Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 12 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty

Čím ošoupanější, tím lepší

Také si občas zastepujete? Na autobusové zastávce, v kuchyni či ve frontě? Alžběta Weisová alias Betty tomu doslova propadla. A kam že se nám to až dostepovala? Nebudete věřit, ale do světa!

Krajina sedmi ponožek

Není nad to, čas od času si "přetvořit" (či znetvořit) některé okřídlené rčení, a v souvislosti s Terrym Gilliamem mě vždy napadne ono mozartovské "jeho Pražané mu rozumějí"

Ježíškovo řádění na FF

Tak, stabilní vládu pořád nemáme a Paroubek se znovu začal objevovat na titulních stranách časopisů. Rozšířil se počet jaderných velmocí a ve školách se nedávno střílelo. No to je tedy, s prominutím, fujtajbl... Pojďme se raději zabývat tím, co vám na FiftyFifty.cz nadělí Ježíšek, jaké nastaly změny v naší velké předvánoční soutěži a nakonec co třeba poslouchat za hudbu. Něčím se potěšit a uklidnit mysl je třeba…

Pojďte se Techtle Mechtle

K velké radosti všech vyznavačů osvěžujících koktejlů, příjemného prostředí a odborné mixologie na světové úrovni byl v Praze, na adrese Vinohradská 47, otevřen nový bar.

Tma

Bloudíme bytem jako tygři v kleci a nikdo nic neříká. Obcházíme se velkými oblouky, oči uhýbají pohledům. Ve vzduchu stále visí dusivá pavučina naší poslední hádky. Ozvěna vrací poslední slova, která jsi v pláči hodila proti zdi s naší společnou fotografií. “Už nemůžu takhle dál! Žít s tebou mě tolik bolí.”

Obliba sushi ohrožuje tuňáky

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Rostoucí obliba sushi decimuje populaci tuňáků až na samou hranici kolapsu, napsal deník Independent. Britské ministerstvo životního prostředí (DEFRA) požaduje, aby rybolov podléhal přísnějším kontrolám.

Chyťte si dárky

seriál :: Editorialy

Jste-li registrovanými čtenáři magazínu FiftyFifty.cz nemusíte se letošní Vánoce stresovat. Nemusíte vymýšlet nebo vyzvídat, jaké dárky tento rok pořídit. Nemusíte nikde lítat a už teď začít šetřit. Musíte k nám jen chodit pro losy a před Vánoci si dojít na poštu...

Keramická dílna bez pece?

Dobrý nápad, velká dávka nadšení, víry a odhodlání. Potom následovala spousta každodenní pilné práce. Šití, barvení a malování. Jak to dopadlo?

Maluška

Upozorňuji případné pány čtenáře, že tento článek více než smrdí hrdopyšným mateřstvím a feminismem. Jsou to po návratu z porodnice tolik silné pocity, že nejdou skrýt ani do meziřádků, natož zcela pominout. Maluška je konečně na světě a ženský jsou prostě hrdinky.

Globální oteplování a dinousauři opět na Zemi

Globální oteplování v příštích sto letech by mohlo zapříčinit návrat teplot naposledy registrovaných v době dinosaurů a mohlo by vést k vyhynutí až poloviny rostlinných a živočišných druhů. Napsala to dnes agentura Reuters s odvoláním na britské vědce.

Myluju te...Chci te...CUS

E: Co doma? V pohode? P: Jo, vratil sem se driv, nez manzelka. E: Bylo to moc hezky, vcera… P: Me se to taky lybilo..kdy si udelame reprizu?  E: Videl si film Nesnesitelna lehkost byti? P: Ne. Tam taky delaly to co mi?

Nechte auto doma radí AutoMat

PRAHA (EkoList) - V září se opět celá řada měst, ale především jejich obyvatelé, mohou zapojit do celoevropské akce „Evropský týden mobility“ (16. – 22. září) a „Evropský den bez aut“ (22. září). Organizace Auto*Mat na internetu zveřejnila výzvu "Nechte auto doma", pomocí které se může připojit ke Dni bez aut každý. Stačí nechat auto před domem a vydat se na cestu na kole, tramvají, vlakem, autobusem, metrem nebo pěšky.

Kráska pomáhá lidem v nesnázích

Pupendo, Želary, Horem Pádem a teď i Kráska v nesnázích - všechny tyto filmy režiséra Jana Hřebejka přispěly k realizaci důležitých charitativních projektů. Zářijová benefiční předpremiéra v kině Aero pomohla handicapovaným mladým lidem z Klarova ústavu v Praze…

Eliška je mezi námi, tak ji přivítejme :-)

Konečně :) sice jsme nebyli u toho (hlavně v zájmu budoucí maminky), ale už to s jistotou víme!!! Naše šéfredaktorka Jindřiška přivedla na svět další osůbku do party Kleknerů, bejby Elišku.

Hračičkové

Při návštěvě knihkupectví mě zaujal jeden muž. Mimo jiné tím, že měl na hlavě čepici, ze které visel ten háček, na kterém obvykle pokrývky hlavy visí na stojanech v obchodech. V ruce měl obrovskou knihu. Nenápadně, s předstíraným zájmem jsem vzala do ruky stejnou.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz