Články FiftyFifty.cz, strana 53

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 53 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 53

FiftyFifty

Tipy pro výletníky, jak cestovat s kolem ve vlaku

Tipy pro výletníky, jak cestovat s kolem ve vlakuCestovat vlakem asi umí každý. Cestovat vlakem s jízdním kolem už je ale něco trochu jiného. Přepravních možností je celá řada a na cestu se proto může hodit pár rad od Českých drah i od zkušených cestovatelů.

Odpočiňte si po dovolené!

Odpočiňte si po dovolené!Malátně se plouží po pracovišti, všechno mu padá z ruky. Mozek ne a ne fungovat a na "nastartování" nepomáhá ani silná káva. Nepopisujeme den po proflámované noci, ale návrat z dovolené. Že by člověk měl být odpočatý a nabitý energií? To platit nemusí ani náhodou.

Klíšťová encefalitida může ohrozit také vaše čtyřnohé miláčky

Klíšťová encefalitida může ohrozit také vaše čtyřnohé miláčkyOnemocnění klíšťovou encefalitidou bylo u psů poprvé popsáno zhruba před třiceti lety a od té doby, podobně jako u lidí, každoroční počet případů stále stoupá.

Bezvýslednou snahu o potomka může mít na svědomí alergie na sperma

Bezvýslednou snahu o potomka může mít na svědomí alergie na spermaKudy chodíme, tudy se setkáváme s nejrůznějšími druhy alergenů. Při úklidu nás ohrožuje prach, na procházce pyl a během dovolené exotické ovoce. Někteří alergici však neprožijí bez obav ani ty nejintimnější chvíle – jsou totiž alergičtí na sperma.

Takovou lásku v životě mít

Takovou lásku v životě mítJe to tak krásne, až se zdá, že to nemůže být pravda, ale za přečtení to stojí - to tedy ano!

Melatonin je ´pomalejší´, ale zároveň bezpečnější než hypnotika

Melatonin je ´pomalejší´, ale zároveň bezpečnější než hypnotikaPři bezesných nocích si nepřejeme nic jiného než se večer rychle ponořit do spánku. Pro rychlé usínání sice existuje rychlá pomoc, která ale zároveň z dlouhodobého hlediska problém vlastně neřeší. Vyplatí se proto vsadit na léčbu pomalejší, ale zato bezpečnější a přirozenější.

Děti začínají kouřit o prázdninách – nedejte jim šanci!

seriál :: Nekuř, uschne ti!

Děti začínají kouřit o prázdninách – nedejte jim šanci!Více volného času, méně dohledu dospělých, noví přátelé, letní lásky. Důvodů, proč začít kouřit právě o prázdninách, je víc než dost. Pokud nechcete, aby si vaše dítě už teď vytvořilo otrockou závislost, které se později bude jen těžko zbavovat, raději v létě zpozorněte.

Workoholismus – hrozí i vám?

Workoholismus – hrozí i vám? Workoholismus neboli neschopnost přestat pracovat se týká mnoha pracovníků. Je to závislost, která svou škodlivostí snese příměr k alkoholismu.

Míra korupce ohrožuje demokracii, míní většina Čechů

Míra korupce ohrožuje demokracii, míní většina Čechů…Mínění, že ČR je vyspělou demokracií, pak sdílí pouze necelá pětina domácí populace…

Co na nás může číhat na chatách a chalupách

Co na nás může číhat na chatách a chalupáchS nástupem letních prázdnin se mnozí z nás vydávají na venkov či do lesů, aby zde na svých chatách a chalupách příjemně strávili dovolenou. Zatímco domácnostem je věnována téměř každodenní pozornost, chaty a chalupy na tom mohou být o poznání hůře. Obzvlášť pokud bývají navštěvovány pouze sezonně a ne příliš často.

Syndrom zlomeného srdce

Syndrom zlomeného srdceMyslíte, že termín "zlomené srdce" najdete pouze v krásné literatuře? Takzvaný syndrom zlomeného srdce je medicínský pojem a skutečně k němu dochází.

Rozvodový advokát – přízrak dob minulých

Rozvodový advokát – přízrak dob minulýchPotkal jsem se nedávno s jedním advokátem. Hned na úvod se mi nezapomněl pochlubit, že advokáta dělá už přes 30 let. Ani nemusel. Z toho, kde se zastavilo jeho myšlení, by to poznal asi každý.

Češi jsou stále „kastrůlkáři“, do práce si nosí jídlo z domova

Češi jsou stále „kastrůlkáři“, do práce si nosí jídlo z domovaPrůzkum zaměřený na stravovací návyky Čechů, který pro společnost KPMG Česká republika zpracovala agentura Ipsos Tambor, ukázal, že přes 40 procent Čechů si do práce nosí jídlo z domova.

Facka prý není argument

Facka prý není argumentFacka prý není argument. Ale je. A někdy k nezaplacení Představte si skupinku náctitelých, kteří občas proloží svou řeč mezi sebou někdy dokonce i slušným slovem. Potkal jsem jednu takovou včera v obchodě při pravidelném týdenním nákupu a musím se o ten zážitek podělit.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.