Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 12 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty

Obliba sushi ohrožuje tuňáky

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Rostoucí obliba sushi decimuje populaci tuňáků až na samou hranici kolapsu, napsal deník Independent. Britské ministerstvo životního prostředí (DEFRA) požaduje, aby rybolov podléhal přísnějším kontrolám.

Chyťte si dárky

seriál :: Editorialy

Jste-li registrovanými čtenáři magazínu FiftyFifty.cz nemusíte se letošní Vánoce stresovat. Nemusíte vymýšlet nebo vyzvídat, jaké dárky tento rok pořídit. Nemusíte nikde lítat a už teď začít šetřit. Musíte k nám jen chodit pro losy a před Vánoci si dojít na poštu...

Keramická dílna bez pece?

Dobrý nápad, velká dávka nadšení, víry a odhodlání. Potom následovala spousta každodenní pilné práce. Šití, barvení a malování. Jak to dopadlo?

Maluška

Upozorňuji případné pány čtenáře, že tento článek více než smrdí hrdopyšným mateřstvím a feminismem. Jsou to po návratu z porodnice tolik silné pocity, že nejdou skrýt ani do meziřádků, natož zcela pominout. Maluška je konečně na světě a ženský jsou prostě hrdinky.

Globální oteplování a dinousauři opět na Zemi

Globální oteplování v příštích sto letech by mohlo zapříčinit návrat teplot naposledy registrovaných v době dinosaurů a mohlo by vést k vyhynutí až poloviny rostlinných a živočišných druhů. Napsala to dnes agentura Reuters s odvoláním na britské vědce.

Myluju te...Chci te...CUS

E: Co doma? V pohode? P: Jo, vratil sem se driv, nez manzelka. E: Bylo to moc hezky, vcera… P: Me se to taky lybilo..kdy si udelame reprizu?  E: Videl si film Nesnesitelna lehkost byti? P: Ne. Tam taky delaly to co mi?

Nechte auto doma radí AutoMat

PRAHA (EkoList) - V září se opět celá řada měst, ale především jejich obyvatelé, mohou zapojit do celoevropské akce „Evropský týden mobility“ (16. – 22. září) a „Evropský den bez aut“ (22. září). Organizace Auto*Mat na internetu zveřejnila výzvu "Nechte auto doma", pomocí které se může připojit ke Dni bez aut každý. Stačí nechat auto před domem a vydat se na cestu na kole, tramvají, vlakem, autobusem, metrem nebo pěšky.

Kráska pomáhá lidem v nesnázích

Pupendo, Želary, Horem Pádem a teď i Kráska v nesnázích - všechny tyto filmy režiséra Jana Hřebejka přispěly k realizaci důležitých charitativních projektů. Zářijová benefiční předpremiéra v kině Aero pomohla handicapovaným mladým lidem z Klarova ústavu v Praze…

Eliška je mezi námi, tak ji přivítejme :-)

Konečně :) sice jsme nebyli u toho (hlavně v zájmu budoucí maminky), ale už to s jistotou víme!!! Naše šéfredaktorka Jindřiška přivedla na svět další osůbku do party Kleknerů, bejby Elišku.

Hračičkové

Při návštěvě knihkupectví mě zaujal jeden muž. Mimo jiné tím, že měl na hlavě čepici, ze které visel ten háček, na kterém obvykle pokrývky hlavy visí na stojanech v obchodech. V ruce měl obrovskou knihu. Nenápadně, s předstíraným zájmem jsem vzala do ruky stejnou.

S Bobešem a bez kalhotek

Kateřina utíkala parkem dolů. Přehazovala si tašku z jednoho ramene na druhé a počítala, že když ještě trochu přidá, stihne to akorát. ,,Sakra, sakra, sakra, řekla najednou nahlas. Kalhotky, já mám kalhotky!

Horoskopy vědmy Emmy

Nikdy nepůjčujte peníze (ani jiné věci) večer, už by se vám nevrátily! A pokud je snad osoba při vracení půjčeného arogantní nebo nazlobená, pak ihned po jejím odchodu omyjte v rukavicích kliky dveří, jichž se dotýkala, a vodu ihned vylijte. Zabráníte tomu, že by se vám přestalo dařit..

Paroubek a Topolánek - komici s.r.o.

Mirek a Jirka čekají na Godota.Tak ksakru, kde je?

Dejme na prdel realitě (než se vrátí skřítci)

seriál :: Normálně virtuálně

Milí moji.. svět se zbláznil. Počasí šílí, války kam se podíváš.. o naší politické scéně se mi nechce dodávat už vůbec nic. A protože se blíží neúprosný konec prázdnin a zlí skřítkové :) se vrátí do našich klidných domácností, přicházím k vám s návrhem, jak to všechno přežít..

Dopis

Když jsem Tě tenkrát poprvé viděl, jak na mě v tý tramvaji koukáš, tak jsem nevěděl kam s očima. Měla si takový rozcuchaný vlasy a vsadil bych se, že si voněla větrem.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.