Články FiftyFifty.cz, strana 32

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 32 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 32

FiftyFifty

Nestačí prohlédnout jen byt, ale i smlouvu!

Bytová výstavba v České republice zažívá boom a s ní i developerské společnosti. V návaznosti na stoupající počet problémů spotřebitelů se SOS zaměřilo právě na tento sektor a provedlo analýzu nabídky bytů a smluv v deseti společnostech. Ukázalo se přitom, že skrývají pro spotřebitele řadu nástrah.

Kamikatsu - městečko bez odpadu

Kamikatsu má zhruba 2 tisíce obyvatel a do popředí zájmu se dostalo díky svému recyklačnímu programu…

Nejlepší fotografie letní soutěže

Léto je fuč, v posledních dnech se zřetelně ochladilo a my se musíme smířit s tím, že podzim se nezadržitelně blíží. Jako malé ohlédnutí za krásami léta vám nabízíme ty nejlepší fotografie z naší letní soutěže. V článku se také dozvíte, kdo vyhrál ceny Evian.

Položení základního kamene

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Láska kontra iPod

Ve chvíli poslechu hudby z iPod na něho působilo veselé okolí, zapadající slunce, teplé počasí babího léta a pár vypitých piv. Bylo mu báječně... A v tom ona řekla:...

Zaha Hadid - ženský pohled na architekturu

Tato původem irácká architektka je historicky první ženou, která obdržela Pritzkerovu cenu, tedy prestižní ocenění, udělované odbornou porotou v oblasti architektury.

Zapsáno v genech

Být gay, lesbička nebo heterosexuál. Mozkové skeny dokazují, že malé odchylky v mozku jsou rozhodující.

Příběh kondomu

seriál :: Historie věcí kolem nás

Snaha muže, zabránit nechtěnému početí a vyvarovat se pohlavních chorob použitím nějaké ochrany, je možná starší než si myslíte…

Tajemství hradů z písku

Chcete stavět o dovolené hrady z písku? Pak možná přijde k dobru několik užitečných rad. Stavba pískových soch a hradů je činností, kterou je možné zkoumat vědeckými metodami.

Izolace při stavbě domu

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Dotkni se....

"Hele, včera se mi stalo něco v noční tramvaji..."

Internetové pomluvy

Jsou velmi nebezpečné. Mohou člověka diskreditovat v zaměstnání i v osobním životě. Jak se pomluvám na internetu bránit?

O sexu je třeba s dětmi mluvit otevřeně

Pamatujete si, jaké to bylo tehdy, ve vašich školních letech? Citový tobogán, hormonální šílenství a tělesné změny, velmi otřesená sebejistota, neobvyklý zájem o opačné pohlaví, což bylo vzrušující, podivné, matoucí...

Poundbury - vesnice na přání prince

Tato vesnice na okraji Dorchesteru v kraji Dorset v Angli, v kraji z románů Thomase Hardyho, je experimentem v architektuře měst. Takzvaně na zelené louce nebo spíše na „hnědé louce“ se rozhodl Charles, princ Waleský, postavit novou vesnici podle moderních názorů na městské plánování a s ohledem na životní prostředí.

Zelené porno

Slavná italská herečka a modelka Isabella Rossellini natočila osm krátkých filmů o přírodě. Uměleckým ztvárněním sexuálních praktik některých živočichů chce přispět k propagaci přírody a její ochrany.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.