Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 18 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty

Rozumíte svému psovi?

Na světě je chováno více než 200 milionů psů, kteří jsou už po tisíciletí nejvěrnějšími společníky člověka. Naučte se jim porozumět. Pomůže to nejen vašemu čtyřnohému kamarádovi, ale také vám.

Feng Shui v dětském pokoji

seriál :: bydlení Feng Shui

Správná poloha dětského pokoje je na východě. Musíme mít na paměti, že se zde střetávají různé činnosti – spaní, hraní a studování. Element dřeva podporuje aktivitu, koncentraci, iniciativu a tvořivost u dětí. Vstupuje skrz zelenou či jasně modrou barvu, rostliny, dřevěný nábytek a přírodní vlákna.

Den naruby

Moje žena občas zoufale rozhodí rukama a zaúpí: V příštím životě se chci narodit jako chlap!

Sdílená auta vozí v Evropě desítky tisíc lidí

PRAHA (EkoList) - Lidem, kteří bydlí ve velkém městě, se více vyplatí si auto půjčovat, než si kupovat vlastní. Podle odborníků se totiž automobil, který ujede ročně méně než 15 000 kilometrů, svému majiteli prodraží více, než kdyby si na potřebné jízdy půjčil vůz od car-sharingové společnosti. Ve velkých městech v Německu, Švýcarsku nebo Belgii společné používání aut funguje řadu let a účastní se ho desítky tisíc lidí.

Muzeum penisů

seriál :: Kuriózní muzea světa

Takřka neuvěřitelné, ale opravdu se jedná o muzeum penisů a najdete ho na Islandu v Húsavíku (dříve Rejkjavík).

Feng Shui v jídelně

seriál :: bydlení Feng Shui

Místnost, kde jíme, by měla vyzařovat teplo a lásku ke členům rodiny. Jde o společenskou část a patří tedy do přední části domu, blízko ulice, pohybu a hluku.

Já, ty a ti ostatní

...nevadí mi Tvoje ostatní ženy. Nežárlím. Neznám je a nemůžu na ně žárlit. Ale zřejmě je nemiluješ. Kdybys miloval, tak nejsi se mnou, nemiluješ se se mnou, nepíšeš si večer se mnou. Ale vím, že tu jsou. Jsou z Tebe cítit. Někdy mě to zneklidňuje. Myslím na to, jak vypadají. Mají hezčí tělo, víc toho řeknou, lépe Tě rozesmějí. Když tu dlouho nejsi.

Gajdoši a kozí vaky

Brněnští gajdoši již hrají u nás i v zahraničí nějaké to desetiletí a k tomu všemu jim právě napomáhá hudební nástroj, zvaný gajdy. Že nevíte, co to je? Odpověď vám ochotně připravila sama kapela.

Střípky z Afriky 13

Pokud přiletí bílý IT odporník ze středu Evropy do Afriky s rodinou na dovolenou, nastane velmi intenzivní výměna informací mezi okolím a tímto ajtíkem. Zde je její částečný záznam. Přístav v Mombase 1/2

Pozor! Oslava Nového roku se blíží

Ne, neklame vás zrak, ani si nečtete omylem vložený, starý článek. Ne všichni na Zemi slaví Nový rok 1. ledna. V Číně se oslavy teprve chystají. Všichni už se na vepříka těší.

Kupte si Valentýna!

Kupte si pozlátka, růžová srdíčka a prasátka – je přeci svátek zamilovaných!

Feng Shui, láska a sex

seriál :: bydlení Feng Shui

Nejen den svatého Valentina patří zamilovaným párům a spokojeným manželstvím. Podmínky pro dlouhotrvající šťastné chvíle si lze vytvořit pomocí rad Feng Shui.

Jsem optimista

Jsem beznadějný optimista. Ráno otevřu oči a myslím na to, že mě čeká nový den. Jeden celý nový den, který mi zase něco přinese, něco dá. Ignoruji ten opuchlý obličej v zrcadle. Během kafe se trochu srovná. Jsem přece v nejlepších letech a jsem krásná. Je to sice už dlouho, co jsem to slyšela, ale mám paměť jak slon a někdy s tím vystačím.

Údolí Rospudy a náš Medník

Jižně od polských Suwalek od loňského léta trvá spor o objížďku města Augustova. Ročně tam projede milion vozidel TIR. Studie a rozbory trvaly deset let s náklady kolem 10 milionů zlotých, aby vznikla estakáda na sloupech v ložiskách rašeliny přes údolí divoké řeky Rospudy. Je to území, kde ještě žije rys, černý čáp, orlové i vlci.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz