Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 18 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty

Muzeum penisů

seriál :: Kuriózní muzea světa

Takřka neuvěřitelné, ale opravdu se jedná o muzeum penisů a najdete ho na Islandu v Húsavíku (dříve Rejkjavík).

Feng Shui v jídelně

seriál :: bydlení Feng Shui

Místnost, kde jíme, by měla vyzařovat teplo a lásku ke členům rodiny. Jde o společenskou část a patří tedy do přední části domu, blízko ulice, pohybu a hluku.

Já, ty a ti ostatní

...nevadí mi Tvoje ostatní ženy. Nežárlím. Neznám je a nemůžu na ně žárlit. Ale zřejmě je nemiluješ. Kdybys miloval, tak nejsi se mnou, nemiluješ se se mnou, nepíšeš si večer se mnou. Ale vím, že tu jsou. Jsou z Tebe cítit. Někdy mě to zneklidňuje. Myslím na to, jak vypadají. Mají hezčí tělo, víc toho řeknou, lépe Tě rozesmějí. Když tu dlouho nejsi.

Gajdoši a kozí vaky

Brněnští gajdoši již hrají u nás i v zahraničí nějaké to desetiletí a k tomu všemu jim právě napomáhá hudební nástroj, zvaný gajdy. Že nevíte, co to je? Odpověď vám ochotně připravila sama kapela.

Střípky z Afriky 13

Pokud přiletí bílý IT odporník ze středu Evropy do Afriky s rodinou na dovolenou, nastane velmi intenzivní výměna informací mezi okolím a tímto ajtíkem. Zde je její částečný záznam. Přístav v Mombase 1/2

Pozor! Oslava Nového roku se blíží

Ne, neklame vás zrak, ani si nečtete omylem vložený, starý článek. Ne všichni na Zemi slaví Nový rok 1. ledna. V Číně se oslavy teprve chystají. Všichni už se na vepříka těší.

Kupte si Valentýna!

Kupte si pozlátka, růžová srdíčka a prasátka – je přeci svátek zamilovaných!

Feng Shui, láska a sex

seriál :: bydlení Feng Shui

Nejen den svatého Valentina patří zamilovaným párům a spokojeným manželstvím. Podmínky pro dlouhotrvající šťastné chvíle si lze vytvořit pomocí rad Feng Shui.

Jsem optimista

Jsem beznadějný optimista. Ráno otevřu oči a myslím na to, že mě čeká nový den. Jeden celý nový den, který mi zase něco přinese, něco dá. Ignoruji ten opuchlý obličej v zrcadle. Během kafe se trochu srovná. Jsem přece v nejlepších letech a jsem krásná. Je to sice už dlouho, co jsem to slyšela, ale mám paměť jak slon a někdy s tím vystačím.

Údolí Rospudy a náš Medník

Jižně od polských Suwalek od loňského léta trvá spor o objížďku města Augustova. Ročně tam projede milion vozidel TIR. Studie a rozbory trvaly deset let s náklady kolem 10 milionů zlotých, aby vznikla estakáda na sloupech v ložiskách rašeliny přes údolí divoké řeky Rospudy. Je to území, kde ještě žije rys, černý čáp, orlové i vlci.

Od Afriky se odděluje nový ostrov

Vědci s úžasem pozorují, jak seismická činnost trhá Afriku. Na severu Etiopie, kde se stýkají africká a arabská zemská deska, se v září předloňského roku po sérii zemětřesení otevřely stovky hlubokých puklin, napsal server MSNBC.

Feng Shui v kuchyni

seriál :: bydlení Feng Shui

Kuchyň je nejdůležitější část domu, protože se zde provádí magie přeměňování jídla na lákavé chody, které spojují celou rodinu. Příprava jídla s láskou představuje veselost, štěstí a rodinnou harmonii.

Bitka na FiftyFifty.cz

seriál :: Editorialy

Strhla se nám tu bitva. Dá se říci, že malé procento čtenářů zahájilo diskuzi na téma, pro koho je tento web určen, kdo má právo psát do příspěvků, co uzná za vhodné a jestli je tu každý vítán. Tak je to tedy asi takhle...

Zelí a snowboardy v Laaxu

Burton european open v Laaxu, Switzerland. Zpočátku se vše zdálo jako jasná záležitost, nějaký sníh byl, tak to vypadalo, že závod snowboardistů proběhne bez problémů. Jak to v životě chodí, počasí se zkazilo, po měsíci sluníčka, konečně dorazila sněhová fronta a vítr. Takže všechno bylo úplně jinak.

Prostřelená hlava za pár korun

Kupte si obrázky mrtvého Karla Svobody. Značka: čistý průstřel hlavy a spousta krve.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.