Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 6 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty

Dva co čekaj na tramvaj

Docela hezkej. Ale si ženatej. No jo, ještě máš na prstě slabě vidět kroužek. Takže schovanej v kapse, co? No nekoukej na mě jako živočich...

Na zadek se mi už nepodíval

Nedávno jsem potkala jednu známou, bývalou kolegyni. Neviděla jsem jí asi 10 let. Chvíli jsme vedli zdvořilostní rozhovor, při kterém jsem ji pozorovala a říkala si, jak už je stará. Jak se změnila. Jak se jí změnil výraz v obličeji, jak jsou tam vepsané starosti, bolesti… Bylo mi jí tak trochu líto. Nasedla jsem do autobusu a pak mi to došlo. Že je mi přesně tolik, kolik jí a že totéž si myslí třeba ona o mně.

Editorial aneb jaké bude počasí

seriál :: Editorialy

Dle včerejší ankety si většina z vás myslí, že to letos za zajíčka vezme Ježíšek. Na saních si může přifrčet klidně i začátkem dubna, pořád mu to pěkně podrandí. Nevím, jestli to někomu přidá na náladě, ale jaro si prostě dává na čas, a já vás dnes svým zpravodajstvím ohledně počasí také nepotěším. Ale ke zvednutí nálady tu přeci jen něco máme a to nejen vaše povedené vejšplechty z diskuzí, ale také nějaké ty zprávy o zdárně končící velké jarní soutěži…

Spíš?

- Ne, nespím. - A na co myslíš? - Na nic. - Jak na nic? Vždycky musíš na něco myslet. - No dobře. Myslím na to, že už jsme spolu hodně dlouho. Jestli se ti nezdá, že jsme si zevšedněli. - Myslíš jako teď, v posteli?

České silnice v dezolátním stavu - a bude hůř!

Silnice. Česká Republika je jasným příkladem toho, jak to vypadá, když se šetří na nesprávných místech. Silnice jsou totiž v dezolátním stavu. Situace je však mnohem vážnější. Kraje nemají na opravu.

Editorial - okoun nilský se přemnožil!

seriál :: Editorialy

Posloucháme kolem sebe o mnoha hrozících katastrofách, blížících se pandemiích a politických hrozbách. Podívejme se dnes trochu dále za humna a zapomeňme na chvilku na ty naše kašpárky a jejich starosti.

Jen se tak blbě podívat...

A co odměna? To sladké udobřování. Jedno bez druhého nejde a úplný půst obojího taky není to pravé ořechové. No, ale popravdě řečeno, koho by to bavilo, mít doma pořád klid. Sigmund Freud se za dobu 53 let manželství pohádal se svojí manželkou pouze jednou – důvodem sváru bylo, jestli se houby mají vařit s nožičkou, či bez. Není to trochu málo?

Pojď ke mně, tygříku!

Domluvili jsme se, že se za mnou zastaví v ateliéru. Ukážu jí nějaké obrazy a pak se uvidí. Půjdem třeba do kina. Nebo na víno. A pak třeba zase do ateliéru. Možná. Tím si zase nejsem tak jistý. Vypadá dost nedostupná. Nebo to dobře skrývá.

Editorial - připravme se na červen!

seriál :: Editorialy

Jak jsem nedávno napsala do diskuze, blíží se ten den, kdy vyjdeme ven, nadechneme se a řeknem: „Tak konečně je jaro tady“! Prožívám to každý rok a vždy to cítím intenzivněji. A pak že na tom stárnutí nic není!

Holčičiny

Přišel mi mail. Někdo se spletl, nebo to byl úmysl. To už je teď vlastně úplně jedno. Byla to holka. Neobyčejná. Docela dlouho jsme si psaly. Hlouposti, starosti, pak trochu důvěrnosti a pak to bylo venku. Když došlo na vztahy a já vypustila nějaké bolístky, tak trochu přeladila. Tahle holka.

Zlaté rozloučení

seriál :: Olympijský kaviár

Sportovní sen se splnil - Neumannová vybojovala zlato! Čeští hokejisté mají bronz.

Stanovisko režiséra Jana Hřebejka

k článku v Blesku dne 24. února 2006 - Lásky Jany Brejchové: Krabicové víno, levný rum!

Hostel v kině - bouda na zákazníky jako bouda na diváky

Kdyby snad někdo podléhal dojmu, že jsme magazín nějakých cinefilů, pak se plete. Ale do kina občas chodíme všichni, takže proč se nezmínit, když jsou toho plné noviny a navíc máme i vlastní názor. Přiznávám, že kromě filmu Zlomené květiny jsem byl v kině naposled před dvěma lety. Ale naší šéfredaktorce jsem tím vyhrožoval marně. Že prý je to záměr - film očima neokoukanýma. Takže pozor, tohle není recenze! Tohle je varování.

Česko bojuje o medaili!

seriál :: Olympijský kaviár

Česko postoupilo do medailového semifinále, po skvělém výkonu poslalo Slováky domů! Lyžařům se tolik nedařilo.

Editorial - dodávkou na olympiádu a zpět

První předjarní týden je téměř za námi, olympiádou jsme přímo prošpikovaní a i u nás na FiftyFifty.cz se soutěží o sto šest. Tak je to správně, čím víc se infantilními přípravami na příchod toho nejkrásnějšího ročního období budeme zabývat, tím bude jeho příchod velkolepější! Tedy jak pro koho.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz