Články FiftyFifty.cz, strana 72

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 72 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 72

FiftyFifty

10 důvodů, proč nakupovat oblečení v ´sekáči´

10 důvodů, proč nakupovat oblečení v ´sekáči´Jsou lidé, kteří by na sebe nikdy nevzali nic, co na sobě už nosil někdo jiný. A jsou tací, kteří obchod s oblečením z druhé ruky občas navštíví, když potřebují ušetřit nebo hledají něco neobvyklého. Pak jsou ale lidé, kteří nákupu v second handech, bazarech nebo vintage obchodech doslova propadli. Proč? Existuje minimálně deset důvodů.

Duševní porucha: dar i prokletí

Duševní porucha: dar i prokletíPsychické onemocnění a nevšední kreativita, nebo přímo genialita kráčí občas ruku v ruce. Samozřejmě ne každý člověk se schizofrenií nebo depresí se stane slavným umělcem či matematikem, ale i obyčejného psychicky nemocného člověka zavede jeho choroba do míst, kam většinová „zdravá“ společnost nemá přístup..

FORUM Karlín těsně před dokončením

FORUM Karlín těsně před dokončenímFORUM Karlín je kulturní a společenský sál, který vyrůstá v Pernerově ulici v Praze 8 jako součást multifunkčního projektu Vision Park Karlín. Hrubá stavba tohoto sálu, který pojme až 2 000 sedících a 3 000 stojících diváků, je již dokončena a právě probíhá realizace interiérových instalací, gastroprovozu, sociálních zázemí a instalace riggingu. Na české kulturní scéně se tak na jaře objeví nejmodernější multifunkční sál s žádanou kapacitou, vybavením a zázemím.

Duševní masochismus mužů

Duševní masochismus mužůU některých mužů jsem si všiml zvláštního jevu: Tolerují či přímo schvalují to, když jiní muži - nebo dokonce oni sami - přijdou při rozvodu o děti.

Od Nového roku v nemocnici bezplatně

Od Nového roku v nemocnici bezplatněZměny a novinky, s jejichž zavedením do systému zdravotní péče se v roce 2014 počítá, se dotknou každého obyvatele České republiky. O těch nejdůležitějších informují tiskové zprávy Ministerstva zdravotnictví ČR.

Slavní v zajetí omamných látek

Slavní v zajetí omamných látekLidé se stávají závislými na drogách z různých důvodů. A je úplně jedno, zda jde o „obyčejné“ smrtelníky, nebo známé osobnosti ze světa showbyznysu. Drogy a závislost na nich se totiž nevyhýbají ani celebritám.

Nedejte na první dojem!

Nedejte na první dojem!„Nedejte na první dojem!“ Tak zní základní poselství třetí vlny jedné z největších sociálních kampaní v České republice chodicilide.cz, která začala na konci prosince a poběží celý leden. Jejím cílem je měnit postoj veřejnosti k lidem se zdravotním postižením.

Třináctka nebyla jen nešťastná

Třináctka nebyla jen nešťastnáRok 2013 byl pro Zoo Praha nejen ve znamení povodně, ale i řady dobrých zpráv a úspěchů.

Malá troška do mlýna k silvestrovské náladě

Malá troška do mlýna k silvestrovské náladěNa Cecilův redakční email dorazí za rok kde co, včetně veselých anekdot i příhod ze života. Pár vtípků jsme schovali na dnešní příležitost. Dnes je ten pravý čas se s vámi podělit o některé veselé mailové zásilky..

PF 2014

PF 2014

Co s hromadami povánočních odpadů?

Co s hromadami povánočních odpadů?Vánoce a novoroční oslavy jsou převážně symbolem pohody, zábavy a jídla. Málokdo si ovšem uvědomí, že během svátků vyprodukujeme o mnoho tun odpadu více. Většina odpadových firem v tomto období naštěstí zajišťuje jejich nadstandardní svoz. Udržet okolí kontejnerů v čistotě a zamezit plýtvání cennými surovinami však mohou pomoci i lidé.

Šťastné a veselé!

Šťastné a veselé!Přicházíme opět po roce s přáním pohodově a spokojeně prožitých vánočních svátků.

Ježíšek - král českých Vánoc. Nejhorší dárek - adrenalinový zážitek.

Ježíšek - král českých Vánoc. Nejhorší dárek - adrenalinový zážitek.Santa Claus ani Děda Mráz nejsou pro krále českých Vánoc Ježíška žádnou konkurencí. Jak ukázal aktuální průzkum společnosti SANEP, Ježíšek bude na Štědrý večer nadělovat dárky 59,8% českým domácnostem. Oproti tomu hojně reklamně a produktově propagovaný Santa Claus, pak o letošních Vánocích nadělí dárky 0,7% českým rodinám a Děda Mráz 0,5% veřejnosti.

Sexuální polohy, které „nahrávají“ početí

Sexuální polohy, které „nahrávají“ početíAč by si člověk mohl myslet, že milování je přece něco velmi jednoduchého a přirozeného, i tato aktivita může mít svá specifika. Konkrétně se při ní lze zaměřit na úspěšné početí miminka, a to nejen volbou sexuální pozice, ale i použitím dalších triků.

Alergie na prach? Ne, na vině jsou roztoči!

Alergie na prach? Ne, na vině jsou roztoči!Až 80 % lidí s astmatem vadí alergeny, které obsahuje trus prachových roztočů, pylová zrnka nebo spory plísní, které se nacházejí v prachu. I proto je vlastně termín alergie na prach poněkud nepřesný.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.