením

Moje cesta - vyzkoušejte život se zdravotním postiženímVe velký interaktivní a zážitkový svět pro malé i velké se od 4. do 29. června promění jeden z pavilónů Výstaviště v pražských Holešovicích. Cílem výstavy Moje cesta, která se uskuteční v rámci projektu chodicilide.cz, je zprostředkovat každodenní život lidí se zdravotním postižením. Výstava probíhající na 1 350 m2 se stane největší takto zaměřenou expozicí u nás. Vstup je zdarma.

Dlouhodobý stres může skončit drogovou závislostí

Dlouhodobý stres může skončit drogovou závislostíDnešní doba je charakterizována svou uspěchaností a stresem. K pracovnímu vytížení se přidává i strach o každodenní přežití v současné ekonomické nejistotě. Mezi rizikové skupiny ohrožené stresem, potažmo drogami, patří sociálně slabí, ale paradoxně například i špičkoví manažeři. Oba jevy přitom mají zcela racionální, lékařsky podložené vysvětlení.

Zemědělství žije! Přesvědčte se na Dni otevřených dveří

Zemědělství žije! Přesvědčte se na Dni otevřených dveříZemědělský svaz ČR na základě získané dotace připravuje pro tento rok významný projekt „Zemědělství žije!“, jehož součástí jsou naučně-osvětové aktivity, kterými se snaží zlepšit celkové vnímání tohoto oboru širokou veřejností.

Jak si zařídit příjemné pracovní prostředí podle feng-shuei

Jak si zařídit příjemné pracovní prostředí podle feng-shueiVětšina z nás tráví velkou část svého pracovního dne v kanceláři, a proto bychom měli myslet na zajištění příjemného pracovního prostředí. Cestou k vytvoření takových podmínek může být například čínská nauka feng-shuei. Ta funguje na principu harmonizace člověka a prostoru, v němž se nachází.

Cyklistům v Praze chybí bezpečné cesty. Přesto se jejich počet zdvojnásobil

Cyklistům v Praze chybí bezpečné cesty. Přesto se jejich počet zdvojnásobilObyvatelé hlavního města se učí používat kolo jako běžný dopravní prostředek, počet pravidelných jezdců se za poslední dva roky zdvojnásobil. Alespoň jednou v roce 2012 sedla na kolo na území hlavního města v roce plná polovina Pražanů. Stále jim ale chybí bezpečné cesty a možnost parkovat. Vyplývá to z výzkumu agentury GfK, který byl připravený pro pražský magistrát.

Moja mámou!

Moja mámou!První gorila narozená v České republice, osmiletá Moja, porodila 16. 4. 2013 své první mládě. Matka i mládě jsou podle zpráv z Přírodního parku Cabárceno v pořádku.

Sexuální mýty — společný orgasmus a velikost penisu

Sexuální mýty — společný orgasmus a velikost penisuNaše sexualita a sexuální prožívání jsou pod neustálým mediálním tlakem. Všude na nás číhají zaručené návody na to, jaká je nejlepší poloha, jak nejlépe dosáhneme orgasmu, které potravní doplňky mužům zajistí dostatečně tvrdou erekci, která afrodiziaka nám zaručeně zvýší sexuální touhu. Navíc nám různé celebrity tvrdí, jak má sex vypadat, jak ho máme prožívat a kolikrát týdně či denně se máme sexuálním hrátkám oddávat.

SanceDetem.cz – odborný rádce rodinám v problémech

SanceDetem.cz – odborný rádce rodinám v problémechJak řešit potíže dítěte s učením nebo chováním? Jak říci dítěti o problémech ve vaší rodině či o rozvodu? Jaké psychické potíže může dítě mít a jak je řešit? Jak pečovat o dítě vážně nemocné nebo se zdravotním postižením? Jaký vliv má televize na děti? Hledali jste někdy na podobné otázky odpověď?

Muži a domácí násilí

Muži a domácí násilíMuži se nechali postupně zatlačit do kouta. Velkou roli v tom hraje jejich rytířskost, ale i vzájemné soupeření. Vždyť kolik se jich ochotně zastane chudinky ženy, kterou týrá nějaký despota. A čeká za to přinejmenším sympatie oné ženy. Také si netroufnou nevěřit nešťastné slabé osobě. Co když tu ale místo tyranského muže máme vypočítavou ženu?

První flétnák v českých zoo

První flétnák v českých zooChovatelé Zoo Praha si připsali další významný úspěch. Poprvé v českých zoologických zahradách se jim povedlo rozmnožit flétnáky australské. Tyto ptáky rozmnožuje jen pět zoo v Evropě.

Neskladujte doma zbytečné věci. Budete se cítit lépe

Neskladujte doma zbytečné věci. Budete se cítit lépeZbavte se zbytečných věcí a věnujte se tomu, co je důležité. Třeba svým dětem...

Údolí slonů a Pavilon hrochů se otevřely veřejnosti

Údolí slonů a Pavilon hrochů se otevřely veřejnostiPražská zoo vstoupila do své 82. sezony ve velkém stylu. Veřejnosti se otevřely Údolí slonů a Pavilon hrochů. Během slavnosti bylo jménem Sita pokřtěno první pražské slůně. Představitelé Srí Lanky navíc přislíbili Zoo Praha další dva slony.

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Jarní úklid: Jak se jednoduše zbavit starých věcí z půd a sklepů

Jarní úklid: Jak se jednoduše zbavit starých věcí z půd a sklepůS příchodem jara začínáme řešit první velký jarní úklid garáží, půd či sklepů a chceme se zbavit co nejvíce nepotřebného haraburdí. Ať už se jedná o starý nábytek, štosy papíru nebo šatstvo po očistě šatníku, každý druh odpadu má své místo. Přinášíme proto několik tipů, jak ušetřit čas a mnohdy i peníze a starých materiálů se zbavit jednoduchou, rychlou a co nejméně nákladnou cestou.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.