Články FiftyFifty.cz, strana 27

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 27 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 27

FiftyFifty

Vyfoťte svého Mrazíka

seriál :: Editorialy

Mrazíci se nějak ztrácejí a s nimi i zasněžené jedličky. V průběhu dnešních zim je k vidění většinou bahno, inverze a případné ojedinělé vločky jsou do rána fuč. A proto jsme se rozhodli uspořádat soutěž, která nám dokáže, že tohle vlastně není vůbec pravda.

Sklípkani v domácím teráriu

Patříte mezi obdivovatele nebo odpůrce pavouků? Říká se, že pavoučkové nosí štěstí. Ovšem nastěhovat si domů rovnou desítky sklípkanů se rozhodlo jen několik jedinců a také Ota Zimmermann, který odpovídal na mé otázky.

Vánoční sen zdravotních klaunů

Sestra Bětka si stejně jako většina dětí, objednala kuře. Nakonec se musela spokojit se svou gumovou slepicí, která ji nešla ani za pomoci několika vidliček, rozkrájet. Slepice byla tuhá a podle toho, jak se Bětka tvářila, ani si na ní nepochutnala..

Muži jako chůvy

Mužů, kteří odcházejí na mateřskou dovolenou místo svých profesionálně zdatných manželek, je ve světě stále více.

Ledové póly zeměkoule

Tají ledovce v Arktidě, v Antarktidě nebo na obou místech? Podle posledních výzkumů je na tom Arktida daleko hůř, než předvídaly nejpesimističtější odhady. Východní ledovcové pásmo v Antarktidě se naopak po celých patnáct milionů let příliš nezměnilo.

Baby-boxy - kontejnery na tříděný odpad

Postupně si zvykáme třídit odpady. Víme, že papír dáváme do modrého kontejneru, plasty do žlutého a sklo do zeleného. Na nepotřebné děti máme baby-box.

Porazí Dakar teroristé?

Rekordní počet 570 startujících na 30. ročníku Dakaru vyrazil o víkendu do všech koutů světa z deštivého Lisabonu. Mezi nimi i pět českých týmů, přihlášených v kategoriích motocyklů, osobních automobilů a kamiónů.

Mužská práce v ženském podání

Stojím jak opařená a civím na tu spoušť před sebou. Teda, já jsem, lépe řečeno, opařená! Všude se valí ta páchnoucí, černá voda. Holka, to se ti povedlo - jediná svěřená chlapská práce a ty zničíš barák. Aspoň si to po sobě vytři, říkám si.

Vaše silvestrovské fotografie

A schválně, kdo z vás umí dobře vyfotit ohňostroj!? - Byli jsme zvědaví. I našly se pěkné fotky...

Jak přelstít smrt

Říká se, že smrt je jediná jistota. Kdy nastává a jak ji člověk vnímá? Dokážeme ji někdy navždy přemoci, nebo alespoň co nejvíce oddálit? Je delší stáří přínosem?

Nemocenská v příštím roce? První tři dny nemoci bez peněz!

Od ledna 2008 dochází k několik změnám ve výpočtu nemocenské, které mají napomoci ke snížení nemocnosti. Vždyť za první tři dny nemoci činí výše nemocenské 0 Kč! Být nemocný bude pro mnoho zaměstnanců luxus…Podívejme se na podmínky nemocenské od ledna.

Televizní seriál Made in Promiskuita

Původně to vypadalo, že televizní seriál Ordinace v růžové zahradě, bude pečlivě sepsaná instruktáž pro děti, dívky, panny, ženy a matky, jež se ve svém životě setkávají s různými sexuologickými potížemi a nástrahami. A ejhle, tato umná zástěrka však vzala brzy za své. Žádná gynekologická poradna pro pacientky, nýbrž podívaná pro promiskuitní nadšence.

Vánoce s nohama na stole

seriál :: Editorialy

Každý rok si před Vánocemi říkám - hlavně se nesmím přežírat, na uklízení se vykašlu a užiju si to opravdu v klidu. Dám si nějakou stokrát viděnou pohádku a za vůně purpury prožiju tolik klidné a šťastné sváteční dny. Ještě nikdy se mi to nepovedlo.

Betlémy z vodních pařezů a mechů

Betlémy patří k času vánoc, ale jejich příprava většinou není záležitostí několika týdnů. Naopak, může jít o celoroční zábavu. O svém vyřezávání a stavění betlémů nám něco pověděl Tomáš Pavlík.

Svět tělesně handicapovaných lidí

seriál :: Žijí mezi námi

„Jelikož jsem se sama přesvědčila, že i pouhá cesta na nákup může být pro vozíčkáře velkým problémem, ráda bych Vám přiblížila četné bariéry, se kterými se vozíčkář může velmi často během svého života setkat,“ říká Hanka Benešová.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz