Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 6 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty

Editorial - okoun nilský se přemnožil!

seriál :: Editorialy

Posloucháme kolem sebe o mnoha hrozících katastrofách, blížících se pandemiích a politických hrozbách. Podívejme se dnes trochu dále za humna a zapomeňme na chvilku na ty naše kašpárky a jejich starosti.

Jen se tak blbě podívat...

A co odměna? To sladké udobřování. Jedno bez druhého nejde a úplný půst obojího taky není to pravé ořechové. No, ale popravdě řečeno, koho by to bavilo, mít doma pořád klid. Sigmund Freud se za dobu 53 let manželství pohádal se svojí manželkou pouze jednou – důvodem sváru bylo, jestli se houby mají vařit s nožičkou, či bez. Není to trochu málo?

Pojď ke mně, tygříku!

Domluvili jsme se, že se za mnou zastaví v ateliéru. Ukážu jí nějaké obrazy a pak se uvidí. Půjdem třeba do kina. Nebo na víno. A pak třeba zase do ateliéru. Možná. Tím si zase nejsem tak jistý. Vypadá dost nedostupná. Nebo to dobře skrývá.

Editorial - připravme se na červen!

seriál :: Editorialy

Jak jsem nedávno napsala do diskuze, blíží se ten den, kdy vyjdeme ven, nadechneme se a řeknem: „Tak konečně je jaro tady“! Prožívám to každý rok a vždy to cítím intenzivněji. A pak že na tom stárnutí nic není!

Holčičiny

Přišel mi mail. Někdo se spletl, nebo to byl úmysl. To už je teď vlastně úplně jedno. Byla to holka. Neobyčejná. Docela dlouho jsme si psaly. Hlouposti, starosti, pak trochu důvěrnosti a pak to bylo venku. Když došlo na vztahy a já vypustila nějaké bolístky, tak trochu přeladila. Tahle holka.

Zlaté rozloučení

seriál :: Olympijský kaviár

Sportovní sen se splnil - Neumannová vybojovala zlato! Čeští hokejisté mají bronz.

Stanovisko režiséra Jana Hřebejka

k článku v Blesku dne 24. února 2006 - Lásky Jany Brejchové: Krabicové víno, levný rum!

Hostel v kině - bouda na zákazníky jako bouda na diváky

Kdyby snad někdo podléhal dojmu, že jsme magazín nějakých cinefilů, pak se plete. Ale do kina občas chodíme všichni, takže proč se nezmínit, když jsou toho plné noviny a navíc máme i vlastní názor. Přiznávám, že kromě filmu Zlomené květiny jsem byl v kině naposled před dvěma lety. Ale naší šéfredaktorce jsem tím vyhrožoval marně. Že prý je to záměr - film očima neokoukanýma. Takže pozor, tohle není recenze! Tohle je varování.

Česko bojuje o medaili!

seriál :: Olympijský kaviár

Česko postoupilo do medailového semifinále, po skvělém výkonu poslalo Slováky domů! Lyžařům se tolik nedařilo.

Editorial - dodávkou na olympiádu a zpět

První předjarní týden je téměř za námi, olympiádou jsme přímo prošpikovaní a i u nás na FiftyFifty.cz se soutěží o sto šest. Tak je to správně, čím víc se infantilními přípravami na příchod toho nejkrásnějšího ročního období budeme zabývat, tím bude jeho příchod velkolepější! Tedy jak pro koho.

V lůně sotva cítil bych se líp

Fantazie je divná věc. Jak se pozná, kdy je malá, kdy je ještě v normě a kdy už je to moc? Vždycky mě zajímalo, co je za rohem. Každou věc jsem chtěl vidět i z druhý strany. Třeba odtamtud vypadá úplně jinak! O něčem může člověk snít celý roky a nikdy to mít nebude. Pak ale přijde někdo, kdo vaši fantazii předčí. Prostě tak, že ji naplní.

Prázdné pohledy s láhví

Celý leden byly ve všech novinách informace o tom, jak mrzne. Nic neobvyklého, v lednu. Stačilo by napsat jednou větou. Tak jako v létě svítí slunce, tak v zimě padá sníh a na podzim padá listí. Ve velkém.

O olympijskou medaili jsme přišli omylem

seriál :: Olympijský kaviár

Češi porazili Itálii a jsou ve čtvrtfinále, štafetu mužů ovlivnil skandál manažera Žalčíka

Hokejisté podřadili, Estonka Katku zase doběhla

seriál :: Olympijský kaviár

Česko poprvé poraženo, jeho skalp získali Švýcaři. Kateřina Neumannová ve svém druhém závodě na medaili nedosáhla.

Jágr dostal od Němců dáreček

seriál :: Olympijský kaviár

Češi úspěšně nakousli hokejový turnaj, Dominik Hašek se zranil.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.