Články FiftyFifty.cz, strana 32

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 32 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 32

FiftyFifty

Vazby nejen krovů - druhy podlaží

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Bílá barva dominuje svatbám po celém světě

Svatba je jedním z nejdůležitějších dní v životě lidí na celém světě. Ač se svatební zvyky v jednotlivých zemích různí, přesto mají mnoho společného.

Jsi špekáček!

„Jsi špekáček!“ Tak začalo trápení čtrnáctileté dívky, které se narážky rodičů, sourozence a spolužáků dotkly natolik, že ze 48 kilogramů zhubla za velmi krátkou dobu na pouhých 28. Začala omezovat denní dávky jídel, následně některé potraviny zcela vyloučila, až se její denní jídelníček skládal z jedné sklenice vody a jablka.

Proč máme vychovávat sebevědomé děti?

V čem jste vynikající? Jak se to projevuje? Americký student je schopen na tuto otázku odpovědět bez zaváhání. Vyjmenuje a názorně osvětlí množství kladných, unikátních a naprosto výjimečných vlastností, kterými je obdařen, či napíše na toto téma dlouhou esej. Jinak je tomu se sebevědomím v západní a zejména východní Evropě.

3. nejvyšší budova světa

Letos 28. srpna byl oficiálně zahájen provoz v Šanghajském světovém finančním centru. Výškou 492,3 metru dlouho aspirovalo na titul nejvyšší budovy světa. Nakonec ho překonal tchajwanský mrakodrap Taipei 101, který už ale také ustoupil z první pozice dubajské Burdž Dubaj.

Nestačí prohlédnout jen byt, ale i smlouvu!

Bytová výstavba v České republice zažívá boom a s ní i developerské společnosti. V návaznosti na stoupající počet problémů spotřebitelů se SOS zaměřilo právě na tento sektor a provedlo analýzu nabídky bytů a smluv v deseti společnostech. Ukázalo se přitom, že skrývají pro spotřebitele řadu nástrah.

Kamikatsu - městečko bez odpadu

Kamikatsu má zhruba 2 tisíce obyvatel a do popředí zájmu se dostalo díky svému recyklačnímu programu…

Nejlepší fotografie letní soutěže

Léto je fuč, v posledních dnech se zřetelně ochladilo a my se musíme smířit s tím, že podzim se nezadržitelně blíží. Jako malé ohlédnutí za krásami léta vám nabízíme ty nejlepší fotografie z naší letní soutěže. V článku se také dozvíte, kdo vyhrál ceny Evian.

Položení základního kamene

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Láska kontra iPod

Ve chvíli poslechu hudby z iPod na něho působilo veselé okolí, zapadající slunce, teplé počasí babího léta a pár vypitých piv. Bylo mu báječně... A v tom ona řekla:...

Zaha Hadid - ženský pohled na architekturu

Tato původem irácká architektka je historicky první ženou, která obdržela Pritzkerovu cenu, tedy prestižní ocenění, udělované odbornou porotou v oblasti architektury.

Zapsáno v genech

Být gay, lesbička nebo heterosexuál. Mozkové skeny dokazují, že malé odchylky v mozku jsou rozhodující.

Příběh kondomu

seriál :: Historie věcí kolem nás

Snaha muže, zabránit nechtěnému početí a vyvarovat se pohlavních chorob použitím nějaké ochrany, je možná starší než si myslíte…

Tajemství hradů z písku

Chcete stavět o dovolené hrady z písku? Pak možná přijde k dobru několik užitečných rad. Stavba pískových soch a hradů je činností, kterou je možné zkoumat vědeckými metodami.

Izolace při stavbě domu

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz