Články FiftyFifty.cz, strana 74

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 74 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 74

FiftyFifty

Volant auta 9x špinavější než veřejné toalety

Volant auta 9x špinavější než veřejné toaletyAuta jsou součástí našich každodenních životů, jezdíme jimi do práce, na nákupy i na rodinné výlety. Každý třetí Čech vlastní auto a v řadě rodin je k dispozici více aut než jen jedno. Jedním ze základních symbolů aut je i volant. Je pro řidiče zkrátka samozřejmostí, stejně jako například pro kadeřnici nůžky.

Klíšťata na zahradě nechci!

Klíšťata na zahradě nechci!Mnozí návštěvníci lesa si již zvykli chránit se před klíšťaty speciálním sprejem, zejména v pozdním létě, když vyrazí na houby. Ale po letošní mírné zimě existuje riziko i v intravilánu obcí, na zahradách. Mohou se o tom přesvědčit chovatelé psů či koček. Obrana je možná i zde.

Stromovku opět rozzáří Noční běh pro Světlušku

Stromovku opět rozzáří Noční běh pro SvětluškuPokud jste si loni nechali ujít druhý ročník charitativního nočního běhu, letos byste měli rozhodně přijít. Neopakovatelnou atmosféru noční Stromovky, kterou prolétne roj tisíců symbolických „světlušek“ – lidí s čelovkami, si můžete užít jen jednou v roce. Právě dnes, v úterý 29. dubna 2014, se proto opět setkáme na startu této jedinečné akce, na již 3. ročníku Nočního běhu pro Světlušku.

Sloní trus opět v ulicích Prahy!

Sloní trus opět v ulicích Prahy!Netradiční kampaň pražské zoo na podporu prodeje exkluzivního hnojiva zaplavila pražské ulice. Hrušky hnojené sloním trusem vystřídaly na billboardech jahody.

Letošní Czech Hero Ride startuje o prvním květnovém víkendu

Letošní Czech Hero Ride startuje o prvním květnovém víkenduZačátkem měsíce května zahájí organizátoři jarní část série závodů historických automobilů Czech Hero Ride, které proběhnou na řadě atraktivních míst České republiky. Vznik originálního projektu iniciovala vloni agentura CzechTourism.

Veselé velikonoce

 Veselé velikonocePo prvním jarním úplňku je tu zas velikonoční čas. A s ním malovaná vejce, vypečené mazance, řehtačky, štamprličky... a naše přání..

České lázně se v nové sezoně zaměřují na aktivní turisty

České lázně se v nové sezoně zaměřují na aktivní turistyTrendem v oblasti moderního lázeňství jsou i v letošním roce specializované pobyty. Zaujmout by měly především rodiny s dětmi, milovníky sportu či mladé páry. České lázně tak i v nové sezoně pokračují ve své snaze prezentovat se jako místo silných zážitků – relaxačních, kulturních, ale i gastronomických.

Velikonoční vejce a jejich barvy – co ve skutečnosti symbolizují

Velikonoční vejce a jejich barvy – co ve skutečnosti symbolizujíBez velikonočních vajec bychom si Velikonoce asi jen těžko představili. Pestrobarevná zdobená vejce k těmto jarním svátkům už patří, a to nejen u nás. V zahraničí existuje tradice čokoládových vajec, které děti hledají v domě nebo na zahradách.

Hrad Bezděz vydal další ze svých pokladů

Hrad Bezděz vydal další ze svých pokladů Kastelán státního hradu Bezděz pan Jurička objevil v prostorách hradu vzácnou dřevořezbu, která patří do souboru čtrnácti dřevořezeb, které tvořily výzdobu kapliček lemujících cestu na Bezděz. Dřevořezby zobrazovaly Křížovou cestu, nalezená zachycuje výjev Kladení Krista do hrobu. Dřevořezba pochází z konce 17., či začátku 18. století a považovala se od cca 60. let minulého století za ztracenou.

Sono Centrum se blíží na start

Sono Centrum se blíží na start Luxusní hudební klub, stejně jako hotel a restaurace umístěné v Sono Centru, otevřou své brány veřejnosti poprvé 25. dubna při vystoupení Goldfish. Úvodní zahřívací akce bude první z testovacích akcí provozu tohoto ambiciózního klubu. Duo z Jihoafrické republiky zaplaví sál přílivem elektronické hudby a koncert bude skvělou otevírací party i zatěžkávací zkouškou.

Nemoci od klíšťat známe, ale prevenci opomíjíme

Nemoci od klíšťat známe, ale prevenci opomíjímePražáci se klíšťovky nebojí, očkujeme hlavně děti a o vakcínách se dozvídáme z televize. To ukázaly výsledky nového výzkumu a navíc i fakt, že v populaci koluje o klíšťové encefalitidě stále mnoho mýtů. S prevencí na tom také nejsme nejlépe, očkována je pouhá pětina národa.

Pražská zoo zahájila sezónu plnou novinek

Pražská zoo zahájila sezónu plnou novinekNávštěvníci se dočkají velemlokária s největšími žijícími obojživelníky světa, nového sloního samce a mravenečníka velkého, ale i herního areálu pro děti.

Transmastné kyseliny v potravinách – nevíme, co jíme

seriál :: Zajíc v pytli

Transmastné kyseliny v potravinách – nevíme, co jímeŘada produktů prodávaných v České republice obsahuje vysoce škodlivé transmastné kyseliny vzniklé při průmyslovém zpracování rostlinných tuků. Přestože negativní vliv těchto látek na lidské zdraví je obecně uznávaným faktem, čeští spotřebitelé nejsou před jejich účinky dosud nijak chráněni.

Pozor na podvodnou společnost Endemos distribution

Pozor na podvodnou společnost Endemos distributionSpotřebitelská organizace dTest varuje před podvodnou společností Endemos distribution. Ta v minulých dnech rozeslala dopisy, v nichž adresátům sděluje, že jí dluží peníze. Dále vyhrožuje soudem a exekucí a vyzývá spotřebitele, aby ji neprodleně kontaktovali na zákaznické lince. Ta je ovšem zpoplatněna částkou 85 korun za minutu volání.

Teplá zima ke snížení depresí nepřispěla

Teplá zima ke snížení depresí nepřispělaStres, únava, podrážděnost, apatie. Projevy, které s sebou často přináší nejen nižší fyzický výkon, ale také psychickou nepohodu a depresivní náladu.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.